Зниження ваги в Мінську (клініка) – миостимуляция Transion

Зниження ваги в Мінську (клініка) – миостимуляция Transion Зниження ваги за допомогою миостимуляции Transion

Одвічна проблема – « Як швидко схуднути? » – чомусь виникає тоді, коли часу і сил вже практично не залишилося, а ефект потрібен якомога швидше. Поступове усвідомлення

факту, що займатися спортом вже пізно і декількома тренуваннями справі не допоможеш, ще більше пригнічує і псує настрій. А так хочеться мати струнку фігуру, позбутися хоча б від кількох зайвих кілограмів і не витрачати на це надто багато часу… Ефективне схуднення – в Мінську ця процедура чи не № 1 у списку заповітних бажань жінок і чоловіків різного віку.

Суть міостімуляциі Transion полягає в підведенні до певних груп м’язів пачок імпульсів, які викликають їх торсіонне скручування (поворот навколо своєї осі). Спершу м’язи скручуються і напружуються, а потім відбувається їх розслаблення. Слід зазначити, що такий вид впливу на м’язи є найскладнішим і, як наслідок, енергоємним, його практично неможливо добитися при звичайних заняттях спортом. Тому так активно відбувається схуднення, спалювання калорій і жирів. Всього за 20 хвилин роботи з апаратом ефект досягається як від 3 годин активних навантажень в тренажерному залі . а пацієнт при цьому лише лежить в кабінеті лікаря. Відчуття при проведенні міостімуляциі у всіх різні, але не болючі, немає роздратування тканин.

Основне призначення міостімуляциі – схуднення і швидке зниження ваги . Функції Transion:

– активний витрата енергії організму і спалювання жирів;

– підвищення тонусу м’язів, порівнянне з наполегливими заняттями в тренажерному залі;

Міостімуляция Transion може бути як одиночній . так і кругової . При звичайній (одиночної) стимуляції м’язів електроди накладаються або на передню, або на задню поверхню тіла. Стимуляція м’язів йде в місцях накладення електродів, і дозволяє коригувати процес схуднення в тих позначках, де це необхідно. Круговий Transion охоплює як передню, так і задню поверхню тіла, що, звичайно ж, більш ефективно при комплексному підході до процесу схуднення, позбавлення від зайвих обсягів і кілограмів.

Comments are closed!