Золотий Шарик для схуднення (Оригінал): продаємо за низькими, вигідними цінами по всій Україні. капсули, таблетки і порошки для схуднення від “Fito-figura. prom. ua – капсули для схуднення і потенції” в Києві та Україні

Золотий Шарик для схуднення (Оригінал): продаємо за низькими, вигідними цінами по всій Україні. капсули, таблетки і порошки для схуднення від “Fito-figura. prom. ua – капсули для схуднення і потенції” в Києві та Україні. (099) 510-27-50 МТС

(067) 146-72-19 КиївСтар

ЗОЛОТИЙ

КУЛЬКА капсули для схуднення. 30 капсул в упаковці.

Результат схуднення за 1 місяць до 10 кг.

Остерігайтеся подделок. Прямие поставки від виробника компанії Дріб Кусю.

ЦІНА. КАТАЛОГ. ГОЛОВНА САЙТУ.

« Золота кулька « для схуднення є унікальним у своєму роді препаратом. Виготовляють «Золотий кулька» для схуднення з екстракту лимона, пектину, гарбуза дивовижної, айви, ноніі і спірулліни. Для виготовлення даного препарату використовують новітні технології, які дозволяють зберегти максимальну кількість корисних речовин, легко засвоюваних організмом.

Капсули «Золотий кулька» для схуднення володіють такими властивостями як: нормалізація обміну речовин, знижується апетит, жирові відкладення легко розщеплюються.

Основними перевагами є :

натуральні фітоконцентрати,

препарат абсолютно нетоксичний,

побічні дії відсутні,

цілеспрямованість на розщеплення жирів.

А головне після закінчення прийому капсул «Золотий кулька» для схуднення повторно вага не набирається!

Завдяки прийому препарату « Золота кулька « досягається ефект зменшення жирових відкладень на стегнах, сідницях, животі, руках. Пропадає пігментація шкіри, препарат сприяє позбавленню від вугрів. Стимулюється кровообіг, а також робота кишечника.

Капсули « Золота кулька « для схуднення призначені для застосування людям, які страждають від надмірної ваги (після пологів, невдалих спроб схуднути, а також просто для корекції фігури).

Капсули для схуднення «Золотий Шарик» виготовляються компанією «КУСЮ» за американською технологією. Містить екстракти фруктів, вітаміни. Завдяки високій концентрації речовин та їх збалансованості, досягається ефект двостороннього впливу на організм, виключений рецидив після застосування. Виводить токсини, насичує поживними речовинами і вітамінами.

Спалювання жиру на животі, сідницях і руках;

Усунення накопичених токсинів в тілі, догляд за шкірою.

Склад: лимон, пектин, гарбуз дивовижна, айва, Нония і спіруліна.

Упаковка: 30 капсул по 400мг.

Дозування . 1 капсула на день перед або після сніданку, запиваючи теплою кип’яченою водою.

Увага: препарат високо концентрований, приймати суворо за 1 капсулі в день!

Протипоказання: вагітність і годування грудьми!

Золотий Шарик купити луганськ, Золотий Шарик відгуки харьков, Золотий Шарик Днепропетрвск, Золотий Шарик маріуполь купити, Золотий Шарик херсон купити, акція, продаж в Україні, купити в Україні, вигідні пропозиції, низька ціна. Зелена кава.

  • золотий шарик для схуднення купити
  • схуднути любов цінов
  • золота кулька ціна
  • купить порошок или таблетки из золота

Comments are closed!

_0.31MB/0.03165 sec