Ефедрин + кофеїн + аспірин (для спалювання жиру) | Cool’тура тіла

Ефедрин + кофеїн + аспірин (для спалювання жиру) | Cool’тура тіла Ефедрин + кофеїн + аспірин для схуднення (каст)

(Текстова розшифровка аудіозапису, що знаходиться в кінці статті. Можна слухати і читати одночасно.)

Привіт, з Вами Ares.

Сьогодні обговорюємо ефедрин, а точніше, суміш ефедрину, кофеїну

і аспірину, яка, за заявами усього світу, ударно працює і рекомендується до застосування всім худне, всім спортсменам, і взагалі мало не всім іншим людям на планеті.

Те, що ефедрин дійсно позбавляє тіло від жиру набагато краще, ніж багато жиросжигающие препарати – правда. Він дійсно володіє таким забійним ефектом.

Також правда, що він здатний збільшувати нашу енергію майже в два рази. І по інтенсивності, і за тривалістю.

Добова доза ефедрину – 90 мг.

При застосуванні ефедрину, кофеїну і аспірину можуть виникнути побічні ефекти, але вони дивним чином пропадають на другий місяць (а у когось вже на другий тиждень) прийому.

Все, що я тільки що сказав (написав), Ви можете прочитати скрізь в інтернеті. Майже на будь-якому сайті можна прочитати, наскільки ефедрин гарний. І майже ні на одному з цих сайтів не написано, скільки чоловік від ефедрину померло.

Відразу зауважу, що вмирали вони з власної дурості. Хтось перевищив дозування, хтось не врахував свої патології, а хтось просто не потрудився набрати достатньо інформації для того, щоб робити якісь висновки. Якби всі ці люди були обачнішими, то все у них було б чудово.

Простіше кажучи, в побічних ефектах майже завжди винен не ефедрин, а людський фактор .

Тому, сьогодні будемо міркувати про те, що Вам потрібно знати і про що в першу чергу потрібно думати, приймаючи ефедрин, щоб отримувати від нього тільки позитивний результат.

Коли світ дізнався про те, що ефедрин допомагає спалювати жир, тисячі толстеющіе американців тут же накинулися на нього як мухи на…… мед. Медики були в шоці від дедалі частіших нервових розладів, виснаження, всіх видів аритмії, а іноді навіть інфарктів та інсультів. Після цього багато вчених стали проводити свої дослідження і прийшли до деяких загальних висновків:

Ефедрин дійсно володіє потужним «жиророзчинних» ефектом. Він майже нешкідливий для переважної більшості людей, якщо застосовується в межах рекомендованої дози. Рекомендованою добової дозуванням вважалося 90 мг. Майже всі побічні ефекти від застосування можна було або передбачити, або зовсім уникнути, якщо заздалегідь дізнатися все патології людини. З часом організм звикає до ефедрину і перестає на нього реагувати.

Пізніше виявилося, що корисний ефект ефедрину може бути посилений прийомом кофеїну, який, по-перше, розганяє кровотік, прискорюючи фізіологічні процеси, і по-друге, уповільнює розпад одного з активних речовин, що беруть участь у спалюванні жиру.

По суті, залишилася тільки одна проблема – звикло до ефедрину тіло переставало виробляти свої власні бета-агоністи (речовини, схожі з ефедрином), що призводило до значного погіршення гомеостазу. Тобто багато функцій в організмі порушувалися. А звикання до кофеїну змушувало постійно збільшувати його дози.

Ось цю-то напасти і «лікує» аспірин. З його допомогою тіло перестає звикати до добавці. Як? Не знаю! Але поєднання ефедрину, кофеїну і аспірину можна використовувати необмежено довго без будь-яких негативних наслідків або зменшення результативності.

І начебто все добре, але вчені стали перевіряти дію ефедрину як допінг, і прямо під час першого ж тренування кількох піддослідних довелося госпіталізувати. А все чому? Та тому що «90 мг» не дарма названо добовою дозою. Добової, а не разовою! А разова дозування повинна знаходитися в межах 10-20 мг, залежно від ваги людини і його фізичного здоров’я. Тобто, якщо Ви великий і здоровий, то приймаєте 20 мг, а якщо ні, то вистачить і 10.

