«Зміни себе сам»: як скинути набраний після прийому гормональних препаратів вага | bit. ua

«Зміни себе сам»: як скинути набраний після прийому гормональних препаратів вага | bit. ua «Зміни себе сам»: як скинути набраний після прийому гормональних препаратів вага

Як часто можна почути: «Я поправилася / всь через те, що приймаю гормональні препарати. Як ж ж я схудну. Це не так просто! » Так, не так просто, але цілком можливо. Це дуже довга й кропітка праця на собою і результати видно не так швидко. Сьогодні в нашій рубриці «Зміни себе сам» прямий доказ – Аня, 25 років, старший лаборант в Київському Інституті Міжнародних Відносин, і її історія.

Мене ніколи не можна було назвати худенькою дівчинкою, я була з розряду тих, про яких кажуть «нормальна». Природно, як і всі дівчата, хотіла схуднути, але руки ніяк не доходили. Усе зводилося до того, що я не їла після 18.00. Все якось не до того було – то випускні іспити в школі, то бурхлива університетське життя.

У 2006 році я серйозно захворіла і почала приймати гормональні препарати. Лікар, коли їх виписував, ще запитав: “А Ви поїсти любите?” Я відповіла що люблю, але без фанатизму. Мене він тоді попередив, що, можливо, почну набирати вагу. Так і сталося. Десь через пів року стрілка ваг поповзла на збільшення, я занепокоїлася і максимально намагалася стежити за кількістю солодкого і жирного в моєму раціоні. Але вага все одно збільшувався. Я не могла з цим змиритися і вирішила діяти. Дуже до речі недалеко від мого будинку відкрився тренажерний зал і я купила абонемент відразу на рік, щоб уже напевно. Знала, що ходити буду, так як воля моя була непохитна.

У 2006 році я серйозно захворіла і почала приймати гормональні препарати. Лікар, коли їх виписував, ще запитав «А Ви поїсти любите?», Я відповіла що люблю, але без фанатизму. Мене він тоді попередив, що можливо почну набирати вагу. Так і сталося, десь через пів року стрілка ваг поповзла на збільшення…

На тренування я ходила по чотири рази на тиждень на два заняття підряд (силове і кардіо). Не можу сказати, що мене дуже напружували фізичні навантаження, я швидше отримувала від них задоволення. Розклад я собі вибрала таке, щоб збалансувати кардіо і силові вправи. Метод індивідуальних тренувань відмесла для себе відразу – в групі набагато веселіше та й змагальний момент присутній. Дієтами особливо себе не обмежувала. Їла невеликими порціями. Продовжувала рідко їсти солодке і практично не вживала хліб.

Результат був помітний через рік – ваги почали радувати. Я настільки втягнулася в процес, що вирішила не зупинятися, так як спорт – це не тільки схуднення, але ще й прекрасний настрій, і відмінне самопочуття.

Результат був помітний через рік – ваги почали радувати :). Я настільки втягнулася в процес, що вирішила не зупинятися, так як спорт – це не тільки схуднення, але ще й прекрасний настрій, і відмінне самопочуття. Вже через два роки в залі до мене почали підходити жінки і дівчата і з’ясовувати, що я таке робила, щоб схуднути. Деякі просто підходили, щоб сказати, як сильно я змінилася. Це було не просто приємно, це було неймовірно приємно.

Дієтами особливо себе не обмежувала, їла невеликими порціями, продовжувала рідко їсти солодке і практично не вживала хліб.

Тепер ближче до цифр. До того, як я набрала вагу, я важила в середньому 60 кг, після близько 76. Зараз пішов третій рік моїх занять, і я важу 57 кг, при моєму зрості 160 см .

І останнє, обов’язково купите собі гарну спортивну одяг, в якому ви собі будете подобатися, це буде додатковий стимул піти на тренування, так як костюмчик треба «вигулювати».

Мені б хотілося порадити всім, хто хоче схуднути, не просто зайнятися спортом, а полюбити його. Він повинен стати частиною життя, тільки тоді це буде не так болісно важко – кожен раз змушувати себе піти на тренування. І тільки тоді це протривати довше, ніж місяць. Дуже важливо не боятися того, що ви “не такі стрункі й не такі спортивні», як всі інші в залі. Ніхто не буде на вас осудливо дивитися, так як, по правді кажучи, там всі дивляться тільки на себе улюблених.

І останнє, обов’язково купите собі гарну спортивну одяг, в якому ви собі будете подобатися, це буде додатковий стимул піти на тренування, так як костюмчик треба «вигулювати».

Сподобалася стаття?

Comments are closed!