Як сода спалює жир? Схуднути з содою!

Як сода спалює жир? Схуднути з содою! Як сода спалює жир? Схуднути з содою!

Людині із зайвою вагою дуже хочеться знайти хорошу форму. Щоб домогтися стрункості, доводиться пройти непростий шлях. Насамперед на грунті невдоволення своїм тілом виростає пристрасне бажання виглядати приємно, подобатися собі і оточуючим, бажання знайти

легкість ходи і чіткість рухів. Потім до процесу підключається воля і утримує людину на шляху до набуття прекрасної форми. Далі – концентрація на підтримці здорового способу життя, збалансованого харчування і режиму активності.

Якщо ви хочете схуднути, головне завдання – кардинально змінити обмін речовин так, щоб організм змушений був використовувати «запаси». Для цього потрібно більше витрачати енергії, ніж отримувати – це саме основне. Крім цього можна використовувати допоміжні засоби, які допоможуть у боротьбі з надлишками жиру. До них відносяться місцеві процедури, що проводяться саме в проблемних зонах. Це можуть бути прогрівання, обгортання, ванни, масаж. Але акцентувати увагу варто на основному засобі – здоровому способі життя.

Раз за разом ЗМІ вибухають новинами про найлегшому, самому вірному, безпечному і взагалі, самому-самому способі схуднення. Нині в фаворитах худнуть – харчова сода. Як же виходить, що добре знайома нам сода спалює жир?

Звичайне застосування соди.

Гидрокарбонат натрію (так скаже нам підручник з хімії) широко застосовується в різних областях.

  У медицині використовують основна властивість соди – pH = 9, слаболужну реакцію – для зниження кислотності різних середовищ: шлункового соку, слизових оболонок. Слабкий розчин соди має дезінфікуючі властивості. При самостійному застосуванні потрібно бути обережним, тому що луг у високій концентрації може вражати слизові оболонки. Кулінари додають соду в тісто як розпушувач, щоб отримати повітряну випічку. У побуті це речовина знайшло себе як абразив – механічного миючого засобу і відбілювача.

Як же відбувається спалювання жиру содою?

При з’єднанні води та харчової соди відбувається хімічна реакція з виділенням вугільної кислоти, але вона, будучи дуже нестійким з’єднанням, тут же розпадається на воду і вуглекислий газ (головне, щоб температура води при приготуванні розчину була нижчою 50 градусів, інакше розчин буде мати вже сильнолужну реакцію, що загрожує ураженням організму).

Шкіра людини, що приймає таку ванну, розігрівається, поліпшується мікроциркуляція крові, розширюються пори – вуглекислий газ в невеликій кількості потрапляє в глибокі шари шкіри і прискорює кровотік, підвищує тонус. І все-таки як сода спалює жир? Та дуже просто – за рахунок загального прогріву тіла і прискорення метаболізму відбувається часткове розщеплення підшкірного жиру . А ось влаштувати таку «баню» можна і в прямому сенсі в лазні, і фізичними вправами, обгортаннями, інтенсивним масажем і, звичайно, ваннами.

Як правильно приймати ванни?

Якщо ви все ж вирішили, що найкращий ваш помічник сода для спалювання жиру, важливо усвідомлювати, що моментального результату не буде, адже все досягається поступово. Однак содові ванни дають багато інших приємних ефектів, як то поліпшення сну, пом’якшення шкіри, стабілізація настрою, підвищення тонусу організму.

Отже, що робимо?

  Набираємо у ванну воду трохи тепліше температури тіла. Розчиняємо у воді соду і морську сіль в пропорції 1:2. Вносимо різноманітність допомогою ароматичних свічок або масел. Наслаждаемся перебуванням в ванні протягом 10 хвилин перший раз і до чверті години надалі. Приймаємо контрастний душ, змиваючи з шкіри залишки солей. Відпочиваємо годинку під теплою ковдрою, а краще лягаємо спати. Повторюємо цю відмінну процедуру через день протягом місяця.

Головне – це не сподіватися на одні лише ванни, а підбадьорювати себе ними. Основне ж дію буде мати правильний розподіл харчування і навантажень.

Важливо! Прийом ванни має суворі протипоказання:

– Цукровий діабет. У цьому випадку при різкому прискоренні обміну речовин може непередбачувано змінитися рівень глюкози в крові.

– Захворювання серцево-судинної системи. Негативно позначиться на роботі серця підвищення тиску.

– Новооброзованія. Підвищення температури може спровокувати прогрес пухлини.

– Вагітність. У цьому випадку варто побоюватися передчасних пологів.

Пиття води з содою для схуднення.

Є такий старий рецепт, коли в склянці води розчиняють чайну ложку соди і випивають. Що ж при цьому відбувається? Лужний розчин, потрапляючи в шлунок, знижує кислотність травних соків. Їжа при цьому перетравлюється гірше, велике навантаження з переробки лягає на кишечник, сповільнюється перистальтика. Апетит, звичайно, при цьому знижується, але разом із самопочуттям, виникають проблеми з травленням, з засвоюванням поживних речовин, посилюється дисбаланс мікрофлори шлунково-кишкового тракту. Шлунок у відповідь на примусову нейтралізацію виробляє більше соляної кислоти, яка покривається виразками його стінки (апетит-то пригнічений, перетравлювати нічого). В результаті, вибачте за каламбур, ніякого результату – одні проблеми.

Таким чином, втішити любителів суперзасіб нічим. Спалює чи сода жир? Та ні ж. Не варто сподіватися на чергову панацею, представлену у вигляді знайомої речі в новій ролі. Жодне ще засіб, що обіцяє миттєвий результат схуднення не витримало перевірки часом.

Замість того, щоб ставити на собі досліди, краще взятися серйозно за справу, скласти план і впевнено йти до мети шляхом здоров’я – більше рухатися і правильно харчуватися, займатися улюбленими справами. Ось тоді результат не змусить себе чекати – через місяць буде помітний прогрес і це додасть нові сили для досягнення заповітної мети.

<< читати ще статті

 • як сода спалює жир
 • як спалити жир за допомогою соди
 • сода харчова спалює жири
 • вправи для спалювання жиру миттєвий результат
 • сода питтева спалюе жир?
 • Сода при спалює жири?
 • сода спалює жири
 • Спалювання жиру содою
 • спалювання жиру содою форум
 • срадство для спаленя жира

Comments are closed!

_0.31MB/0.00373 sec