МКЦ для схуднення: відгуки, інструкція, ціна | SlimSecret

МКЦ для схуднення: відгуки, інструкція, ціна | SlimSecret МКЦ для схуднення

МКЦ для схуднення – нетоксичний і практично нешкідливу речовину, яка виходить шляхом очищення і подрібнення звичайної бавовняної целюлози. Ціна на цю біодобавку більш ніж доступна, так що тепер у кожного худне є здорова можливість взяти

свої апетити під повний контроль.

Таблетки для схуднення МКЦ: принцип дії

Думки про те, що для запобігання переїдання потрібно попередньо чимось заповнити шлунок, тим самим скоротивши його вільний об’єм, приходила в уми багатьох. Так, у різні часи рекомендувалося перед їжею випивати соки, воду, яблучний оцет. А кілька років тому з’явився такий препарат комбінованої дії, як мікрокристалічна целюлоза.

Для схуднення МКЦ корисна наступними ефектами:

  Механічне дію . Спочатку МКЦ, запита водою, потрапляє в шлунок, де добре розбухає. На зміну голоду приходить відчуття ситості. Харчові волокна самі по собі не засвоюються, а слідують далі – до кишечнику Сорбционное дію . Перебуваючи в кишечнику, МКЦ змітає зі слизової «грязьову» плівку, вбираючи в себе шлаки, токсини, солі важких металів, радіонукліди та інші шкідливості. До речі, за рахунок свого сорбційного ефекту мікрокристалічна целюлоза нерідко використовується при отруєннях в якості альтернативи активованому вугіллю.

МКЦ для схуднення: як приймати Починати процес схуднення слід з 1 таблетки на добу, що приймається до їди. Поступово добова норма збільшується спочатку до 5-10 таблеток, потім до 10-15 і т. д. Максимально допустиму дозу МКЦ для схуднення інструкція призначає в кількості 25 г (50 таблеток по 0,5 г). До кінця курсу дозування повинна плавно повернутися до початкового значення, тобто до 1 таблетці. Таблетки розтираються в порошок і розмішуються з водою (декількома краплями). Запивається такий розчин не менше ніж склянкою води. Крім того, подрібнену МКЦ допускається додавати у фарш для домашніх котлет та інші напівфабрикати, які ви плануєте вжити найближчим часом. Щодня слід випивати не менше 2,5 л води. Курс схуднення на микрокристаллической целюлозі розрахований на 3-4 тижні. Потім потрібно обов’язково зробити перерву. МКЦ для схуднення: відгуки та результати

що худнуть відзначають, що мікрокристалічна целюлоза природним чином (без участі ЦНС, як у випадку з Рідкісні) сприяє придушення апетиту. Правильний прийом добавки, як показує практика, за місяць дозволяє втратити до 4 зайвих кілограмів.

Лікарі дотримуються думки, що заміна їжі таблетками МКЦ шкідлива – створюючи неіснуюче відчуття ситості, ви обділяєте організм життєво важливими вітамінами і мікроелементами. Так що, швидше за все, замість невеликої кількості втраченої ваги ви “заробите” авітаміноз і проблеми з травленням. Дієтологи настійно радять використовувати як джерело клітковини, розбухає в шлунку, що не аптечні препарати, а натуральні овочі та фрукти.

Протипоказання

Виробник целюлози мікрокристалічної для схуднення не заявив жодних протипоказань і обмежень до прийому свого препарату, проте ми порахували доцільним вказати, що МКЦ для схуднення не слід використовувати:

  в підлітковому віці вагітним і годуючим страждаючим хронічними та гострими захворюваннями ШКТ хворим анорексією

Побічні ефекти

Найбільш часто трапляється неприємність – це відчуття тяжкості в шлунку і запори. Таке відбувається, якщо не дотримуватися правил прийому препарату. Для усунення неприємності збільште кількість випивається рідини. У ряді випадків допускається додаткове використання натуральних проносних засобів (після схвалення лікуючого лікаря).

Крім цього, побутує неофіційне і поки не підтверджена думка, що мікрокристалічна целюлоза у великих дозах розтягує шлунок, провокуючи тим самим ще більший «розгул» апетиту.

Резюмуємо

МКЦ цілком підходить для схуднення. Ось тільки не слід сваволили і відходити від того, що написано в інструкції. Щоб уникнути повторного набору ваги після курсового прийому добавки рекомендується перейти на грамотну систему харчування (Тетяни Малахової. Маргарити Корольової або доктора Агапкина).

 • мікрокристалічна целюлоза інструкція
 • мікрокристалічна целюлоза львів
 • мікрокристалічна целюлоза ціна
 • Мкц українського виробника
 • мкц ціна львів
 • ціна мкц
 • як приймати мкц

Comments are closed!

_0.31MB/0.00347 sec