Комплекс вправ: йога для схуднення (ФОТО) – схуднути з йогою будинку, вправи для схуднення :: JV. RU

Комплекс вправ: йога для схуднення (ФОТО) – схуднути з йогою будинку, вправи для схуднення :: JV. RU Комплекс вправ: йога для схуднення (ФОТО) Чому від йоги худнуть?

Для початку потрібно запастися терпінням. Втрата ваги в йозі – наслідок якісної трансформації всіх систем організму. Заняття йогою для схуднення здатні

нормалізувати обмін речовин, очистити кров і кишечник від токсинів, поліпшити роботу ендокринної і дихальних систем, але для цього потрібен час. Практика повинна бути регулярною, не рідше двох-трьох разів на тиждень, а краще кожен день хоча б по 15-30 хвилин.

Вправи для схуднення Схуднути за допомогою йоги, асани і вправи

Але є спосіб прискорити процес схуднення за допомогою йоги. Для цього потрібно включити в свою щоденну практику прості і дієві дихальні техніки – Крійі. Вони впливають на травну і видільну системи, забезпечуючи ефективне засвоєння їжі і своєчасне очищення організму від токсинів. У підсумку поліпшується стан шкіри, тануть жирові відкладення. Виконуйте ці техніки щоранку натщесерце, заздалегідь випивши склянку води.

Капалабхаті – дихання вогню

Виконуйте стоячи, з прямою спиною, стопи на ширині таза. На різкому видиху через ніс підтягніть пупок до хребта, вдих довільний. Темп дихання швидкий, тіло нерухомо, особа розслаблено. Почніть з трьох підходів по 20-30 дихальних циклів, поступово збільшуючи до 50-70.

Агнісара-дхауті – очищення вогнем

Виконується після капалабхаті. Підтягніть м’язи промежини і сідниць. У полуприседе, упираючись руками в стегна, на повному видиху максимально спустошите живіт, притискаючи пупок до хребта, і на затримці дихання поговоріть животом вперед-назад. Потім розслабте м’язи і повільно вдихніть, наповнюючи живіт. Зробіть 3-5 підходів.

Чим раніше ви почнете практикувати йогу, тим швидше і простіше буде схуднути, поліпшити гнучкість. Не варто забувати і про збалансоване харчування. Але не зациклюйтеся на бажанні схуднути. Йога – це процес, а не гонка за результатом, будь то схуднення або просвітлення. Насолоджуйтеся цим процесом, прислухайтеся до відчуттів, спостерігайте за ходом думок під час практики, і тоді вас чекає безліч відкриттів і дарів.

Онлайн-відео «Йога для схуднення»

  • йога для схуднення
  • вправи йоги для схуднення
  • йога вправи з фото
  • йога для схуднення фото
  • йога вправи фото
  • йога для схуднення відгуки
  • йога для схуднення онлайн
  • Вправи для схуднення йога
  • вправи для схуднення фото
  • фотографіï вправ для схуднення кожен день

Comments are closed!

_0.31MB/0.00375 sec