Жокейська дієта для екстреного схуднення на 6 кг за 3 дні

Жокейська дієта для екстреного схуднення на 6 кг за 3 дні Жокейська дієта

Чому жокейська дієта отримала таку назву, достеменно невідомо. Може бути, нею користувалися жокеї перед змаганнями, щоб полегшити вантаж коням?

Як би то не було, жокейська дієта

існує і досить популярна, незважаючи на те, що вона дуже жорстка. Тривалість цієї дієти – 3 дні, за які йде від 3 до 6 кілограмів зайвої ваги.

Раціон жокейський дієти

Перший день: один великий курча без шкіри, запечений в духовці або на грилі, і невелика тарілочка листового салату. Готувати курчати треба без солі і, бажано, без спецій, хоча невелика їх кількість, якщо без них курятина в вас ну зовсім не лізе, допускається. З’їдати цю їжу треба в три прийоми, на сніданок, обід і вечерю, приблизно однаковими порціями.

Другий день: 300 грамів нежирної телятини, смаженої без масла на решітці або запеченої в духовці, і тарілочка листя салату. Точно так само розділити на 3 прийоми їжі.

Третій день: весь денний «раціон» – 5 чашок чорної кави, в який дозволяється додавати трохи цукру (не більше чайної ложки на чашку).

Воду, просту або мінеральну, можна пити скільки хочеться, але тільки не під час їжі. Бажано витримувати проміжок не менше години між їжею і питвом. У перші два дні дієти дозволений також зелений чай.

Рекомендації

Жокейська дієта – дуже жорстка і важка, особливо її останній день, що практично не відрізняється від голодування. Тому ні в якому разі не можна застосовувати її довше 3 днів і повторювати частіше ніж раз на місяць.

Протипоказана вона при будь-яких хронічних (а тим більше гострих) захворюваннях, особливо нирок. Якщо протипоказань у вас немає, то можна спробувати її для екстреного схуднення, в тому випадку, якщо вам треба екстрено скинути кілька кілограмів і сантиметрів, або як розвантаження після рясних і багатоденних застіль. Хоча, звичайно, краще до таких ситуацій справу не доводити.

Не варто розраховувати на стабільний і довгостроковий результат. Під час подібних дієт йде головним чином вода, жиру спалюється зовсім небагато.

Важливо акуратно виходити з жокейський дієти. Перші 2-3 дні після неї ні в якому разі не наїдатися до відвалу, не налягати на жирне і солодощі, а їсти невеликими порціями переважно нежирні м’ясні страви та овочі, плавно збільшуючи в ці дні обсяг і калорійність раціону.

Ефект від дієти можна підсилити, відвідавши під час неї сауну і зробивши професійний масаж.

  • дієта для екстренного схуднення
  • не наїдатися після дієти

Comments are closed!

_0.31MB/0.00499 sec