Клізма для схуднення, відгуки як робити клізму для схуднення, клізма для схуднення в домашніх умовах, схуднення за допомогою клізми – MissFit. Ru

Клізма для схуднення, відгуки як робити клізму для схуднення, клізма для схуднення в домашніх умовах, схуднення за допомогою клізми – MissFit. Ru Клізма для схуднення Очисні клізми для схуднення

Клізма для схуднення – дуже популярна процедура

серед росіянок різних віків. Існує думка, що очищення організму – перший крок на шляху до стрункості. Нібито очищення організму важлива для здобуття талії і в цілому для зміцнення здоров’я. Що клізма – один з кращих способів «очистити» органи. Вона доступна, легка у використанні і, що найголовніше, безкоштовна.

Чистий кишечник – хороше самопочуття

Як робити клізму для схуднення в домашніх умовах правильно? Народні цілителі рекомендують соляної її варіант. Соляна різновид клізми допоможе саме в боротьбі за стрункість. Знадобиться звичайна кип’ячена вода, а також – гуртка аптечного типу, відома як гуртка Есмарха. За один сеанс рекомендують застосовувати 1-2 літра – залежно від зростання. Чим вище пацієнт, тим більше буде обсяг. Нехай у клізми буде температура близько 23 градусів.

Схуднення за допомогою клізми в деяких випадках виправдано. Ця процедура дійсно може допомогти зовсім трохи зменшити обсяг живота. Якщо у вас кілька днів не було стільця, вас здуває, відчувається важкість, а вам ще й красиве обтягучу надягати, то відразу напрошується варіант з штучним очищенням кишечника. Але зовсім необов’язково це має бути клізма. Якщо у вас немає патологій прямої кишки, можна використовувати і гліцеринові свічки. У кожному разі, підсідати на будь-які проносні засоби тільки заради плоского живота не варто.

Техніка або як правильно

Температура води кімнатна. У воді повинні бути розчинені ложка кухонної солі (столова), а також – чайна ложка оцту. Чому не рекомендується звичайна клізма? Кажуть що ця для схуднення ефективніше.

Прийміть положення лежачи на животі. Поступово вводите клізму. Протримаєтеся в такому положенні трохи більше 5 хвилин. Якщо є геморой – воду вводять особливо обережно. При введенні рекомендується зробити кілька вдихів-видихів за правильною технологією. Більш досвідчені користувачі навіть прогулюються під час очікування біля туалету. Очікуваний ефект – негайний стілець. Коли клізма в домашніх умовах для схуднення в перший раз робиться, воду утримати досить важко. А ще потрібно буде простежити, щоб випорожнення пройшли слідом за процедурою. Якщо їх не передбачається – використовують різні відповідні засоби, наприклад спеціальні свічки. Їх за інструкцією використовують ректально. Коли прийде пора сісти на унітаз – треба помасажувати товсту кишку. Якщо булькання не припиняється – вода ще не вся виведена. З кишки потрібно вивести все. Взагалі під час цієї процедури не слід поспішати. Це призведе до неповного очищенню. Більше того – в організмі залишиться та суміш, яка була в клізмі. Зараз є маса рецептів для різних цілей – з часником для полювання на бактерій, з ромашкою для розслаблення… Але як самі розумієте, слизова кишечника може постраждати від таких експериментів.

Стрункість і здоров’я

Очисні клізми для схуднення кому можуть бути рекомендовані? Періодично їх можуть робити люди, які страждають не тільки ожирінням, але і хронічним запором. Адже при неповному спорожненні кишечника, що не рідкість у огрядних людей, весь організм страждає. Але потрібно пам’ятати, що клізма – це все ж екстрений варіант і слід налагоджувати роботу кишечника іншими способами і засобами.

Схуднення за допомогою клізми тільки лише – це з області фантастики. Після очищення кишечника необхідно почати дотримуватися дієти. Цілком підійде збалансована дієта із зменшенням калорійності продуктів до певної планки.

Що ж до методу «клізма для схуднення», відгуки він отримує різні.

Олена, 33 роки.

Робила клізму всього один раз. Ділюся враженнями – потрібна маса терпіння. Вага до процедури – 55 кг. Відчуття легкі, але процедура копітка. Схудла на 300 гр. Муки того не варті, краще буду сидіти на дієтах.

Вероніка, 45 років.

Роблю клізми регулярно. У мене проблемна шкіра, місцями жирна, і зайва вага. З 66 кг. схудла до 58. Сиджу раз в квартал на дієті, перед цим і під час неї роблю клізми. Схуднення йде повільно, в проміжках харчуюся як звичайно. Жирність шкіри проходить, але тимчасово.

Алла, 32 роки.

Вирішила сісти взимку на дієту, зробила клізму. Перший ефект – імунітет мене підвів, я тут же сильно застудилася. Але я знову зробила клізму навесні, і знову сіла на дієту. Результат відмінний – втратила 2,5 кг, правда, моя вага невеликий, 55 кг. Буду робити очищаючі клізми іноді і далі. Поки не сиджу на дієті, тренуюся на велотренажері.

Галина, 23 роки.

Завжди вважала схуднення за допомогою клізми маревним. Але подруга все ж переконала спробувати. Пару днів робила клізми, після них я втрачала до 0,5 кг. Але стрілки ваг поверталися на свою колишню позначку на наступний же день. Загалом, це марно я вважаю.

  • клізма для похудання
  • клізми для схуднення
  • клізма для схуднення
  • як робити клізму
  • Як зробити клізму
  • Як правильно робити клізму
  • як правильно робити клізму для схуднення
  • похудання з клізмою
  • очисні клізми для схуднення
  • як робити клізму для схуднення

Comments are closed!

_0.32MB/0.00662 sec