Еліптичний тренажер для будинку: як правильно займатися на орбітрек | NeoSports. Ru

Еліптичний тренажер для будинку: як правильно займатися на орбітрек | NeoSports. Ru Еліптичний тренажер для будинку: як правильно займатися на орбітрек

Як правильно займатися на орбітрек

Зміст:

Еліптичний тренажер для дому: ефективність і користь домашніх

занять

Протипоказання і обмеження для занять на еліптичному тренажері для дому

Еліптичний тренажер: як правильно займатися

Заняття фітнесом в домашніх умовах набирають популярність завдяки своїй ефективності і зручності. Дійсно – хіба не здорово зміцнити свою серцево-судинну систему або скинути зайву вагу, не втрачаючи час і гроші на відвідування спортивних залів! Проте заняття на домашніх тренажерах мають і свої недоліки, головний з яких – новачкам не завжди просто самостійно вибрати правильний режим занять, підібрати оптимальне навантаження, та й просто виконувати вправи у відповідності з певними вимогами, що пред’являються до того чи іншого спортивного обладнання. Тому, якщо ви вирішили придбати певний спортивний тренажер, скажімо, еліптичний тренажер для дому, то перш, ніж приступити до активних тренувань на ньому, слід засвоїти правила виконання вправ на цьому обладнанні.

Еліптичний тренажер для дому: ефективність і користь домашніх занять

Еліпс тренажер завдяки своїй універсальності – а заняття на ньому забезпечують навантаження на багато груп м’язів – на прес, біцепси стегон, сідниці, біцепси, трицепси, квадрицепси, м’язи спини та інші, є одним з найбільш популярних і ефективних спортивних тренажерів.

Еліпс тренажер

Крім того, володіючи функцією зворотного ходу, вдається розробляти ті м’язи, які зазвичай не задіяні при вправах на інших кардиотренажерах. І, на відміну від багатьох інших тренажерів, при заняттях на ньому ноги весь час напівзігнуті, що означає, що навантаження на суглоби невелика, а, отже, ризик пошкодити гомілковостопні і колінні суглоби мінімальна.

Домашні заняття на спортивних тренажерах зручні, проте існує небезпека, що з часом, коли інтерес до них поугаснет, ви почнете переносити тренування, або займатися не в повну силу. Тому варто відразу налаштувати себе на певний режим занять і строго його дотримуватися. Тим більше ухилятися від тренувань не варто, оскільки заняття на еліпс тренажері досить легкі і прості у виконанні. Однак і надто навантажувати себе також не варто, особливо новачкам. Дотримання основних правил занять на еліптичному тренажері для дому гарантує досить швидке і ефективне досягнення очікуваних від тренувань результатів.

Протипоказання і обмеження для занять на еліптичному тренажері для дому

Еліптичні тренажери для дому

Незважаючи на те, що строгих протипоказань до занять на еліпс тренажері немає, все-таки необхідно враховувати, що людям, страждаючим від гіпертонії з частими кризами, тахікардією, тромбофлебітом; з важкою формою серцево-судинної недостатності, онкології, цукрового діабету, або ж загострилися інфекційним захворюванням, слід бути дуже уважними та обережними під час процесу тренувань.

Також не варто перевтомлюватися на тренуваннях на еліптичному тренажері для дому і під час вагітності. Особливо в першому і останньому триместрах. Якщо немає ніяких загроз з виношування дитини, зовсім відмовлятися від тренувань не варто, хоча їх інтенсивність варто зменшити приблизно в два рази.

Еліптичний тренажер: як правильно займатися

Як правильно займатися на еліпсоїді

Як вже зазначалося, щоб заняття на еліпс тренажері давали позитивний результат, потрібно дотримуватися певних правил виконання вправ. А саме:

1. Перед початком тренування обов’язково потрібно провести легку розминку.

2. Бортовий комп’ютер еліптичного тренажера для будинку необхідно спочатку налаштувати на невелике навантаження – таким чином, м’язи швидше розігріваються, підготувавшись до майбутніх навантажень. Далі інтенсивність вправ можна збільшувати. Припиняти ж заняття в момент пікового навантаження не можна – необхідно поступово і плавно знизити інтенсивність рухів, після чого припиняти заняття на тренажері.

Заняття на еліптичному тренажері для дому

3. Тривалість і інтенсивність тренування залежить від фізичного стану що займається, проте ефективність їх буде вище, якщо ви будете займатися не менше 3 разів на тиждень по 30 хвилин. При цьому необхідно обов’язково контролювати пульс – для новачків під час занять його необхідно підтримувати на позначці від 110 до 120 ударів на хвилину, і підвищувати ці значення потрібно поступово, не допускаючи зайвого перевтоми, болів в області серця, сильної задишки, або відчуття нестачі повітря. З’ясувавши, як правильно займатися на еліптичному тренажері, і дотримуючись основні правила занять, ви досить скоро помітите результати від прикладених зусиль.

4. Хоча в домашніх умовах займатися на еліптичному тренажері для будинку можна практично в будь-який вільний час, однак для підвищення ефективності слід дотримуватися регулярності, а також певних рекомендацій. Наприклад, не починайте вправи раніше, ніж через 1,5-2 години після пробудження, і не пізніше ніж за 2 години до відходу до сну. Також не слід займатися відразу після прийняття їжі – інтервал між їжею і тренуванням повинен становити не менше ніж 2 години, а між тренуванням і новим прийомом їжі – не менше 1 години. Тим не менш, не варто утримуватися від помірного пиття – організм не повинен відчувати брак рідини.

Виконання нескладних правил і рекомендацій збільшить ефективність занять на еліптичному тренажері, і дозволить домогтися головних цілей тренувань – зміцнення здоров’я і поліпшення фігури.

  • як правильно займатись на орбітреку
  • заняття на орбітреку
  • орбітрек користь
  • як займатися на орбітреку
  • як займатись на орбітреку
  • як схуднути на орбітреку
  • скільки часу потрібно займатись на орбітреку
  • заняття на орбітреці
  • орбітрек як правильно займатись
  • користь орбітреку

Comments are closed!

_0.32MB/0.00331 sec