Змови і молитви на схуднення

Змови і молитви на схуднення Змови і молитви на схуднення

Змови на схуднення

Прочитайте на убильной місяцеві особливий змова над водою, якою вмивайтеся перед сном:

“Господи, допоможи, Господи, благослови. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. На море,

на океяне, на острові Буяні стоїть ліжко, на тій ліжка пухова перина. На перині тієї свиня лежить, мій жир стереже.

Та свиня з двома головами, про три головах, про чотири головах, про п’ять головах, про шість голів, про сім головах, про вісім головах, з дев’ятьма головами, з дев’ятьма ротами.

Їж перший головою мій жир, їж другий головою мій жир, їж третього головою мій жир, їж четвертої головою мій жир, їж п’ятої головою мій жир, їж шостий головою мій жир, їж сьомий головою мій жир, їж восьмий головою мій жир, а дев’ятий весь мій жир дожрет, на себе мою сало візьме. Ключ, замок, мову. Амінь. Амінь. Амінь “.

Читають перед тим як йти в туалет:

“У відхоже місце прийшла, сало з себе принесла. З тілеса зійде, з лайном в землю піде. Нехай воно не росте, не наростає, а убуває, кожен день, кожну хвилину, весь мій вік. Хай буде так! “

Простий спосіб. Багатьом допоміг скинути вагу. Опівдні парного числа будь-якого місяця придбайте гребінець (гребінь). На цей предмет потрібно наговорити: “Як лупа-вошей вичісувати, так і жир-сало моє, (ім’я), вичісувати. Так виповниться! ” При кожному розчісуванні потрібно повторювати цю змову.

Сильний змова для схуднення

Читати змова слід в перший день спадної місяця на заході, при запаленій восковій свічці червоного кольору:

“У чорно-синьому морі голод на запорі. Голоду назовні не пускати, рабу (е) Божому (їй) (ім’я) маете не знати. Голодіца-безсоння, вгамуйся, на всі сторони світу розчинися.

Очі мої, спите, душу не теребите. Як ночі бувати, так мені горя не знати. Як ночі бувати, танути, очам спати, Голодуха тіла не ламати. Слово сказано, вузлом перев’язано. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Амінь. Амінь “.

Свічку тушкуйте (Не дмухаючи). Огарок тут же визначте під подушку ліжку, на якій збираєтеся відійти до сну. Ретельно вимийте руки (з милом під проточною водою). Змініть нижня білизна (бажано на предмети червоного кольору) і, прочитавши молитву “Отче наш”, укладайтеся спати.

Зазначені маніпуляції проводите щовечора до настання молодика. Яких або обмежень в їжі (або переходу на дієту) не потрібно! Нікому не можна говорити про виконані маніпуляціях.

Змова на схуднення

“В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Через синьо море лежить міст золотий, сидить на тому мосту людина золотий, у нього лук дерев’яний, стріли у нього олов’яні.

Стріляє він стрілами в раба Божого (ім’я), в його товсті руки, його товсті плечі, в його товсті ноги, в його товсті ікри, в його товсту спину, в його товсті стегна, в його товстий животик, в його товсту груди, в його товсті щоки, в його товсті підборіддя, в його товсте тіло, в його товстий кістяк.

Як свічка церковна від вогню тане, як з неї віск обтікає, щоб з цієї години, з мого наказу, з товстого людини, з його остова йшов назавжди і танув його товстий жир. Ключ, замок, мову. Амінь. Амінь. Амінь “.

Змова від пристрасті до їжі

Інший чоловік не радий своєму апетиту, але ніяк не може перемогти свою невгамовну пристрасть до їжі. Ця змова допоможе, якщо ви будете його читати перед тим, як сісти за стіл:

“На столі п’ять хлібів, один хліб сили дає, другий хліб Бога славить, третій хліб тіло поправить, хліб четвертий бідному віддам, а хліб п’ятий зніме обжерливості сором. Як ніколи риба у воді молока не п’є, в хліві корова кістка не гризе, місяць ясна не їсть сонце червоне, не ковтає, так нехай і черево моє обжиратися не бажає. Ключ, замок, мову. Амінь! Амінь! Амінь! “

Змова для схуднення на склянку води

Змова потрібно читати дивлячись на убуваючу місяць, а якщо місяця не видно, то на склянку води і випити його:

“Місяці на спадання – мені на схуднення Місяці красиві ріжки – мені струнке тіло. Словом мої. Справою місяць твоїм “. Читати потрібно 9 разів і 9 днів поспіль.

Хороший змова для схуднення

Ввечері треба вмитися над тазиком. Можна просочити губку і обтертися нею. Воду після цього потрібно набрати в стакан. На ніч його потрібно залишити в головах ліжка зі словами:

“Що мене повнить, що в тілі моєму бродить – нехай у водичку переходить. Як ця вода з тіла мого скотилася, так і повнота моя скотиться. Хай буде так! “

На ранок, вставши з ліжка і не розчесати потрібно взяти склянку в ліву руку і тричі прочитати на нього змову: “Чорти-братики, хлопці-дітлахи, всіх вас викликаю, всіх вас запрошую. Біля мене обходьте, жор мій заберіть, за 33 версти віднесіть на червоне вугор, на бісове обійсті віднесіть, шляху назад до мене замкніть.

