Ефективні вправи для стегон і сідниць. Відео вправи для сідниць і стегон. Фото. | Як схуднути за три місяці і назавжди!

Ефективні вправи для стегон і сідниць. Відео вправи для сідниць і стегон. Фото. | Як схуднути за три місяці і назавжди! Мета проекту: на власному прикладі показати, як швидко схуднути раз і назавжди, повернути прекрасну фізичну форму, зберегти красу і здоров’я до 120 років. 9 ефективних вправ для стегон і сідниць

Не знаю

як у Вас, а там, де я живу мужічни насамперед дивляться НЕ на високу груди або довгі стрункі ноги, а НА велику і пружну попу – ось як на цих фотографіях у дівчат

Тому першою справою задумалася про те як підтягнути м’язи сідниць і стегон. Знайшла кілька найефективніших вправ, які є базою в комплексі вправ для сідниць у багатьох відомих тренерів – просто вони трохи їх модифікують, щоб м’язи не звикали до одноманітним вправам і щоб самому людині не нудно було їх виконувати.

Отже, ось комплекс нескладних вправ, який допоможе зміцнити м’язи і домогтися ідеальної форми сідниць і стегон. Саме прекрасне, що всі вправи можна виконувати в домашніх умовах.

Вправи для стегон і сідниць з положення стоячи:

Требуется виконувати розмірено, без ривків, відчуваючи роботу м’язів.

1. Махи ногами в сторону.

Допомагають зміцнити не тільки сідниці, а й внутрішню поверхню стегна.

Техніка виконання вправи. Встати прямо, повернувшись боком до опори. Це може бути стінка або спинка стільця (мені чомусь зручніше останнє). Зіпріться лівою рукою об опору, а праву ногу, тримаючи прямо, підніміть чітко вправо, намагаючись тримати її на одній лінії з тулубом і другою ногою. Коліно не згинати і намагатися не нахиляти корпус. Піднімати ногу до того рівня, на який зможете і опустити назад. Не женіться за амплітудою: не треба намагатися підняти її на 90 градусів і вище – вправа ефективно саме при невеликій висоті підйому ноги.

2. Махи ногами назад.

Вправа підтягує нижню частину попи (великий сідничний м’яз).

Техніка виконання вправи. Встати обличчям до опори і спертися про неї руками. Спина повинна бути пряма. Відвести праву ногу назад і вгору, намагаючись підняти стегно якомога вище. Корпус намагатися не нахиляти і не повертати. Опустити ногу назад. Особливо, важливо намагатися робити махи назад за рахунок саме сідничних м’язів. І також на треба гнатися за амплітудою, тому що вправа ефективно саме при невеликій висоті підйому ноги.

3. Махи ногами вперед.

При бажанні можете позайматися махами ногами разом з американським тренером, яка виконує ці вправи на тлі Ямайської пейзажу:

Дуже хороша вправа для зміцнення сідниць і стегон.

Техніка виконання. Широко розставити ноги, груди розправлена, руки витягнуті вперед, плечі відведені назад. Зігнути ноги, висунути таз назад, начебто збираєтеся сісти на стілець. Для вирівнюючи злегка перемістити верхню частину тулуба вперед. Спину тримати максимально прямо. Сідниці не повинні опускатися нижче, ніж коліна, які, в свою чергу, при присіданні не повинні виходити за пальці ніг. Під час присідання вага повинна бути на п’ятах, їх не можна відривати від підлоги. Встаючи необхідно напружувати сідниці. Присідати слід повільно.

  • вправи для попи
  • вправи для стегон та сідниць відео
  • вправи для ніг і сідниць відео
  • Як схуднути сідниці фото
  • вправи для сідниць відео
  • вправи для схуднення сідниць і стегон
  • вправи для схуднення і підтягнення ніг і попи
  • вправи сідниці відео
  • три ефективни вправи для ног видео
  • вправи для схуднення стегон відео

Comments are closed!

_0.31MB/0.00637 sec