Знайшла статтю. читайте годують мами. – На бебі. ру

Знайшла статтю. читайте годують мами. – На бебі. ру Знайшла статтю. Читайте годують мами.

Найактуальніша проблема для молодих мам – якомога швидше схуднути і повернутися до того вазі, який був до вагітності. Виявляється, це не так-то просто. На турботу про малюка йде багато часу, а єдина можливість

вирватися з чотирьох стін – прогулянки з коляскою. Часто не залишається ні сил, ні часу на повноцінну зарядку, відвідування спортзалу чи басейну.

Буває навіть так, що деякі жінки не тільки не можуть схуднути після пологів, але й повніють!

Невже цілий рік миритися з надмірною вагою? Чи можливо схуднути, коли годуєш грудьми? Про це піде мова в сьогоднішній статті на сайті для мам supermams. ru.

Насправді, є кілька способів схуднути, коли годуєш грудьми. Ти можеш вибрати найбільш зручний, краще – поєднати кілька. Все в твоїх руках!

Перший спосіб схуднути, коли годуєш грудьми.

Чи не наїдатися про запас або «за двох»!

Чомусь існує думка, що годує мамі потрібно обов’язково їсти за двох, інакше молоко буде порожнім або пропаде зовсім. Насправді, набраний за час вагітності жир йде в молоко, тому жирність молока у годуючої матері постійна. Вживання жирної їжі додатково може викликати запори у дитини.

Тому при правильному харчуванні організм худне сам собою.

А їсти за двох потрібно не кількість їжі, а вдвічі більше має бути вітамінів та інших корисних речовин.

речі, постарайся ніколи не доїдати за дитиною, навіть якщо шкода викидати 🙂

Другий спосіб схуднути, коли годуєш грудьми.

Правильний раціон харчування

Твоє харчування має бути збалансованим, містити білки, трохи вуглеводів, а ось жири можеш вживати в їжу і трохи менше. Як вже було сказано вище, на дитині велику кількість жирів відіб’ється негативно, та й твоїй фігурі корисним не буде.

* Намагайся їсти разом з дитиною, 4-5 разів на день і маленькими порціями.

* Вживай в їжу супи, там є і м’ясо, і овочі, корисні для організму. До того ж, ніж їсти м’ясо з картоплею, краще тарілку супу. Обсяг такої ж, а шлунок повний, і калорій менше.

* На сніданок обмеж солодке, інакше через годину ти вже знову зголоднієш (такі вже вони, ці вуглеводи :))

* Ну а ввечері забудь дорогу на кухню 😉

Третій спосіб схуднути, коли годуєш грудьми.

Забудь про спеціальні дієти для схуднення!

У тебе зараз тільки одна дієта – правильне і повноцінне харчування, що виключає, однак, все алергенні продукти, щоб у дитини не висипало на шкірі і не було сліз в животі.

Проте врахуй наступні рекомендації:

* перед їжею випивати склянку води, так відчуття ситості приходить швидше. Хоча є думка, що вода розбавляє шлунковий сік, і через це погіршується травлення. Ну тут вже дивись по своїх відчуттів.

* не їж на ніч (в крайньому випадку – склянка кефіру або яблуко)

* виключи з раціону: жирне, смажене, борошняне, наскільки можливо – солодке (маленький шматочок шоколадки не забороняється, можна ж зовсім без солодкого ;))

* знову ж таки: при введенні прикорму які не доїдають за малюком! Адже там стільки калорій – згадай, ЯК ти це готувала!

Ч етвертий спосіб схуднути, коли годуєш грудьми.

Піші прогулянки

З радістю вирушай гуляти з коляскою! Виносячи коляску з дому, ти підкачаєш м’язи рук, а гуляючи швидким кроком – спалиш зайві калорії і укріпиш ноги.

Бажано гуляти 2 рази на день по 2 години. До речі, гуляючи з коляскою швидким кроком, ти будеш менше втомлюватися, ніж прогулюючись поспішаючи.

П’ятий спосіб схуднути, коли годуєш грудьми.

Фізичні навантаження

При бажанні, можна приділити час і фізичних навантажень. Вони займають не так багато часу. Поки малюк спить, приділи 20-30 хвилин на день хитанню преса, вправам для ніг і рук. Вже через місяць м’язи прийдуть в тонус, живіт і ноги стануть міцнішими і більш пружними.

Крім домашніх занять, можна плавати в басейні, ходити в спорт-зал, залишивши дитину з чоловіком, бабусею, дідусем, нянею, врешті-решт! І не треба маскувати свою лінь домашніми проблемами і браком часу!

Підкажу кілька вправ, які ти можеш виконувати разом з дитиною. До речі, твій малюк теж буде в захваті!

* Повзати разом з малюком протягом тривалого часу

* Підкидати дитини вгору

* Лягти на спину, ноги підняти перпендикулярно підлозі і зігнути в колінах. На ноги покласти дитину вниз обличчям. І робити різні рухи ногами з лежачим малюком: згинати ноги до себе і відводити назад, кругові рухи, вгору-вниз. При цьому притримуй дитини руками.

* Якщо малюк ще не дуже важкий, можна, притиснувши його до себе, качати прес.

Прояви фантазію, можливо, ти придумаєш щось ще.

Дитина дитиною, але і про себе забувати не можна!

По-моєму, народити дитину легше, ніж знайти в собі сили привести себе в порядок після пологів! А перетворюватися на «безформну тушку» якось рано. Адже життя триває. І своїх чоловіків треба радувати красивою фігурою. ) При певній наполегливості все у тебе вийде!

Автор Хоронжеская Євгенія

за матеріалами сайту supermams. ru

Comments are closed!

_0.31MB/0.00515 sec