Змусити повні ікри схуднути: вправи степ для литок

Змусити повні ікри схуднути: вправи степ для литок Як змусити ікри схуднути?

«Здравствуйте! Прочитала статтю про вправи для худих литок ніг – а що робити з повними . Проблема. Заранее спасибо. Nuta. »

Nuta, змусити повні ікри схуднути – завдання не з простих, але й вона може бути виконана за умови величезної кількості терпіння, віри в успіх… і – знань про те, за яких обставин ікри худнуть.

Ось основні принципи . за допомогою яких можна змусити ікри схуднути:

  Швидкі легкі вправи для литок з великими кількостями повторів – аеробне тренування змусить м’язи «висохнути», позбутися жиру і стати більш рельєфними. Розтяжка литок теж надає рельєф литках і позбавляє від зайвого жиру. Ніякої силового навантаження – від неї м’язи починають навпаки зростати. Тобто, всі силові вправи, які я рекомендувала для худих литок, вам протипоказані! Тренувати ікри на тренажерах вам не можна – виняток становить степ-платформа і еліптичний тренажер. Харчування . яке змусить схуднути ікри, але не тільки їх – загалом і в цілому тіло теж схудне.

А тепер – детальніше про те, як же змусити ікри схуднути.

Вправи, що змушують ікри схуднути

Для схуднення литок найкращі вправи – це степ-аеробіка та її варіаціїНайкраще записатися у фітнес-клуб на степ-аеробіку і займатися 2-3 рази на тиждень.

Однак можна купити степ-платформу (або вигадати щось на зразок з підручних матеріалів) і займатися самостійно, вдома.

Для початку запам’ятайте кілька важливих правил для степ-аеробіки:

  Підйом на платформу треба здійснювати за рахунок ніг, а не спини. Ступню треба ставити на платформу повністю – ніякої постановки на носочки. Спину завжди тримайте прямо. Горбата жінка на степ-платформі – це огидно! Чи не робити різких рухів – небудь розтягнути можна без проблем. Чи не робити рухів однієї і тієї ж ногою або рукою більше однієї хвилини – частини тіла має трохи відпочивати. За півгодини до занять рекомендується випити 1-2 склянки води або по ходу тренування робити по кілька ковтків між вправами.

Комплекс базових вправ степ-аеробіки

Весь степ будується на цих вправах. Ви можете на їх основі придумувати невеликі танцювальні композиції, рухаючи руками – але це вже на ваш розсуд.

Для ефективності схуднення литок кожну вправу повторюйте десять разів і переходите до наступного.

Встаньте на платформу правою ногою, призначте до неї ліву, потім опустіть на підлогу праву ногу, призначте до неї ліву. Те ж з лівої ноги. Встаньте на платформу правою ногою, призначте до неї ліву, потім опустіть на підлогу спочатку ліву ногу, потім праву. Те ж з лівої ноги. Праву ногу, зігнуту в коліні, поставте на платформу, ліву ногу трохи підніміть над підлогою і, не ставлячи на платформу, знову опустіть на підлогу, потім призначте до неї праву. Те ж з лівої ноги. Встаньте на платформу правою ногою, ліву зігніть в коліні і, підтягнувши вгору, відразу ж опустіть на підлогу, потім призначте до неї праву. Те ж з лівої ноги.

Основні помилки, які допускають новачки в степ-аеробіки:

  Коли виносьте вперед ногу, не нахиляти корпус, тримайте спину прямо, інакше ризикуєте втратити рівновагу. Слідкуйте, щоб коліно опорної ноги не виходило за лінію носка. Так ви зможете уникнути травми колінного суглоба. не шльопати по підлозі всією поверхнею стопи – від цього страждає ахіллове сухожилля, перевантажується хребет. Спочатку ставиться носок, потім – п’ята.

Які ще вправи змушують ікри схуднути?

Всі вправи, які виконуються в розслабленому стані – наприклад, фітнес-йога та пілатес. Йога – це взагалі колосальне навантаження без зайвої м’язової маси, а з боку здається, що там тільки й роблять, що розслабляються.

Розтяжка литок

Вправи на розтяжку литок візьміть ось звідси: http://www. sympaty. net/20081020/xudie-ikry/

А ось ще один ефективний прийом розтяжки литок:

  Зробіть крок однією ногою вперед, а долонями упріться в сідниці. Повільно згинайте передню ногу в коліні, і поступово все глибше і глибше просідає вниз і вперед, розтягуючи при цьому задню частину стегна і литковий м’яз розташованої позаду ноги. Якщо хочете підсилити розтягнення, то просуньте трохи далі передню ногу, але ніколи не кладіть руки на стоїть попереду ногу! Основна вага тіла в цій вправі повинен завжди припадати на задню ногу.

Розтягувати м’язи литок і зберігати статичне положення для кожної ноги треба не менше 30-ти секунд .

Після розтяжки добре зробити невеликий масаж литок (як вмієте, тут не принципово) і розслабити ікри . Розслабляєте так: лягайте на підлогу або ліжко, піднімаєте ноги і трясете так, щоб ікри тряслися. Все, вони повністю розслаблені!

Харчування для того, щоб ікри схудли

Підійде будь-яка дієта, від якої можна схуднути, крім монодиет і дієт з сильним обмеженням калорій.

 • як схуднути в ікрах
 • Як похудати в ікрах
 • вправи щоб похудати в ікрах
 • купити степ платформу
 • як швидко схуднути в ікрах
 • схуднути у ікрах
 • вправи для худих ніг
 • вправи які змусять зкинути зайву вагу
 • Як швидко схуднути в ногах і ікрах
 • з чого можна зробити степ платформу

Comments are closed!