Змова на схуднення | Собеседнік. ру

Змова на схуднення | Собеседнік. ру Змова на схуднення

Як вірно старий вислів «Людина копає собі могилу ножем і виделкою». Ми часто не даємо відпочинку своєму шлунку і їмо незалежно від того, голодні чи ні. Якщо ти давно і безуспішно борешся із зайвими кілограмами, перепробувала все на світі, але так і не знайшла дієвого способу, допомогти можуть змови і молитви. Головна умова – вірити в дієвість результату. Пам’ятаєш прислів’я «Віра допомагає зрушити гори»? Не дивно, що молитва допомагає також позбутися й від зайвої ваги.

«Отче наш, іже єси на небесах! Так святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі і на землі. Хліб наш насущний дай нам днесь; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь ».

Потім гладимо ті місця, з яких хочемо прибрати зайве (наприклад живіт), дивимося на молодий місяць і при цьому 3 рази повторюємо:

«Що я бачу, додавай, що я гладжу, відіймеш».

Опівдні парного числа будь-якого місяця купи гребінець і скажи над нею наступні слова: «Як лупа-вошей вичісувати, так і жир-сало моє (ім’я) вичісувати. Так виповниться! »При кожному розчісуванні потрібно повторювати цю змову. Добре разом з цим уявляти собі бажаний стрункий образ.

Змова читай, тільки якщо віриш у його силу. Інакше він не подіє.

Змова необхідно вимовляти пошепки, тихо, спокійно, розмірено.

Змова читають на голодний шлунок.

Не можна сміятися під час читання змови.

Змова для схуднення читають тільки на убуваючому місяці, стоячи обличчям на схід, вранці на світанку або ввечері на заході.

Найбільш сприятливими для читання змов для схуднення вважаються понеділок і п’ятницю.

Не можна читати змова, призначений в зло комусь. Інакше втратиш силу і здатність заговорювати в майбутньому.

Щоб менше їсти хотілося

Налий в негранений склянку води і прочитай 3 рази змову: «Водяна дівиця, морська цариця! Христиш ти людей і омивається. Прибери з мене своєю великою силою великий голод, щоб він мене не мучив, вийми з мене пристрасть до їжі, щоб не думалося й не хотілося. Як мудра людина не їсть, не п’є, а молитвами живе, так і ти, дівчино-водиця, зміцни мене на утримання від наїдків. Хай буде так! »Потім випий заговорений воду маленькими ковтками.

1) Всякий раз, коли збираєшся мити руки, примовляй: «Жир, жир, виходь з мого тіла». Слова нашіптують на мильну піну і з останнім словом споліскують з рук.

2) Перед кожним прийомом їжі свідчи наступне: «Господи, що не запхати мені, рабі Божої (ім’я), небо в рот, так щоб не з’їсти великий шматок. Амінь ».

3) Якщо користуєшся змовою або молитвою, не розповідай! нікому, як саме тобі вдалося схуднути.

Одворот від ласих шматків

Найулюбленіші продукти, відмовитися від яких ти не в силах, потрібно увечері покласти біля ікони, поряд з кожним помістити церковну свічку і запалити. Тричі прочитати «Отче наш». Дочекатися, поки свічки догорять. Вранці, ще затемна, потрібно запалити нові свічки і знову тричі прочитати «Отче наш», після чого вимовити наступне заклинання:

«Заговорюю їжу раби Божої (ім’я):

Вдихни, їжа, силу духовну,

милостиву,

Будь, їжа, яка не каменем в шлунку і жиром

на тілі,

А нектаром в душі і в усьому здоровому тілі.

наповнять, їжа, ситним духом,

Дай рабі Божої (ім’я) повне

задоволення.

Паче всього нагодуй кров її і мозок,

Жили і шкіру, а інше, що не піде, поверни.

Бо негоже воно ні тілу, ні духу її.

Раба Божа (ім’я), силу май,

А бажання щільно поїсти – угамуй.

Сама від їжі відвернися,

Зайвий раз Богу помолись.

Бог в допомогу тобі, раба (ім’я):

Не прагни до переїдання, думай більше про душу.

Вдома і в гостях – скрізь. Амінь ».

Сніг допоможе скинути вагу

Принеси з вулиці кілька жмень чистого снігу і, розтираючи їм проблемні місця, примовляй: «Як сніг від мого тепла тане, так мій жир від мого тіла тане».

Наговорювати на склянку води, дивлячись на убуваючу місяць. Читати 9 разів протягом 9 днів поспіль. «Місяці на спадання – мені на схуднення, місяцю красиві ріжки – мені струнке тіло. Слова мої, справи, Місяць, твої ». Кожного разу після прочитання потрібно випити воду до дна.

Позбавлення від перекусів

Читати, як тільки захочеться побалувати себе цукеркою, печенькой або бутербродом:

«Як спина моя позаду,

Так моє бажання від мене йди.

Як всередині мене немає місця для їжі,

Так моє бажання все ізойдя. Амінь ».

Молитва перед споживанням їжі для непомірних в харчуванні

«Молю Тебе, Господи, визволи мене від пересичення, ласолюбства і даруй мені в світі душевному з благоговінням приймати щедрі дари Твої, так, куштуючи їх, отримаю зміцнення сил моїх душевних і тілесних для служіння Тобі, Господи, в немногий залишок мого життя на землі ».

Змова для схуднення

Робити на убуваючому місяці. Читати на воду (чисту, некип’ячену) і вмиватися перед сном.

  • молитва щоб менше їсти
  • що робити щоб не хотілося їсти

Comments are closed!