Ответи@Mail. Ru: хто реально схуд, і вага не повернувся-як ви це зробили?

Ответи@Mail. Ru: хто реально схуд, і вага не повернувся-як ви це зробили? хто реально схуд, і вага не повернувся-як ви це зробили?

Наталія Мислитель (7867) 3 роки тому

Стрес був, а потім просто не їла солодке і все добре було.

Ольга

Кравченко Учень (158) 3 роки тому

Надія Свєчникова відповіла вірно-дієта + фіз навантаження. але це теж має бути в міру. інакше черевато страшними наслідками.

я схудла на 12 кг.

відмовилася від вечері після 6 (можна тільки кефір або салат з квашеної капусти, який або Овоно салат заправлений олією або фрукт) але це тільки якщо вже дуже хочеться їсти. голодом морити себе не можна нівкоем випадку-організм не обдуриш і він накопичить від стресу ще більше при першому ж зручному випадку. виключити з раціону-жирне, копчене, солодощі. якщо з’їсти одну цукерку-катастрофи не буде.

добре поєднати з легкої спокійній пробіжкою, починати з малих дистанцій. якщо біг не підходить-швидкі прогулянки. або просто прогулянки підлягає на свіжому повітрі. і ще-відмовитися від усього шкідливого (кава, сигарети, чіпсикіріешкі, насіння, особливо майонез і т. д.

здоровий спосіб життя-і вагу поступово буде сходити. і ще правітло-не переїдати. краще не доїсти-ніж обіжратися. перепрошую за не дуже красиву фразу-але це теж правило

Iurii T Мислитель (6570) 3 роки тому

у мене така дієта що більше 10 років не товстію і не худну (але їм усе підряд м’ясо, жирне, фрукти) якби їв продукти з хімікатами як американці то реально б погладшав

Камілла Еседова Профі (832) 3 роки тому

Я вважаю, щоб схуднути потрібно прагнути до цього. Знайдіть стимул, або як кажуть психологи, мотивацію.

Але їли ця фігня не допомогла, то слухайте.

1. Любіть їсти? їжте на здоров’я, але тільки тоді, коли голодні. НЕ ТРЕБА залежить від ЇЖІ. Мені дуже допомогла система харчування Поля Грегга. Прочитайте його книгу “Чудо голодування”

2. Всі завжди говорять, що треба бігати вранці. Але запевняю вас, це говорять в першу чергу ті, хто сам ніколи не бігають. Але думаю, зробити зарядку не дуже-то важко.

3. Запишіться куди-небудь або купіть абонемент у фітнес-клуб. Дам вам пару порад: СХІДНІ ТАНЦІ приберуть бочки і целюліт. ЙОГА або ПІЛАТЕС зміцнює після довгого худения, коли шкіра злегка обвисла. ФЛАМЕНКО або латино-СОЛО допоможуть схуднути ніжкам і зміцнити їх. ФІТНЕС прекрасно справляється з метою прибрати животик. ЩЕ ДУЖЕ БАГАТО ІНШИХ ВАРІАНТІВ.

4. Частіше смійтеся))) Навіть сміх спалює калорії!

Я особисто дотримувалася всі ці пункти і за 5 місяців схудла на 23 кг

Бажаю вам удачі!

Джерело: Особистий досвід

  • досвіди тих хто схуд на 23 кг

Comments are closed!