Золота кулька для схуднення: відгуки

Золота кулька для схуднення: відгуки Правда і вигадка про золотом кульці для схуднення

Золота кулька для схуднення

У сучасному суспільстві бажання схуднути іноді перетворюється на нав’язливу ідею. Читаючи позитивні відгуки про золотом кульці для схуднення, можна тільки дивуватися

безпечності людей, які вирішили скористатися даним препаратом. Втім, привабливу назву, довгий перелік переваг препарату і заявлений виробником склад (тільки натуральні і корисні інгредієнти) можуть кого завгодно ввести в оману. Давайте ж послухаємо думку експертів про дані капсулах, що сприяють зниженню маси тіла, і порівняємо з тим, що обіцяє покупцям реклама.

Привабливі обіцянки

Статті про «Золотому кульці», популяризує даний засіб, кажуть, що ці капсули (можуть бути і таблетки) є абсолютно унікальним і не має аналогів препаратом. Створюється «золотий кулька» з:

Уся сировина обробляється на новітньому обладнанні, що дозволяє не тільки зберегти, а й примножити «похудательной» властивості інгредієнтів. Саме тому капсули «Золотого кульки» і цілющі, і засвоюються дуже легко, не приносячи організму ніякої шкоди.

Основні властивості ліків

    швидке розщеплення жирових відкладень; нормалізація обміну речовин; зниження апетиту.

Переваги «Золотого кульки»

    Використання при його виробництві виключно натуральних, а не хімічних, компонентів. Нетоксичність препарату. Відсутність побічних ефектів. Цілеспрямоване розщеплення жирових запасів. Стабілізація ваги після досягнення бажаного результату. Скорочення жирових відкладень на проблемних зонах: руках, стегнах, животі, сідницях. Очищення шкіри, позбавлення від акне. Активізація роботи кишечника. Стимулювання кровообігу.

У яких випадках рекомендується вживати «Золотий кулька»

Теоретично, за словами виробників, даний препарат призначений для людей будь-якого віку, які страждають від наявності зайвих кілограм. У тому числі і для тих, хто набрав вагу після пологів, і для тих, хто просто веде сидячий спосіб життя.

Небезпечний сибутрамін

Протипоказано ліки тільки годуючим мамам і вагітним.

Небезпечний сибутрамін

Незважаючи на такі оптимістичні обіцянки виробника (компанія «КУСЮ»), назвати «Золотий кулька» корисним або хоча б безпечним для здоров’я просто неможливо. Тривалі спостереження психологів, психіатрів, дієтологів і терапевтів показали, що від прийому даного препарату дійсно йдуть зайві кілограми, але катастрофічно погіршується здоров’я та емоційний стан приймаючих його людей. А обумовлений такий ефект наявністю в «Золотому кульці» небезпечного препарату сибутраміну, забороненого практично у всіх європейських країнах.

Сибутрамін – наркотик, що відноситься до групи амфетамінів і має величезну кількість побічних ефектів. На жаль, в 1997 році, ще до проведення масштабних досліджень, даний препарат був схвалений в якості одного з найбільш ефективних засобів для зниження ваги. Швидкий результат пояснювався впливом сибутраміну на ЦНС і головний мозок. Однак через деякий час з’явилася інформація про його негативний вплив на людей, які страждають від серцево-судинних захворювань.

Потім почастішали випадки фіксації психічних відхилень, інфарктів, інсультів і судом у тих, хто приймав сибутрамін. Тому з січня 2010 року сибутрамін заборонили продавати в країнах, що відносяться до Євросоюзу. А в жовтні цього ж року заборонили його і в США, де з продажу був вилучений цілий ряд лікарських препаратів з сибутраміном.

Потік китайських «похудательной» коштів з сибутраміном хлинув в країни колишнього СРСР. «Тайські таблетки», «Жуйдемен», «Золота кулька» і «Ліда» стали причиною зіпсованих шлунків, порушень мозкового кровообігу, інсультів та загострення психічних станів і у величезної кількості наших співвітчизників. Проте, таблетки і капсули були дуже популярні, оскільки вага дійсно знижувався.

Тоді в Росії і Україні будь-які препарати, що містять сибутрамін, були також заборонені.

Важливість правильних доз

Результати експертизи

Однак виробники сумно відомих засобів для схуднення вирішили піти іншим шляхом. Не зраджуючи склад самих препаратів, вони змінили перелік інгредієнтів на упаковках, просто прибравши звідти нещасливий сибутрамін. І знову на прилавках з’явилися «Золота кулька», «Ліда», «Чарівний лотос» і «Жуйдемен». При цьому озвучувалася версія, що попередні засоби з сибутраміном були підробкою (хоча реалізовував цю підробку сам виробник).

