Найефективніша дієта для схуднення та очищення організму – Woman’s Day

Найефективніша дієта для схуднення та очищення організму – Woman’s Day Дієта для схуднення і очищення організму

Чи можна одночасно очистити організм від шлаків, перейти на правильне харчування і схуднути? Дієтолог, головний лікар центру естетики і здоров’я «Риммарита» Римма Мойсенко розробила спеціальну дієту, завдяки

якій, можна налагодити здорове харчування, вивести токсини, скинути зайві кілограми і зробити шкіру гладкою і пружною.

найефективніша дієта для схуднення

За допомогою продуктів харчування можна впливати на процеси очищення травної, кровоносної та лімфатичної системи, покращувати обмін рідини, прискорюючи, таким чином, виведення токсичних продуктів з організму. Простіше кажучи, благотворно впливати на фігуру і зовнішній вигляд.

Для цього необхідна підтримка балансу процесів детоксикації в організмі. І мова йде як про метаболічну детоксикації на клітинному рівні, органному і тканинному рівнях і виведенні токсинів, що утворюються всередині організму і надходять ззовні, так і відновленні хронічного дисбалансу нутрієнтів, що сприяють нормальній роботі всіх систем ауторегуляції.

У дієті треба по можливості виключити продукти, що засмічують організм (м’ясо та м’ясні продукти, продукти, що містять консерванти, гідрогенізований жир), а упор зробити на цільні крупи, злакові, рибу і морепродукти.

Мойсенко Римма Василівна – головний лікар центру «Риммарита», лікар-дієтолог, фізіотерапевт, Кандидат Медичних Наук, член Російського і Міжнародного товариства мезотерапії.

За 20 років роботи Римма отримала понад 45 дипломів і сертифікатів з естетичної медицини визнаних майстрів Франції, Італії, Іспанії.

Читайте також

Нова дієта: худнемо з апетитом Що б такого з’їсти, щоб схуднути? На цей нагальне питання нарешті знайшлася відповідь.

7 секретів стрункості Почуття голоду часто буває помилковим. І ці оманливі відчуття змушують нас їсти більше, ніж це потрібно нашому організму, приводячи до неправильного харчування і, як наслідок, до зайвої ваги. Але ситуацію можна змінити.

5 причин збільшення у вазі Ми сідаємо на дієту, починаємо займатися спортом, але нічого не виходить… Час іде, вага не знижується, чому? WDay. ru з’ясував причини.

  • для очищення кишечника і похудання
  • найефективніша дієта відгуки
  • як очистити організм і похудати
  • дієта для очищення кишечника
  • дієта для очищення організму
  • Дієти для швидкої очистки організму
  • лікар дієтолог як швидко схуднути
  • най ефективніша дієта від пухкого лиця
  • найефективніша дієта для очищення організму
  • очистити організм і схуднути

Comments are closed!

_0.31MB/0.00356 sec