Ячна дієта, ячна крупа і каша для схуднення

Ячна дієта, ячна крупа і каша для схуднення Ячна дієта, ячна каша для схуднення

Ячна дієта є низькокалорійної і дозволяє за сім днів скинути від трьох, до чотирьох кілограм. Насправді ячна дієта дуже корисна для організму, саме з цієї причини ви отримаєте не тільки таке бажане інтенсивне

зниження ваги, але ще й море вітамінів, корисних для всього нашого тіла.

Ячна дієта передбачає використання подрібненого ячменю, з якого і виготовляють кашу. Крупа має величезну кількість поживних речовин – рослинні жири, вуглеводи, білки, амінокислоти, вітаміни, мікроелементи.

В крупі дуже багато калію, селену, цинку, клітковини. Саме з цієї причини ячна крупа дієта, яка дозволяє в дійсності одержати просто феноменальні можливості та особливості. Неодмінно відзначимо, що в каші дуже значні показники харчових волокон, які і дозволяють отримати досить значне почуття ситості протягом усього дня.

Отже, давайте переглянемо основні правила ячної дієти .

За півгодини до їжі неодмінно слід випивати склянку теплої води Неодмінно слід виключити з раціону м’ясо, рибу, молочні продукти, яйця, солодке, хлібобулочні вироби, алкоголь. Крім каші можна споживати фрукти та овочі, а також кефір, сік, чай і кава

Повірте, ячна дієта здатна вам подарувати стрункість фігури вже за сім днів . Перегляньте зразкове меню такої дієти на день.

Сніданок

Ячневаякаша, кефір, банан

Ячневаякаша, вегетаріанські щі зі свіжих овочів

Полудник

Апельсин або ж яблуко

Каша, йогурт або ряжанка

Скажімо про те, що дієта ячна каша може бути використана не частіше, ніж раз на місяць, саме таким чином, ви зможете систематично стежити за своєю вагою і коригувати його у випадках необхідності.

Як приготувати ячну кашу:

На літр води використовуємо 500 грам крупи. Крупу всипаємо тільки після того, як вода закипить. І, помішуючи, варимо до повного загустіння. Після чого залишаємо кашу на 40 хвилин, щоб вона повністю приготувалася. Солити кашу не потрібно.

Упродовж семи днів вам слід використовувати в якості основної страви саме ячну кашу. Таким чином, ви зможете швидко скинути 3-4 кілограми. Неодмінно скажемо про те, що наявність величезної кількості вітамінів В, а також клітковини, дозволяє організму отримувати максимальну кількість поживних речовин. Крім того, саме за допомогою клітковини можна відчути себе ситим протягом усього дня.

Також скажемо про те, що ячна каша знижує рівень цукру в крові, що є ідеальною можливістю зниження ваги для людей хворих на діабет. Ячна дієта неодмінно допоможе вам в значній мірі знизити рівень ваших кілограм, крім того, ви без особливих труднощів і проблем зможете просидіти на такій унікальній дієті, яка стане основою здоров’я, краси та ідеальної фігури.

Також корисно почитати:

Радимо підписатися на останні статті сайту «Вам дієта» по Email або RSS

  • ячмінна каша для схуднення
  • чи можна похудати на ячминній крупі
  • дієта з круп
  • як схуднути от круп
  • ячмінна дієта
  • ячмінна каша дієта
  • Ячмінна крупа щоб схуднути
  • ячминна крупа диета
  • ячна крупа з овочами

Comments are closed!

_0.31MB/0.00873 sec