Шейпінг для схуднення, відгуки | Дієти для схуднення

Шейпінг для схуднення, відгуки | Дієти для схуднення Шейпінг для схуднення, відгуки

2 лютого 2013 Немає коментарів

Система оздоровлення, відома всьому світу як шейпінг, була придумана радянськими вченими-медиками. З її допомогою можна вирішити проблему зайвої ваги, підкоригувати

фігуру і надалі успішно підтримувати фізичну форму. Що стосується назви, воно походить від англійського слова shaping і означає в перекладі «надання форми».

Кажуть, розробили унікальну систему шейпінгу в 1988-му році радянські фізіологи, щоб утерти ніс Заходу. І наші манекенниці використовували цей спортивний комплекс перед конкурсом «Міс Всесвіт». Як би там не було, він вийшов високоефективним, досить дешевим, і, що важливо, практикувати його можна і в домашніх умовах.

Шейпінг для схуднення

По суті, шейпінг – це своєрідне злиття відразу двох позитивних способів впливу на організм: дієти і фізичні вправ. Вони надзвичайно ефективні в сумі, допомагаючи в найкоротші терміни поліпшити самопочуття і поміняти фігуру на краще. Під час тренування за рахунок постійного навантаження, яка багаторазово повторюється, всі групи м’язів опрацьовуються на глибинному рівні. А в результаті цього починає згоряти жир.

В основі програми «Шейпінг для схуднення» лежить облік витрати кілокалорій (під час аеробних навантажень його рівень починає підвищуватися). Будь-яке заняття практично цілком проходить з великим числом повторень вихідних вправ, які потрібно виконувати в прискореному темпі. Саме такий режим є найкращим помічником у підтягуванні проблемних зон, а зайве нарощування м’язів при цьому відсутня.

Від п’яти, а то й шести зайвих кілограмів за місяць вас позбавлять усього два тренування на тиждень, і це тільки усереднені показники. Для отримання відчутного результату тривалість кожної з них повинна складати 30-40 хвилин інтенсивного навантаження (без урахування розминки).

Подібні показники дає і інша спортивна система – фітнес, але необхідно розуміти, що від шейпінгу вона докорінно відрізняється. Так, одна з цілей фітнес-вправ – це ущільнення м’язової тканини і збільшення її загального обсягу для отримання вираженого рельєфу. Тобто спалювання жиру тут відбувається за рахунок прискорення метаболізму. Якщо ваше завдання – отримання жіночною підтягнутою фігури, як у ведучої програми «Шейпінг з Сінді Кроуфорд», то ваше напрям має бути іншим.

Всі вправи, які ви будете повторювати під час занять, мають власну спрямованість. Енергія під час навантаження буде рівномірно розподілятися по проблемних зонах – це і забезпечує адресну корекцію. При регулярних тренуваннях разом з жиром починають іти і хвороби. Всі, хто займається за системою шейпінг класик, відзначають підвищення гнучкості, зменшення болю в суглобах і спині, поліпшення постави, а також повне зникнення нудьги, депресії і просто поганого настрою.

Шейпінг будинку – вправи

Як вже говорилося, схуднення в шейпінгу забезпечується не тільки за рахунок високих енерговитрат, але і завдяки спеціальній системі харчування. Тут прийнято обмежувати не тільки калорійність самого раціону, але і надходження білкової їжі. Жінки, які обрали цей вид аеробного навантаження (неважливо, займаються вони з тренером або практикують шейпінг будинку), харчуються переважно фруктами, овочами та крупами. М’ясо, молочні продукти, в тому числі сир, обмежуються до рівня однієї порції в день.

У день тренування категорично заборонено вживати тваринний білок. За три-чотири години до заняття і стільки ж після нього необхідно виключати крупи, у складі яких присутній білок рослинний: гречку, бобові, рис, пшоно та інші. Фактично, дозволяються тільки овочі і фрукти, але настільки жорстко шейпінг харчування обмежує тільки в день тренування. Втім, є й свій список заборонених продуктів: серед них випічка, білі булки, торти, молочні шоколадки, вафлі, печиво. А ось чайну ложечку меду або пару квадратиків темного шоколаду на день можна собі і дозволити.

Шейпінг-тренування, як правило, складається всього з 11-ти вправ. Спочатку потрібно зробити розминку – прогини спини, неглибокі присідання з широко розставленими ногами, підскоки, махи руками. Після цього пульс повинен залишатися на рівні 140 ударів на хвилину. Для кожної групи м’язів відводиться 3-4 хвилини, ставте ритмічну музику і виконуйте шейпінг вправи в швидкому темпі.

Передня поверхня стегон опрацьовується махами ногами з положення лежачи або стоячи. При роботі з внутрішньою поверхнею стегон займіть положення лежачи на спині і робіть махи-розведення ногами. Для задньої поверхні стегон виконуйте нахили до підлоги і згинання ніг (положення – лежачи на животі). Бічні м’язи стегна зміцнюють класичні махи ногами в сторону з положення лежачи і стоячи. Для сідниць потрібно робити плечової міст з затискачем відповідних м’язів і махи ногами назад в положенні рачки. Комплексна вправа для ніг – присідання з відведенням ніг в сторони. Коли проводять домашні заняття шейпінгом, верхній прес зміцнюють в положенні лежачи шляхом скручувань-підйомів корпусу в досить швидкому темпі. Для талії потрібно робити скручування корпусу і нахили з положення стоячи. Нижній прес зміцнюється підйомами ніг з положення лежачи і вправою «ножиці». Для спини виконуйте «човник» або підйом корпусу і ніг з положення лежачи. Додаткове вправу – опрацювання вибіркових проблемних зон, наприклад, розгинання рук на трицепс. Крім того, включайте в свій комплекс додаткові вправи на розтяжку і розслаблення.

Як бачимо, шейпінг програма досить проста. Як і при будь-яких інших фізичних вправах, бажано носити спеціальний одяг, в якій буде зручно рухатися. Краще, коли вона зшита з «дихаючих» тканин з хорошими гігроскопічними якостями. Для прискорення результатів використовуйте додаткові кошти для спалювання жиру, наприклад, шорти для схуднення.

Що кажуть наші читачі про шейпінг? Відгуки стверджують, що єдина складність – це підтримувати швидкий темп під час занять.

Під час тренувань дозволяється пити тільки кип’ячену або мінеральну воду. Виконуйте вправи з великою кількістю повторень в спокійному темпі. Дихайте рівномірно: вдих, коли відбувається натягнення м’язів (на рахунок раз), видих – коли приходить час розслаблення (на рахунок два). Якщо навантаження ви не відчуваєте, значить, робите якісь елементи неправильно або ж навантаження варто збільшити. Будьте постійні у своїх прагненнях – тоді вам будуть по плечу будь-які вершини і будь-які складнощі.

  • шейпінг відгуки
  • шейпінг класік
  • Дієта для шейпінгу
  • Чи можна похудати від шейпінгу
  • Шейпінг вправи стоячи
  • шейпінг для схуднення
  • шейпінг тренування
  • Що краще вдітися на Фітнес чи Шейпінг?

Comments are closed!

_0.32MB/0.02273 sec