Зелений чай з молоком – Найцікавіше в блогах

зелений чай з молоком – Найцікавіше в блогах Дієта японських гейш

Дієта японських гейш дозволяє вивести з організму зайву рідину, очистити кишечник і розтопити жир. Слід зазначити, що вага, від якого можна позбутися під час дієтичного періоду – це і є ті речовини, від яких звільняється

людський організм.

Зелений чай з молоком для схуднення

п’ятниці, 26 жовтні 2012 15:10 (посилання)

Якщо в процесі відпочинку ви дозволили собі поласувати солодощами, шашликом або іншими калорійними стравами, то напевно, вставши на ваги, ви побачите надбавку у вазі. Звичайно, можна зовсім відмовитися від смачної їжі, але це дуже важко. Краще підключити ефективні засоби схуднення. Одне з них – зелений чай з молоком. Це засіб підходить багатьом і дає швидкий результат. Протипоказанням до нього може бути тільки непереносимість молочних продуктів.

Зелений чай або молоко можна пити щодня, але краще регулярно влаштовувати з ним один розвантажувальний день на тиждень.

Приготований чай розділяють на порції і п’ють по склянці через кожні пару годин. Можна вживати його як холодним, так і теплим. Також в цей розвантажувальний день можна пити чисту воду – мінеральну або відфільтровану. Її кількість має бути рівним приблизно двом літрам за добу.

Поєднання зеленого чаю з молоком дає корисний ефект: молоко пом’якшує дію кофеїну в чаї, а чай сприяє кращому засвоєнню молока. Такий напій володіє сильним сечогінним ефектом, тому воду необхідно пити.

Рецепт зеленого чаю з молоком.

Для приготування такого напою знадобиться півтора літра молока і три чайні ложки гарного зеленого чаю. Молоко краще брати нежирне, а чай – без добавок. Можна при бажанні використовувати суміш зеленого і чорного чаїв. У кипляче молоко додають відведені кількість зеленого чаю, потім наполягають протягом 15-20 хвилин, проціджують і остужівают. Є й інший спосіб приготування – заварюють окремо міцний зелений чай, а потім додають його в молоко і п’ють.

Користь зеленого чаю

Такий чай є чудовим профілактичним засобом від втоми. Він може додати бадьорості на кілька годин.

Також молокочай виводить з організму шкідливі елементи – свинець, ртуть, кадмій та інші важкі метали.

Цей засіб допомагає впорається з запорами і регулюють роботу травної системи.

Можна використовувати цей напій для полоскання рота. Він знімає зубний біль, запобігає карієсу, відновлює незначні дефекти емалі зубів.

Зелений чай з молоком можна використовувати для оздоровлення дванадцятипалої кишки і загоєння виразки шлунка. Ще такий чай запобігає утворенню каменів у органах.

Цей напій вважається хорошим засобом для поліпшення складу крові, активації роботи селезінки і печінки, а також для стимуляції кровотворної функції організму.

При опіках також можна зробити компрес з Молокочай.

Comments are closed!