Значення імені Маріка, що означає ім’я Маріка

Значення імені Маріка, що означає ім’я Маріка Значення імені Маріка, що означає ім’я Маріка

Значення жіночого імені Маріка . рішуча, кохана Бога (скандинавське ім’я).

Найбільш часто можна зустріти версію, згідно з якою Маріка – це одна з форм імені Марія. У всякому разі, саме в такому вигляді воно дуже поширене в Угорщині, Румунії, Чехії. За легендами, Марікою звали одну з лаврентскіх німф (персонаж римських міфів). Після цього ім’я було трансформовано – так з’явилася не тільки Маріка, але також Маркія і Марція.

Також існує варіант походження імені Маріки, пов’язаний з римським родовим ім’ям Маркус або Марс, що виник в честь бога Марса. Знову ж, у різних країнах ім’я може мати різне звучання: Марша, Марсіа, Марса, Марсі.

Іноді кажуть, що Маріка – це жіноча версія чоловічого імені Марк. Існує також самостійне ім’я Мара, яке іноді використовується як зменшено-ласкава форма для Маріки.

День ангела імені Маріка

Ім’я Маріки не вживається в православних святцях, а тому, нижчезазначені дані наведено згідно з католицьким календарем. Так, іменини Маріка відзначає 3 березня, 5 червня, 2 і 10 липня.

Зодіак імені Маріка: Рак

Психологічне значення імені

Що означає ім’я Маріка? Значення імені Маріка визначає число 2, яке характеризує його власницю як натуру тривожну, емоційну, неспокійну, сповнену невпевненості і в собі і навіть деякого фаталізму. Психологи не рекомендують Маріці хвилюватися через дрібниці, вплутуватися в серйозні конфлікти і взагалі надто емоційно реагувати на події, які відбуваються в житті, і на які вона вплинути не в змозі. Через цих особливостей свого характеру Маріка насилу може керувати людьми, і їй краще взагалі не намагатися цього робити. Навпаки ж, співпраця з напарниками, компаньйонами, співавторами буде більш ніж вдалим. Маріка – чудовий генератор ідей, але не виконавець. Однак у тісному роботі з іншими людьми вона здатна відмінно справлятися з покладеними на неї обов’язками.

Можна з упевненістю говорити про те, що одне з найголовніших якостей Маріки – це мудрість. Причому, вона проявляється у неї вже в дитячому віці. У школі Маріка ніколи не підтримає погану витівку з боку однокласників, у неї завжди буде свою думку щодо того, що в цьому житті добре чи погано. Іншими позитивними її якостями можна вважати акуратність і успішність. Вони і дозволяють власниці цього імені домагатися в житті багато чого, в тому числі, авторитету. До речі, Маріка надає великого значення тому, як її оцінюють оточуючі – їх визнання для неї те саме що підтвердженню правильності всіх її вчинків і дій.

Незважаючи на зовнішній спокій, у критичних ситуаціях Маріка досить легко виходить з себе. Вона може робити все навпаки, щоб досадити оточуючим. І часто саме це призводить до того, що люди від Маріки, дійсно, відвертаються. Але в підтримці близьких Маріка потребує завжди, і важливо цю саму підтримку їй забезпечити.

Маріка рано виходить заміж, завжди залишається вірною чоловікові, з плином часу перетворюється в гарну господиню. У будинку Маріки завжди багато гостей.

Значення імені Маріка в історії

    Марія Кравцова – російська телеведуча, яка працює під псевдонімом Маріка. Також займається дизайном одягу та раніше була відомою топ-моделлю. Маріка Котопулі – грецька актриса першої половини ХХ століття. У 1921 році була нагороджена орденом короля Георга I і відзнакою Міністерства освіти Греції в 1923 році. Маріка Рекк – співачка і актриса угорського походження, яка, тим не менш, стала популярною, завдяки німецькому кінематографу. Маріка Мацумото – популярна японська сейю, яка займається озвучуванням аніме. Маріка Киліус – німецька фігуристка.
  • як маріку робити

Comments are closed!