Жироспалювачі для жінок, відгуки

Жироспалювачі для жінок, відгуки Жироспалювачі для жінок, відгуки

Культ гарного тіла, як і будь-яка релігія, з часом обріс фанатиками, містиками і лжепророками. У гонитві за красивою фігурою щодня народжуються міфи про схуднення, які підносяться масам в аурі райдужної перспективи. Деякі з пропонованих засобів реально небезпечні

для здоров’я, і??до таких можна віднести жіросжігателі для жінок.

Перш ніж випробувати на собі чудовий ефект жиросжигателей для жінок, зважте всі аргументи. Ці препарати не так нешкідливі, як може здатися.

Жироспалювачі для жінок: види

Можна було б запалився праведним гнівом і в кожному рядку затаврувати тих, хто рекомендує подібні препарати, і пошкодувати всіх, хто вдається до них. Як показує практика, розумні доводи набагато ефективніше. Один з найвагоміших фактів полягає в тому, що в основній своїй масі жіросжігателі для жінок, відгуки про яких можна зустріти повсюдно в Мережі, в нашій країні заборонені.

Вже від самої назви складається враження, що це якась панацея, таблетка, яка дозволить позбутися від підшкірних відкладень без зусиль і труднощів. На щастя чи на жаль, це не так, і покладатися на одну назву не доводиться. Якщо виникають глибше, то дія і ефективність таких засобів залежить від їх виду.

Навіть поверхневий аналіз цих препаратів дозволяє виділити три основні групи, до яких вони можуть належати. У першу чергу це склади, які застосовуються в спортивному харчуванні, ліки з жиросжигающим ефектом, біологічно активні добавки.

В основі дії подібних препаратів можуть лежати принцип термогеники або ліпотропікі. За складними термінами ховаються цілком зрозумілі механізми. Засоби з першої групи сприяють визначеного підвищення температури тіла, і завдяки цьому прискорюються процеси метаболізму, витрачається більше калорій, а енергія витягується з жирових накопичень нашого тіла. Як правило, такі засоби створюються на рослинній основі.

На відміну від термогеников, ліпотропіки не здатні спалювати надлишки жирів, зате вони призупиняють синтез жирів печінкою, а також дозволяють розщепити вже наявні ліпіди до рівня жирних кислот, які засвоюються простіше і швидше. Отже, що б не стверджувала реклама, кращі жіросжігателі для жінок не можуть існувати самі по собі, вони повинні комбінуватися не тільки між собою, але і поєднуватися з активним і здоровим способом життя, раціональним харчуванням і повноцінним сном.

БАДи, ліки і спортивне харчування з жиросжигающим ефектом зобов’язані такою дією своїм складом. Ось тут-то не варто довіряти власному ентузіазму або запевненням тренера, попередньо необхідно проконсультуватися з лікарем. Перш за все, велика маса популярних в Мережі препаратів містить ефедрин, який заборонений в нашій країні. Великий здатністю переконання володіє і список побічних ефектів цих коштів.

Сильним жиросжигающим ефектом користується суміш кофеїну, аспірину і ефедрину, яка крім чудесного схуднення дарує тремор кінцівок, психоз, тахікардію і, як не сумно, звикання. Сибутрамін, наприклад, впливає безпосередньо на мозок, пригнічуючи центр голоду і попутно знищуючи печінку і серце. Тироксин, гормон штучного походження, порушує роботу щитовидки і організму в цілому. І це лише мала частина того, що пропонує індустрія схуднення, рекламуючи ефективні жіросжігателі для жінок.

Ось тут-то і відкривається зовсім інша перспектива: схуднути лежачи перед монітором і ковтаючи пігулки не вийде в будь-якому випадку, так що «ледачим» схуднення на жиросжигателях вже точно не назвеш. Зазвичай ці препарати частина вельми насиченим і складним програми фізичної підготовки.

Жироспалювачі для жінок – спортивне харчування

Подібні засоби, як уже говорилося, нерідко зустрічаються в спорті, будь то фітнес, бодібілдинг, атлетика та інш. Зазвичай в комплексі використовується інтенсивне фізичне навантаження, жіросжігателі для жінок, спортивне харчування з особливою білкової або вуглеводно-білковою дієтою.

Ці препарати використовуються не тільки для швидкого зниження ваги. Досягнення ідеальних параметрів далеко не єдине показання до застосування жиросжигателей. Термогенние властивості крім прискорення метаболізму викликають прискорене серцебиття, збудження, приплив сил, підвищують витривалість і здатність працювати «на межі». Природно, що довго в такому ритмі організм працювати не може, і з часу починає виснажувати не тільки фізичне, а й психічне здоров’я.

Зазвичай спортивні жіросжігателі зобов’язані своєю ефективністю екстракту червоного перцю, форсколин, кофеїну або гуаране, саме ці компоненти найчастіше включають до складу «чудодійних» засобів. Досить популярні препарати з L-карнітину, хітозаном, бромелайн. Додатково ці добавки можуть містити й харчові волокна, щоб знизити апетит.

Отже, перш ніж вдатися до препаратів, переконайтеся, що спортивні жіросжігателі для жінок, відгуки про які так сподобалися, у вашому випадку дійсно необхідні. Зробити такий висновок може тільки лікар, який здатний адекватно порівняти співвідношення користі і шкоди пропонованих методик. Зрештою, надлишок ваги може бути наслідком серйозного внутрішнього захворювання або збою гормональної системи, порушення обміну речовин. У такому випадку штучне втручання посилить ситуацію.

Приймати кошти також краще під контролем фахівця, тому що вони можуть викликати сильне звикання, а також серйозні побічні ефекти, в тому числі психічного характеру. До всього іншого після тривалого прийому може наступати синдром відміни. Обмін речовин, який інтенсивно підстібався, без додаткового впливу сповільнюється, а це загрожує поверненням втрачених кілограмів з великим і не дуже приємним доважком.

Прийом жиросжигающих препаратів не скасовує спортивної дієти. Особлива система харчування, підібрана разом з тренером, дозволяє не тільки коректувати фігуру, а й отримувати необхідні речовини для нормальної роботи організму. Для бажаючих схуднути або наростити м’язову масу дієти будуть різними.

Спортивні сжигатели жиру – це не вітаміни або комплекси необхідних речовин, їх не можна приймати самостійно або «в профілактичних» цілях. Якщо все-таки довелося вдатися до них, варто ретельно контролювати прийом, спостерігати за симптомами та наслідками. Це якраз той випадок, коли «більше» зовсім не означає «краще». Довільне збільшення дозування боляче вдарить по здоров’ю, а наслідки залишаться надовго.

Навіть здорова людина ризикує, приймаючи жіросжігателі. Абсолютно протипоказані подібні препарати тим, хто страждає гіпертонією, різними захворюваннями серцево-судинної та нервової системи, шлунково-кишкового тракту. Не можна використовувати такі засоби підліткам і вагітним, годуючим мамам. Можливість застосування будь добавки, будь то МКЦ для схуднення або щось інше, потрібно обговорити з лікарем.

Опубліковано: 22 липня 2013 року.

Comments are closed!

_0.32MB/0.00783 sec