Жуйка для схуднення – Засоби для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU

Жуйка для схуднення – Засоби для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU Жуйка для схуднення

Жувальну гумку щодня використовують мільйони людей. За допомогою жуйки рятуються від карієсу, неприємного запаху, покращують настрій і навіть позбавляються від зайвих кілограмів. Сучасні дослідження

вчених підтвердили інформацію про позитивний використанні жуйки для контролю апетиту і нормалізації маси тіла.

Так в університеті США був організований експеримент . в якому брали участь 35 людей різної вікової категорії. Частина учасників експерименту зобов’язали споживати жуйку без цукру двічі в день . перед сніданком і обідом. Виявилося, що група людей, яка регулярно жувала жуйку . отримувала в процесі прийому їжі на 100 ккал менше . ніж контрольна група. Також вживання жувальної гумки допомагало випробуваним впоратися з бажанням з’їсти щось «смачненьке» і перекушуваннями.

Таким чином, багато дієтологів запропонували використовувати жуйку для схуднення як допоміжний засіб в боротьбі з надлишковою масою тіла.

Але, застосування жувальної гумки для зниження ваги на практиці має безліч «підводних каменів»: Жуйка володіє штучної солодкістю, яка сприймається нашим організмом як звичайний цукор. Якщо після планового прийому їжі ми вживемо звичайну жувальну гумку, то концентрація цукру в крові збільшиться в кілька разів і з часом з’явиться сильне відчуття голоду. Також жувальні рухи є для організму прямим сигналом для активного виділення шлункового соку і перетравлення їжі. Отже, прийняття жуйки натщесерце може викликати у вас гастрит, виразку і інші недуги травного тракту. На сьогоднішній день розроблено безліч спеціальних жувальних гумок для схуднення:

    в даних продуктах сконцентровані компоненти, що сприяють зниженню надмірної ваги; також в жуйку для схуднення доданий комплекс вітамінів групи В, який нормалізує обмін речовин і допомагає відновити після занять спортом тонус м’язів; багато жувальні гумки для зниження ваги збагачені мінеральним з’єднанням – пиколинат хрому. Дана речовина знижує апетит і відновлює необхідний рівень цукру в крові; до складу жуйки для схуднення також включається натуральний кофеїн, який збільшує активність в процесі занять суперечкою і сприяє зниженню ваги; розробники жувальної гумки для схуднення рекомендують вживати її перед фізичною активністю або замість традиційного десерту.

Слід зазначити, що хімік з Університету Сіракузи Роберт Дойль з колегами планують створити абсолютно нову жуйку для схуднення. У цей продукт буде додано спеціальний гормон «ситості» – PYY. Вчені довели, що у людей з ожирінням низька концентрація даного гормону після прийому їжі або в процесі голодування.

Гормон PYY здатний регулювати апетит людини і обмін речовин в його організмі. Його концентрація збільшується залежно від калорійності споживаної їжі.

Але введення гормону PYY орально довгий час було проблематично . так як дане з’єднання характеризується нестійкістю і швидко руйнується в шлунково-кишковому тракті.

Роберт Дойль запропонував застосувати вітамін В12 для збереження гормону і швидкої доставки його в кровотік. Експеримент був проведений успішно – вітамін безпечно переніс гормон PYY в кровотік. У найближчому майбутньому планується ввести даний гормон до складу жуйки для схуднення.

Дієтологи попереджають, що бажають схуднути за допомогою жувальної гумки про те, що даний продукт є лише додатковим засобом для зниження надлишкової ваги

Для контролю ваги тіла в першу чергу необхідне правильне харчування і фізична активність . Також лікарі попереджають про протипоказання до застосування жуйки для схуднення . яка не тестували вагітним і годуючим мамами . Слід з обережністю використовувати жувальну гумку людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту . органів видільної та кровоносної системи.

  • жуйка для перетравлення
  • після їжі жувальний вітамін С

Comments are closed!

_0.31MB/0.00770 sec