Щоб до столу мене не кликав, розум мій не бентежив, запахом їжі не катував, кишки не рвався, в животі не бурчав. Сила бісова – склади з мене силу голодну, то, що до їжі манить, то, що до їжі тягне. Як ця вода, розлившись, сохне, так нехай голод мій від мене всохне, прогорить, розтане, душу більш не мотає. Хай буде так “.

На останніх словах воду потрібно виплеснути на стіну або ділянку землі, де вона висохне. Після цього потрібно розвернутися і кинути через ліве плече монетку (будь-яку) зі словами: “сплачено”. Так роблять 13 днів поспіль, після чого стакан наповнюється горілкою і залишається на перехресті зі словами: “чортам – чортове, а мені – моє”.

Молитва для схуднення преподобному Іринарху, затворнику Ростовському

“О, великий угоднику Божий і преславний чудотворче, велебність отче наш Ірінарше! Призри на ни грішних, в скорботах і обставинах наших усередині до тебе кричущим і на тя по Бозе все уповання наше возлагающія. Просимо тя зі розчуленням багатьом: твоїм заступництвом до Господа Бога виблагай нам світ, дні довгі, братолюбство, землі плодоносити, повітря благорастворение, дощі благовременно, і понад благословення на вся починання наша благая.

Избави ж усіх нас святими твоїми молитвами від усяких бід: глада, граду, потопу, вогню, меча, вредоноснаго черв’яків, згубним вітрів, смертоносної виразки і наглої (внезапния) смерті, і у всіх скорботах наших буди нам утішник і помічник, зберігаючи ни від падінь гріховних і сподоблена спадкоємці бити Царства Небесного, та прославляємо укупі з тобою всіх благих Подателя, Триєдиного Бога, Отця і Сина і Святого Духа, на віки віків. Амінь “.

Молитва для жують від нудьги

“Господи, навчи мене бачити, що моє тіло – дар від тебе, і я повинна (повинен) любити і цінувати його безумовно. Зроби так, щоб турбота про моє тіло стала для мене такою ж природною потребою, як дихання, а вибір здорової їжі для мого тіла – моїм істинним бажанням. Допоможи мені дотримуватися здорового харчування, щоб я могла (міг) позбутися від надмірної ваги і повернути моє тіло в прекрасне і гармонійний стан, задумане тобою. Амінь “.

Молитва для жують в пориві негативних емоцій

“Господи, допоможи мені навчитися розрізняти справжній голод і емоційну тягу до їжі. Навчи мене приймати і керувати гнівом, образою, почуттям самотності, сумом і будь-який інший негативною емоцією, яку я можу випробувати. Нагадуй мені, Господи, в моменти поганого настрою звертатися до спілкування з друзями і рідними, а не до їжі. Амінь “.

Приблизно такі молитви слід читати про себе перед їжею або коли ви відчуваєте, що хочеться відступити від здорового способу життя.

Наслідуючи приклад канадців, можна переписати молитву і прикріпити її до дверей холодильника. Чи не буде особливої??шкоди, якщо ви будете носити “священний текст” з собою і читати у важкі для здорового способу життя хвилини.

Молитва перед прийомом їжі для непомірних в харчуванні (молитва для схуднення)

“Також молю Тебе, Господи, визволи мене від пересичення, ласолюбства і даруй мені в світі душевному з благоговінням приймати щедрі дари Твої, та куштуючи їх, отримаю зміцнення сил моїх душевних і тілесних для служіння Тобі, Господи, в немногий залишок мого життя на Землі “.

Змова для схуднення і красивої фігури

Час проведення – молодик, проводити три рази, три місяці поспіль. Необхідно: натільний хрестик, свята вода, стакан коров’ячого молока (натурального), три троянди різних кольорів, чорний папір. Перед тим як прийняти ванну, покладіть в ванну натільний хрестик і напустіть гарячої води.

Хрест дістаньте. Влийте в воду склянку коров’ячого молока, стакан святої води і всипте пелюстки трьох троянд. Приймайте водні процедури, поки температура води не охолоне до температури вашого тіла, вимовляючи змову:

“Ти, вода, слухай мене! Чи не мутісь, не кип’ятити, а за мене візьмися! Ти, вода, після хреста, зроби, щоб я була струнка! Молоком мене підживити, трояндою мене обласкай, щоб була я ні товста, ні худа, а рівна! “

Після цього необхідно вимовити ключ: “Вода йди, з мене лішок забери, під чорний камінь течи, там сто років лежи”. Після цього спустіть воду, ретельно вимийте ванну, зберіть пелюстки троянд, загорніть їх в чорний папір і закопайте під засохлим деревом.

Інші змови молитви і привороти

  • молитва для схуднення
  • молитва на схуднення
  • молитви щоб схуднути
  • молитва за схуднення
  • заговор для схуднення
  • що читати щоб схуднути
  • Молитви читати для схуднення
  • Зaговор на похудaння
  • заговор на похудениятна дощ
  • заговор щоб набрати вагу

Comments are closed!

_0.32MB/0.00502 sec