Але деяким людям цього не довести. Вони вважають, що для більшого ефекту їм потрібно проковтнути більше препарату. У 2002 році в журналі Muscle & Fitness була надрукована одна дуже правильна думка на цей рахунок:

«Якщо один кінь біжить зі швидкістю 30 км / год, чи означає це, що 2 коні в упряжці побіжать під 60?»

Підвищення дозування не прискорений процес, зате може погубити організм, який до таких перевантажень просто-напросто не пристосований.

Щоб це зрозуміти, розглянемо дію ефедрину на організм.

Ефедрин, по суті своїй є бета-агоністом. Ці речовини, блукаючи по кровотоку, прикріплюються до бета-рецепторів на м’язових і жирових клітинах. В результаті короткого ланцюжка реакцій, в жирових клітинах починається ліполіз (складова схуднення), а в м’язових – синтез протеїну (зростання мускулатури).

Крім цього, ефедрин додатково посилює чутливість бета-рецепторів. Вони стають восприимчивее до впливів бета-агоністів, тому кінцеве дію виходить більш глобальним.

Також ефедрин збільшує загальну температуру тіла. А чим вище температура – тим активніше протікають всі хімічні реакції.

Крім цього, ефедрин стимулює ЦНС і підвищує вміст глюкози в крові. Звідси береться купа енергії, підвищується витривалість і посилюється агресія.

Додайте до цього дія кофеїну, який в помірних дозах стимулює нервові клітини в мозку, а у великих дозах призводить до їх виснаження. Та й пульс прискорює неслабо.

А тепер подумайте, чи здатний організм пережити все це, помножене на два?

Припустимо, чи наступить Вам щастя, якщо в момент переляку додатково ввести в кров 5 кубів адреналіну? Адреналін і так зашкалював, а тепер буде зашкалювати подвійно. Результат – серцевий напад, крововилив у мозок або ще що-небудь таке ж неприємне.

З цієї ж причини не можна прийом ефедрину поєднувати з алкоголем або наркотиками, включаючи найлегші (дискотечні колеса, галюциногени, «нібито невинна травичка» …). Ваше тіло від цього, м’яко кажучи, помре. У конвульсіях і з нелюдським болем. Для мазохістів – саме те.

речі, доза в 90 мг на добу – максимальна. Але це не означає, що вона найкраща. Зменшення денної кількості вдвічі дає точно такий же жиросжигающий ефект. Так чи варто зайвий раз піддавати тіло перевантажень, якщо користі від цього не буде?

Що віднести до протипоказань? Тут все просто. Ефедрин впливає на нервову, серцево-судинну та ендокринну системи. Значить будь-яке відхилення від норми в цих системах, або потрапляння у групу ризику, автоматично забороняє Вам приймати ефедрин. Ось і вся логіка.

Сюди ж, до речі, належать і порушення щитовидки, про яку часто забувають і лікарі і самі люди.

Отже, підбиваємо підсумок.

Ефедрин + кофеїн + аспірин – дієва комбінація для схуднення. У добу слід приймати максимум 90 мг ефедрину, дозами по 10-20 мг, 3-4 рази на день.

До кожної дозі слід додати 50-100 мг кофеїну і 100-150 мг аспірину. Всі дозування вираховуються виходячи з Вашої ваги і здоров’я.

Якщо Ви хвора і легкий, то приймаєте 10 мг ефедрину, 50 кофеїну і 100 аспірину. Якщо здорова і важкий, то для Вас нормою буде 20 мг ефедрину, 100 кофеїну і 150 аспірину.

Перед прийомом обов’язково пройдіть повне обстеження і проконсультуйтеся з лікарем. В іншому випадку, наслідки можуть бути несумісними з життям.

Аудіозапис: Adobe Flash Player (версія 9 або вище) потрібно для відтворення цього аудіозапису. Завантажити останню версію тут. До того ж, у Вашому браузері повинен бути включений JavaScript.

P. S. Як Ви могли здогадатися, ефедрин можна використовувати як допінг. Причому, ця сфера його застосування поширена так само широко, як і схуднення. Але це тема для іншої статті…

  • велика вага 5букв
  • кофеїн і аспірин для схуднення
  • схуднення з ефедрином
  • чи дійсно існують препарати для спалюваня жирів

Comments are closed!