Жиросжигающее продуктів не існує!

жиросжигающее продуктів не існує! жиросжигающее продуктів не існує!

admin 12 квітня 2012 · 1 comment

Вважається, що існують продукти – наприклад, селера, грейпфрут або ананас, які сприяють позбавленню від зайвих кг. Безперечно, ці продукти дійсно корисні. Однак, люди, які «борються» із зайвою вагою повинні знати

деякі факти про так званих «жиросжигающих» продуктах.

Насамперед: чарівних продуктів, які самі по собі змушують наш організм спалювати жир, тобто розлучатися із зайвою вагою і сантиметрами, НЕ ІСНУЄ!

Звичайно, зірки (співачки, актриси, моделі і т. д.) можуть скільки завгодно розповідати, як їм допомогла «грейпфрутова дієта», «ананасна» та ін тільки от ефективність грейпфрута полягає не в його «жіросжігательний» здібності.

Далі по списку йде ананас, так само корисний для фігури фрукт. Основна його користь у тому, що він містить ензим бромелін. Хтось пустив чутку, що бромелін нібито вміє розщеплювати (спалювати) жири прямо в жирових тканинах організму. Бромелін насправді бере участь у засвоєнні білків, а не спалює жири.

Останнім часом стали популярні різні супи для схуднення. один з них «бонская супчик» з капусти і селери. Цей суп надає таку ж дію в плані схуднення, як і будь-який інший суп з овочів.

Весь чарівний ефект від цих «жиросжигающих» продуктів – селери, грейпфрута, ананаса – пояснюється дуже просто: в них мало калорій. Очевидно, що якщо споживати в основному тільки низькокалорійні продукти, ви скинете зайві кг. Однак з іншими низькокалорійними продуктами буде така ж історія – наприклад, лимоном, ківі, солодким перцем – ви теж будете худнути. Тільки через незбалансованість раціону, натомість точно так само отримаєте слабкість, млявість і апатію.

Тому, будьте обережні! Всі «жиросжигающие» монодієти приховують в собі різні негативні моменти: стомлюваність, недолік різних поживних речовин, втрату м’язової тканини… і в підсумку буде зрив! А чарівний механізм «спалювання жирів» запускається тільки збалансованим харчуванням + регулярними фізичними навантаженнями.

Джерело: aujourdhui. com

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт про схуднення FoodLover. ru обов’язкове!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00623 sec