Золота сережка для схуднення Мухіної ціна відгуки!

Золота сережка для схуднення Мухіної ціна відгуки! Сережка для схуднення

Допомагає чи ні золота сережка для схуднення . Це питання на форумах і сайтах про схуднення і дієт. харчуванні не обговорює сьогодні хіба що лінивий. Для початку з’ясуємо, що вона з себе представляє?

Що таке сережка для схуднення?

Дія сережки для схуднення засноване на древньому методі лікування, такому як акупунктура. Це, як ви знаєте, точковий метод стимулювання різних зон тіла пальцями масажиста, голками (у голкотерапії) і так далі. Чому сережка прикріплюється саме на вухах? Тому що на них є безліч активних точок, які відповідають за обмін речовин, його роботу.

завантаження.

Постійний вплив на певні точки на вушній раковині підсилюють обмін речовин, запускають механізм регуляції організму, підсилюють травлення, регулюють апетит. У результаті людина починає їсти тоді і те, що йому хочеться і найчастіше це дієтична рекомендована їжа. Їжа ж у свою чергу швидко засвоюється і виводиться з організму, не залишаючи зайвих жирових клітин в ньому.

Як вона виглядає, ця сережка? Це точніше дві сережки, з яких одна виглядає, як голочка з головкою, другий замочок до неї. На вухах цей прилад, виконаний із золота, щоб він не окислявся, замикається, об’єднуючи акупунктурні точки.

Самостійно зробити цю процедуру в вухо людина не зможе. Потрібно вдатися до послуг фахівців, які мають ліцензію на надання подібних послуг. Наприклад, центри Мухіної, доктора, голкотерапевта та автора методики лікування надлишку маси тіла, можуть здійснювати такий метод схуднення на своїх клієнтах.

Як вона працює?

Фахівці запевняють, що з сережкою можна втратити до 4-10 кілограмів на місяць. Все залежить від того, який необхідний результат. Плюс до застосування сережки, рекомендується досить жорстка дієта. яку видадуть в центрі у вигляді інструкції. Дієта передбачається строком до трьох місяців, аж до того, що ні дозволяється їсти після 18:00. Більш докладно про дієту з сережкою можна дізнатися у її розповсюджувачів заздалегідь, перш ніж ви купите сережку.

Ціна на сережку – у розмірі вартості подібного золотого виробу плюс оплата за саму процедуру. Носити її рекомендують до півроку. Якщо потрібно буде скинути (наприклад, при ожирінні) більше зайвих кг, то сережку надягають на інше вухо, так як перші після закінчення півроку не реагує настільки ж інтенсивно на вплив вушних точок, як у перші місяці.

Де купити золоту сережку?

Виникає резонне питання після прочитаного, де купити золоту сережку для схуднення? Переходьте за посиланнями в статтях, де про неї розповідається, вам будуть запропоновані центри та міста, де працюють з сережкою. Плюс обгрунтують дію методу, розкажуть про його протипоказання, які досить широкі і розкажуть про плюси впливу на точки для схуднення.

Реакція на продаж сережки і її носіння в Інтернеті

Плюси і ефективність методу носіння сережки для схуднення, який ми описали, підноситься зі слів представників, які виробляють сережку та займаються методом схуднення, завдяки їй. Особисте ж думку мас та відгуки про золоту серзі для схуднення в Інтернеті розділилися на позитивні і негативні.

Половина «опроцедуренних» жінок і схудлих запевняють, що результатом вони цілком задоволені і навіть не стали продовжувати носити сережку далі, так як досягли меж своєї ваги, про які мріяли. Скинуті від 10 і більше кг в різних випадках прихильницями методу.

Інша половина респондентів говорить про те, що це не завоювання сережки, а жорстка дієта, яка в обов’язковому порядку повинна бути присутнім при носінні сережки. І що з таким же успіхом можна використовувати менш дорогі шорти, устілки для схуднення. які дадуть подібний результат. Головне, щоб була додаткова дієта, правильне харчування, фізичні навантаження і пиття води у великих обсягах кожен день.

Відео: Схуднення за допомогою золотої сережки Мухіної

Решта коштів для схуднення:

  • сережкы золоти купыты

Comments are closed!