Жиросжигателями Ефективні жіросжігателі Шкода жиросжигателей Жироспалювачі відгуки

жиросжигателями Ефективні жіросжігателі Шкода жиросжигателей Жироспалювачі відгуки Жироспалювачі Ще раз про харчування і жиросжигателях

На тему “ жіросжігателі ” відповідають фахівці

Відносно слабкий контроль над виробництвом і продажем спортивного харчування робить атлетів і тренерів жертвами маркетингових кампаній, підчас побудованих на псевдонаукових заявах, ніж на перевірених фактах. Втім, багато харчові добавки все ж реально ефективні. Вони безпосередньо впливають на спортивну результативність (наприклад, креатин або кофеїн) або використовуються з нутрициональной цілями (наприклад, порошкові замінники їжі), сприяючи успіху тренувань.

Нарешті, існує цілий ряд засобів, здатних оптимізувати композицію тіла, а саме – посилити спалювання жиру.

Спортивні жіросжігателі

жиросжигателями – Доктор Волек: Ефедрин – це адренергический агоніст, який задіює адренергічні рецептори в різних клітинах, включаючи жирові, нервові, а також клітини кровоносних судин і центральної нервової системи, контролюючі апетит.

Ефедрин робить помітний вплив на такі процеси, як розщеплення жирів, термогенез, збудливість, серцевий ритм, кров’яний тиск, діляція бронхіальної мускулатури і деякі інші.

У поєднанні з кофеїном, ефедрин незмінно дає хороші результати в позбавленні від зайвого жиру. Ця комбінація призводить до зменшення жирової маси із збереженням м’язової, що відбувається за рахунок збільшення термогенезу (вироблення тепла) і зниження кількості споживаної їжі.

Втім, 80% впливу ефедрину з кофеїном на втрату ваги доводиться на придушення апетиту, і лише 20% – на збільшення швидкості метаболізму.

Синефрин – це природний алкалоїд, що міститься в плодах гіркого апельсина. За структурою він схожий з ефедрином і впливає на адренергічні рецептори. На відміну від ефедрину він цілеспрямовано взаємодіє з адренергічними рецепторами бета-3 (і, можливо, з альфа-1-рецептара), сприяючи розщепленню жирів.

Ефедрин зв’язується ще й з адренергічними рецепторами бета-1 і бета-2, стимулюючи нервову і серцево-судинну систему. Таким чином, синефрин володіє помітним стимулюючим ефектом (підвищує рівень метаболізму, знижує апетит, підвищує рівень енергії), але без побічних ефектів ефедрину.

Є цілий ряд даних, що підтверджують позитивний вплив зеленого чаю на спалювання жиру. Його біоактивним елементом є EGCG (епігалокатехін галлат), що збільшує оксидацію жирів і запобігає його накопичення. Після 12 тижнів споживання зеленого чаю (690 мг катехінів в день) швидкість спалювання жиру і зниження ваги збільшилися в два рази.

У ході дослідження методом комп’ютерної томографії оцінювалися рівні як підшкірного, так і вісцерального жиру в абдомінальному регіоні. У порівнянні з плацебо зелений чай викликав чотириразове зниження рівня підшкірного і вісцерального спека. Таким чином, зелений чай дійсно може локально впливати на жирові запаси в абдомінальній області.

У відмінності від інших жиросжигающих агентів, що забезпечують симпатическое вивільнення гормонів і з цієї причини піднімають серцевий ритм і кров’яний тиск (наприклад, ефедри), зелений чай працює за допомогою зовсім інших механізмів. Його катехіни пригнічують ензим, що розщеплює норадреналін (норадреналін), і таким чином подовжують ефекти норадреналіну (збільшення пульсу, посилення розщеплення жирів та ін.)

Крім того, зелений чай знижує апетит і пригнічує активність головних ензимів, що беруть участь у збереженні жирів. Ефективні дози EGCG поки точно не визначені, але дослідження показують користь від дози в 270 мг, розділених на три частини по 90 мг на час сніданку, обіду і вечері.

Недавні досліди показали, що дана харчова добавка працює навіть краще, ніж сам чай. Інше дослідження виявило той факт, що споживання містять катехоламіни харчових добавок на голодний шлунок (без їжі) веде до більшого збільшення його біоналічія, ніж прийом разом з їжею.

жиросжигателями – Доктор Берарді: Я завжди застерігаю людей від тривалого прийому стимуляторів і жиросжигателей . Вони не тільки представляють ризик для серця (мінімальний, якщо у вас немає вроджених, генетичних чи набутих серцевих захворювань), але й можуть утруднити контроль над композицією тіла надалі.

Штучна метаболічна стимуляція може дати ефект відміни при відмові від прийому препаратів, що виражаються в уповільненні швидкості метаболізму. Тобто, ви будете в спортивній формі під час прийому харчової добавки, але не зможете зберегти таку після відмови від неї.

жиросжигателями зовсім не так необхідні, як нас намагаються в цьому переконати. Безумовно, вони прискорюють процес, допомагаючи досягти короткострокових цілей. Вони можуть використовуватися в останні кілька тижнів, наприклад, перед культуристического турніром. Все залежить від ваших цілей.

7 основних жиросжигателей . спортивні жіросжігателі

  • діляція
  • ефективні жироспалювачі
  • скiльки жироспалювача треба випивати
  • шкода жиросжигателей

Comments are closed!