Зіна Руденко. Фітнес Бікіні. Тренування. Відео. | ВКонтакте

Зіна Руденко. Фітнес Бікіні. Тренування. Відео. | ВКонтакте Сторінка

ЩО СПІЛЬНОГО МІЖ Зіною РУДЕНКО І айсберга.

Відповідаємо на питання: «Як відбувається навчання і взаємодія з Зіною Руденко у майстер групі?»

Після оплати зручним для вас способом, ви отримуєте 5 відео уроків тривалістю близько 9 годин

.

Показати повністю.. А також всі додаткові матеріали і таблиці, які допоможуть вам повноцінно скласти свою програму харчування (для тих, хто приєднується до майстер групі по складанню програми живлення) та програму тренувань (для тих, хто приєднується до майстер групі по складання програми тренувань).

Ви починаєте дивитися перші два уроки і пробувати виконувати домашнє завдання за допомогою таблиць і додаткових матеріалів. Всі питання, які у вас виникають по ходу перегляду уроків, ви задаєте на стіні закритої майстер групи, і Зіна Руденко детально вам відповідає в коментарях. Наприкінці тижня – ввечері у вас буде проходити онлайн зустріч з Зіною у віртуальному класі нашої онлайн школи, де Зінаїда буде роз’яснювати найважчі моменти, які можливо вам не вдалося самим опрацювати. Якщо ви не зможете бути присутнім онлайн, то відповідно зможете дивитися в закритому розділі школи запис цієї зустрічі. Наступний тиждень майстер групи, проходить за такою ж схемою.

Чим гарний такий принцип навчання:

перше: Ви отримуєте перевірену систему і перевірені інструменти, для досягнення своєї мети. Вам не треба шукати, експериментувати, розчаровуватися, вистачить вже з вас…

-друге: Ви отримуєте зворотний зв’язок і підтримку від Зіни – ваш питання не залишається без відповіді і проблема не залишається невирішеною.

третє: Зручний графік навчання та спілкування. Ви не пов’язані не часом, не містом, що не країною.

четверте: Доступна ціна. Дуже доступна. Той матеріал, який ви отримаєте, він безцінний.

Невже ви не бачите, те, що розповідає вам Зіна на вебінарах, ту інформацію яку вона видає в статтях – це всього лише 10% того, що вона знає. Вона як айсберг, 90% її знань під водою.

Тому тим. хто йде у майстер групу, ПОВЕЗЛО,

Відкриємо вам секрет, її недавно запрошували працювати на іноземну компанію «спортивним дієтологом». Але у зв’язку з тим, що у нас у самих разом з Зінаїдою багато планів, вона відмовилася.

Виходячи з цього не пропустіть можливість поспілкуватися з нею у майстер групі, можливо, скоро нашій команді і Зіні буде не до організації прямих ефірів і навчання в групі. Хто знає як життя розпорядиться))

Майстер група «Як і що треба їсти, щоб отримати фігуру своєї мрії. Основи раціонального харчування для ефективного жіросжіганія і набору м’язової маси »починається з 8 червня (тривалість два тижні) У неї залишилося 5 місць.

Майстер група ” Складання власної Тренувальної Програми або як стати персональним тренером самій собі ” починається теж з 8 червня (тривалість два тижні) У неї залишилося 8 місць.

З питань реєстрації та оплати пишіть в личку куратору проекту Ользі Зуєвої http://vk. com/fitnessproduser

З повагою до ваших цілей команда Фітнес Модель.

Comments are closed!