Золота голка для схуднення, відгуки про схуднення за допомогою голки | SlimSecret

Золота голка для схуднення, відгуки про схуднення за допомогою голки | SlimSecret Золота голка для схуднення

Більшість людей, які страждають ожирінням, прагнуть позбутися зайвої ваги найпростішим способом. Дієту таким методом не назвеш. Найчастіше вона сприяє

незначному схудненню, але не схилу в 10, 15, 20 кілограмів. Ряд фахівців дійшли висновку, що при ожирінні добре себе показує золота голка для схуднення. Вона прийшла до нас із Стародавнього Китаю, нетрадиційна медицина якого давно користується заслуженою повагою в усьому світі.

Принцип дії голки

Лікарі давно виявили дві причини надмірної ваги. По-перше, це порушення обміну речовин і збої в ендокринній системі. По-друге, це неправильне ставлення до їжі і банальне переїдання. З цими блоками проблем допоможе впоратися спеціальна голка, що вставляється у вухо. Цілюще аксесуар виконується із золота 750 проби і має форму звичайної голочки з великим округлим вушком. Як працює така прикраса?

Метод схуднення із золотою голкою заснований на тому, що тіло людини має безліч біоактивних точок, стимулювання яких здатне впливати на різні процеси в організмі і виліковувати різні хвороби, зокрема допомагати в схудненні. Виявлено, що максимальна концентрація нервових закінчень, що відповідають за апетит, знаходиться біля основи вушної раковини.

Голка, яку фахівець встановлює в області вушної раковини, впливає на активні точки, завдяки чому відбувається зниження апетиту. Відповідно, людині стає достатньо вживати їжу в менш8х кількостях і наїдатися нею, не відчуваючи при цьому болісного почуття голоду. Лікар, виходячи з ваги і стану здоров’я пацієнта, індивідуально визначає тривалість курсу схуднення за допомогою китайської голки. Зазвичай прикраса носиться у вусі близько шести місяців.

Другий етап схуднення

Повний курс схуднення за допомогою золотої голки увазі не тільки носіння сережки у вусі, але і відвідини сеансів голковколювання. Під час таких процедур лікар приділяє увагу біологічно активних точок, розташованим в області найбільш проблемних зон – стегон, сідниць, живота, підборіддя та ін Це дозволяє домагатися більш швидкого і відчутного ефекту – коригується овал обличчя, стимулюється місцевий обмін речовин, «розсмоктується» целюліт. Заодно це допомагає попутно підтягувати шкіру, яка буде обвисати під час інтенсивного схуднення.

Важливий момент при носінні голки у вусі – слідування спеціальною схемою живлення, розробкою якої також займається фахівець. Наприклад, дієта Маріят Мухіної, в центрі якої можна поставити золоту сережку. увазі деякі обмеження в раціоні, зокрема відмова від пізніх прийомом їжі і таких популярних на нашому столі продуктів, як макарони, хліб, картопля та ін Однак саме завдяки прикрасі, воздействующему на біоактивні точки, такі позбавлення пережити буде не так складно. Ну а за кілька місяців організм встигне виробити звичку харчуватися помірними порціями і здоровими продуктами, так що отриманий результат повинен зберегтися надовго.

Першим і найголовнішим «табу» для використання голки є алергія на золото. Коли організм відторгає цей метал, він, зрозуміло, не може впливати на активні точки. Починається мікровоспаленій, з’являється свербіж та інші неприємні симптоми. З сережкою протипоказано худнути вагітним жінкам і годуючим матерям. Групу ризику становлять люди з нирковою, серцево-судинної та печінковою недостатністю, злоякісними новоутвореннями, булімією, судорожним синдромом, цукровим діабетом.

Відгуки

Ася, 31 рік. Використовувала золоту голку років три тому. Тоді я була в захваті від результату – всього за 4 місяці мені вдалося скинути 18 кг. Проте відразу хочу попередити всіх – дієта, про яку тут сказано в загальних рисах, насправді дуже жорстка. Так, витримати її нескладно – прикраса у вусі дійсно впливає на центри голоду або щось на зразок того. Але от шлунок не обдуриш. Загалом, платою за мою стрункість став гострий гастрит, який незабаром перейшов у хронічний.

Надія, 29 років. додаються таку сережку двічі. Обидва рази ефект був не те що нульовий, а негативний – всупереч обіцянкам лікаря у мене з’являвся звірячий апетит і, як результат, плюс 3 кг на тиждень. Звичайно, я швиденько знімала прикрасу. І якщо перші невдачі ще можна було списати на недостатню кваліфікацію спеціаліста, то після другої спроби схуднути із золотою голкою я зрозуміла, що це мій організм так індивідуально реагує. Доктор пояснив, що таке трапляється, але дуже-дуже рідко. Правда, грошей мені так ніхто і не повернув.

Можлива Вам будуть цікаво прочитати:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00411 sec