Однак часті звернення до лікарів після вживання таких – уже непідробних – «Похудательной» коштів, і симптоми, що нагадують отруєння сибутраміном, стали причиною проведення незалежної експертизи. Фахівці встановили, що такі препарати як «Золотий кулька», «Чарівний лотос», «Li Da», «Da Li», і «Жуйдемен» містять психотропну наркотичну речовину – сибутрамін.

Невтішна реальність

Практикуючі психологи кажуть, що найбільш поширеними побічними ефектами «Золотого кульки» є:

    головні болі; підвищення артеріального тиску; запаморочення; аритмія, прискорене серцебиття.

І все це за рахунок вмісту в ньому сибутраміну. Всього побічних ефектів у цього амфетаміну – 44 пункти. Це і стало основною причиною внесення його до реєстру наркотиків.

Найжахливіше, за словами фахівців, що люди, що бажають позбутися від зайвих кілограмів, часто навіть не знають, що ці БАДи, а в їх числі і «Золотий кулька», являють собою смертельну загрозу. У більшості випадків просто вживається куплена харчова добавка, а при виникненні будь-яких побічних ефектів ніхто навіть і подумати не може на куплений «натуральний» препарат.

А от вага на сибутрамін дійсно знижується дуже швидко, апетиту адже немає. Зате після закінчення курсу зайві кілограми вмить повертаються назад разом з посиленим в кілька разів апетитом.

Спочатку кошти, подібні «Золотому кульці» активно використовувалися для регулювання апетиту, надаючи глобальний вплив на організм. Але в показаннях до таких препаратів говорилося, що застосовуватися вони можуть лише в крайньому випадку, і являють собою неймовірно сильне лікарський засіб.

Дози сибутраміну

Ще до заборони, сибутрамін дозволялося використовувати в препаратах для схуднення в дозі, що не перевищує 15 мг. На сьогоднішній день в одній капсулі «Золотого кульки» міститься 40 мг сибутраміну. Однак на упаковці, звичайно ж, про це – ні слова.

Лікарі кажуть, що найбільше приводить їх в здивування той факт, що люди, незважаючи на такі «кінські» дози небезпечного наркотику, все ж якимось дивом виживають. Багато худнуть попадаються на виверт виробника і купують «справжній» «Золотий кулька». Але суті це не змінює: в «справжньому» «Золотому кульці» міститься не менше справжній сибутрамін.

На сьогоднішній день правоохоронні органи активно борються з лікарськими засобами, що містять сибутрамін. Однак очистити від них інтернет-магазини не вдається. Тому люди повинні свідомо підходити до вибору засобів, що знижують масу тіла і розуміти, що втрачене здоров’я – це не альтернатива скинутим кілограмам. Якщо є хоч найменші сумніви, краще всього звернутися за порадою до досвідченого фахівця, а не довіриться Баду, який може перетворити людину на інваліда.

скидати кілограми

Відгуки

    Марина, 32 роки

Стільки чула про золотом кульці для схуднення і навіть хотіла спробувати, поки історія моєї сусідки вчасно не зупинила мене. У мене були певні грошові труднощі, тому придбання даного препарату я відклала «на потім». А ось сусідка по сходовій клітці купила і почала приймати. Спочатку все було відмінно: вона забігала до мене сяюча і повна енергії. Казала, що їй зовсім не хочеться спати, що вона тепер може вчитися, читати і дивитися фільми ночі безперервно. При цьому почувається – чудово, та ще й їсти взагалі не хочеться.

Мабуть, через місяць ресурси організму були вичерпані: у неї початок прихоплювати серце, дуже сильно впав зір, шкіра стала сірою. Сусідка зменшила дозу, але це вже не допомогло. Довелося відмінити препарат. І тоді почався просто дикий жор, а до нього – найсильніша сонливість. Повернула свою вагу, та ще й зверху десять кіло. І з роботи звільнити хотіли – погано голова міркувала.

Тепер займається відновленням здоров’я. Але зір вже не повернеш. І спорт їй лікарі заборонили – серце не витримує. Шкода її жахливо! Світлана, 25 років Не можна сказати, що «Золота кулька» не діє. Вага, звичайно ж, йде, але відчуття таке, що приймаєш наркотики: пити хочеться страшно, до їжі огиду, енергії занадто багато і сон порушується. Я пила три дні. А далі – боюся ризикувати. Краще традиційно як-небудь худнути буду – фітнес, раціональне харчування та інше. Катерина, 43 роки

Я повна з самого дитинства, і ось вирішила схуднути, купила «Золотий кулька». За місяць вдалося схуднути на сім кілограм. Але супутні відчуття були далекі від приємних – головний біль, запаморочення, нудота. Але я якось не боялася особливо, головне – вага йшла! А ось спохопилася, коли на роботі свідомість втратила, і в лікарню мене забрали.

Після цієї події вирішила бігати і після 18.00 не їсте. Так, звичайно, повільніше, зате і без неприємних сюрпризів для здоров’я.

Comments are closed!

_0.32MB/0.00543 sec