Земфіра схудла через спеціальної дієти

Земфіра схудла через спеціальної дієти Земфіра схудла через спеціальної дієти

Нещодавно “жовта” преса розродилася серією чергових сенсацій. Одні стверджують, що співачка важко хвора і навіть лікується від анорексії, а то і зовсім від СНІДу! А з чого, мовляв, це вона так схудла?

Інші,

схоже, дуже розлючені тим, що Рамазанова і чути не хоче про подібні ЗМІ, в помсту придумують небилиці, типу “Земфіра спеціально зменшила груди, щоб більше бути схожим на хлопця”.

Сама рок-зірка вже давно навчилася не звертати уваги на подібні злісні статейки – все-таки вже майже десять років у шоу-бізнесі. А от її батьки-пенсіонери дуже переживають, пише “Комсомольська правда – Уфа”.

– Будь-яка мати, прочитавши таке про доньку, засмутиться. Земфіра мене сварить, каже, навіщо ти цей “сміття” взагалі в руки береш? А я як побачу її на обкладинці, не можу втриматися, – скаржиться мама зірки Фларіда Хакимовна подругам.

Але варто їй побачитися з донькою або хоча б поговорити по телефону, все стає на свої місця. Найбільше рідних співачки радує, що Земфіра зараз веде виключно здоровий спосіб життя.

– Вона навіть від алкоголю відмовилася, – радіє мама, яку завжди турбувало захоплення доньки міцними напоями. Зате зараз Зема воліє коньяку капучино.

А схудла співачка, сівши на дієту. Земфіра зовсім не їсть хліба, смаженого на маслі, всяких пиріжків та інших булочок. У її раціоні в основному овочі, риба і м’ясо.

– Я відучила себе їсти солодке. Раніше дуже любила: покурила “трави” і біжиш до холодильника за солодким, – розговорилася зірка з головним редактором VOGUE Альоною Долецької. А ще чесно зізналася, що далі “травички” справа ніколи не заходила, а героїн вона і зовсім бачила тільки по телевізору.

Завдяки дієті Зема за кілька місяців скинула більше десяти кілограмів і зараз важить близько 45. На колектив глянцевого журналу співачка, за словами Ренати Литвинової, справила сильне враження. Деякі навіть знайшли, що “нова Земфіра феноменально покращала” і стала скидатися на знамениту кінодиву прийшлого століття Одрі Хепберн, таку ж тендітну, з худющий ногами і руками і коротко стриженими темним волоссям.

речі, по частині зачісок Земфіра завжди вважала себе експертом. Вона сама вирішує, коли слід змінювати колір волосся, форму і довжину стрижки.

– Свою голову Земфіра легко довіряє звичайному перукаря, а не модному стиліста. Вона завжди чітко знає, що хоче бачити в підсумку, – головне, людина з ножицями в руках повинен строго слідувати її вказівкам, – розповідає близька подруга співачки Рената.

Сама Земфіра зізналася, що пильно стежить за модними тенденціями: “Зараз в моді коротше і поаккуратней, а мелірування – взагалі вчорашній день. Я хочу бути красивою. Хочу подобатися собі “.

  • Подруга швидко схудла як

Comments are closed!

_0.31MB/0.00897 sec