Жени живіт в шию: 10 секретів схуднення – Чоловічий портал MPort

Жени живіт в шию: 10 секретів схуднення – Чоловічий портал MPort Жени живіт в шию: 10 секретів схуднення

Щоб скинути вагу, можна просто перестати їсти. А можна піти більш правильними шляхами, використовуючи реальний досвід людства в боротьбі з жиром.

Не їсти – аж ніяк не єдиний спосіб схуднення / shutterstock.

com

Перманентно худнути протягом усього життя – доля більше жіночий, ніж чоловічий. Кожна друга потай мріє скинути п’ять-сім кіло – навіть у тому випадку, якщо вона відчайдушно нагадує хвору анорексією.

Але трапляється, що й хлопець замислюється: «А чи не час трохи схуднути?». У більшості випадків проблему зайвої ваги планується вирішувати в тренажерному залі. Правда, прийшовши туди, більшість «великих хлопців» не знають, що саме робити далі. Тому й починають трудитися з залізом нарівні з іншими, не розуміючи: їм-то потрібний абсолютно інший підхід.

Для реального схуднення зовсім не потрібно «винаходити велосипед»: досить слідувати десятці порад і рекомендацій, наведених нижче:

Тренуй «все в одному»

Не роби роздільних тренувань: старайся опрацьовувати всі м’язи на одному занятті. Великі ваги тобі ні до чого, головне – інтенсивність тренінгу. У кожній вправі виконуй по 2-3 розминок підходу і один основний. І не турбуйся великою кількістю вправ в тренувальному розкладі – твоє завдання дещо інша, ніж у інших адептів тренажерки.

Жми з ранку раніше

Практикуй «голодні» тренування . Чи не щодня – але пару-трійку раз на місяць можна посилено позайматися натщесерце. І вже звичайно, не варто компенсувати нестачу сніданку подальшим рясним обідом «за трьох».

Робити це потрібно якомога частіше (бажано, не менше двох разів на день). А от кількість вправ особливої??ролі не грає: тут важливіше частота.

Бігай кроси

Кожен день бігати не варто – з таким підходом тобі швидко набридне це копітка заняття, не встигнувши принести плоди. Краще гарненько пробігтися раз на тиждень, але максимальна кількість кілометрів – як кажуть, «до сьомого поту».

А ось щоденні прогулянки перед сном не тільки корисні для всього організму в цілому, але і зокрема для схуднення. Отож візьми за правило півгодинки гуляти на ніч.

Якщо тобі лінь пітніти в спортзалі, просто ходи на танці. За один вечір активної «пропасниці» на дискотеці спалюється стільки ж калорій, скільки за кілька годин посиленого тренування. Головне – НЕ просидіти зі скромності весь вечір біля барної стійки: відразу ввалюється в натовп і починай рухатися.

Непоганий варіант – записатися в секцію бойових єдиноборств. По-перше, це дуже добре зганяє вагу, адже всі півтори-дві години, поки триває тренування, ти ні на хвилину не присідаєш, відпрацьовуючи удари і стійки. Ну, а по-друге, ти завжди зможеш відважити хороших ляпасів будь-кому, що назвав тебе «жіртрест».

Займайся сексом

Допоможе скинути вагу і регулярне статеве життя. Під час одного лише поцілунку витрачається близько 70 калорій, під час статевого акту – всі 200. Секс-активність – прямий шлях до схуднення. До того ж, найприємніший. При цьому він ще й є профілактикою серцевих захворювань і знижує ймовірність інсульту.

Купи велотренажер

Знову ж таки – ганяючи кожен день по 10 хвилин, бажаного результату не досягнеш. Ненависний жир піде лише з потом, далеко не першим: щоб схуднути на велотренажері, потрібно «їздити» до наскрізь мокрій футболки.

Працюючи в тренажерному залі, не зацикливайся на великі тяжкості. Навпаки, зроби упор на тренінг з малою вагою (ще краще – своїм власним). Головне для тебе – це дуже висока кількість повторень (15-30), що дозволяє не набирати масу, а як раз зганяти жир.

  • швидко скинути живіт чоловічий
  • як скинути чоловічий живіт

Comments are closed!