Жіночий досвід – Салат-щітка

Жіночий досвід – Салат-щітка Салат-щітка

К оли необхідно терміново скинути один-два кілограми, але голодовка або розвантажувальний день на одному продукті – не варіант, на допомогу приходить салат-щітка.

нчик

Чула про салат-щітку, чистить, кажуть, нормально,

але я думаю, що за рахунок буряка як проносного.

ТРЕБА: 1 сирий буряк, 1 сира морква, кілька аркушів білокачанної капусти, трохи свіжої зелені, кілька крапель лимонного соку, 1 ч. ложка оливкової олії, 1 столова ложка води.

ГОТУЄМО: 1. Очищені овочі натираємо на крупній тертці, капусту і зелень дрібно нарізаємо. 2. Змішуємо і заправляємо лимонним соком з оливковою олією, додаємо столову ложку води (так салат буде соковитіше).

Що відбувається з організмом: заповнюється вітамінно-мінеральний комплекс. Зменшується обсяг живота, оскільки салат-щітка видаляє з кишечника, самі знаєте що.

Результати

kukla

Я чотири дні тому спробувала цю «щітку». Правда спочатку я провела один день на чаї трав’яному і один день на мінералці. У третій за рахунком день була “щітка”.

Результат: дійсно, підтягнувся живіт (я після пологів ніяк не могла привести його в норму – випирав як на п’ятому місяці). Тепер втягнутий пуз, навіть краще, ніж добеременний.

Друге – звичайно, загубилися кілограми. Трохи – близько 2,5 кг в мінус. Але це набагато наблизило мене до мети. Залишилося втратити ще 4 кг, і я у своїй вазі – 55 кг!

Обличчям я взагалі задоволена – шкіра стала як би посветлее, рум’янець є. Взагалі моська молодші виглядає. Хороша щіточка, мені підходить. Не утримаюся тепер, щотижня буду використовувати.

Jufeli

2,5 кг за один день? Той, в який ви їли салат?

kukla

Я пила страшно багато мінералки.

За один чи день йдуть 2, 5 кг? У мене перед днем, коли я їла «щітку» було ще два розвантажувальних дні на чаї, мінералці. Вважаю, що за ці дні організм відпочив і очистився. Ніякої шкоди від голоду особисто для мого здоров’я немає. Так що голодні дні перед «щіткою» нікому не раджу. У кожного своє.

Наостанок, головне – втрачені кілограми не повернулися до цього дня. Навіть наоборо, з того часу у мене ще 1,5 пішли. Так що, вважаю, почистили нормально і досить щадним чином (а то всякі там клізми по Малахову – це на для мене бррр).

Лур’є

Ви знаєте, мене зовсім не пробрало.

Norka

Я вчора весь день його жувала так і не дожувати ввечері половинку яблучка, 3 малинки, водички трохи і все! Мінус 1 кг!

Тільки чогось мене ні-ні.

Любімая_жена

Намедни біс поплутав: зжерла пристойну таку за розмірами піцу да під пивко, да в п’ятницю ввечері.

Вкуснотища! Наступного дня себе «покарала»: цілий день на «щітці» і кефірі. І що? Ніяких “-. Кг”, зате і ніяких “+. Кг” Може, повторити «подвиг» з піцою та пивом сьогодні? ;))

Ольга Сергіївна

Дами, я зробила це. Супер! Періодично зараз ось ходжу до дзеркала милуватися на свій животик.

До вечора, коли салат закінчився, а інгредієнтів більше не виявилося, я, правда, з’їла ще нектарин і яблуко зелене. Але для мене і такий розвантажувальний день – подвиг, та і результат бачу вже, так що я задоволена.

Дані

Протрималася весь день, лише ввечері грейпфрут з’їла.

Результату поки не бачу ні на вагах, ні візуально, потрібно буде ще разок спробувати.

main

Мене від цього салату навіть не пронесло. Мені не в напряг було на ньому сидіти, але більше не буду, бо сенсу нема.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00708 sec