Зелений чай для схуднення: як зелений чай сприяє швидкому та ефективному позуденію. Властивості зеленого чаю

Зелений чай для схуднення: як зелений чай сприяє швидкому та ефективному позуденію. Властивості зеленого чаю. Зелений чай для схуднення: знаходимо стрункість за чашкою чаю

Зелений чай – відмінний помічник у процесі схуднення.

Зелений чай для схуднення: де міф, а де – реальність?

Зелений чай для схуднення пили ще в часи правління першого китайських імператорів. Звичайно ж, мова не йде про вживання одного тільки чайного напою (як багато хто вважає) при повній відмові від їжі – така монодієта скоріше не схуднути допоможе, а потрапити на лікарняне ліжко. Мова йде саме про те, щоб замінити на час всі інші напої, які ви звикли вживати, на зелений чай без цукру. Саме таким шляхом досягається схуднення: в середньому близько 5 кг за 3-4 тижні. Можливо, не так багато, як ви б хотіли, але зауважте – ваш раціон-то при цьому ніяк не змінюється!

речі, зелений чай корисний не тільки в дієтах для схуднення. але і для здоров’я і для краси: цей продукт надзвичайно багатий антиоксидантами (катехинами), які уповільнюють процес старіння організму. Разом з цим зелений чай нормалізує артеріальний тиск, виводить з організму токсини і солі важких металів, зупиняє запальні процеси. Зелений чай містить деяку кількість кофеїну, будучи природним біостимулятором не гірше кави, але набагато більш делікатним. При регулярному вживанні зелений чай прекрасно зміцнює стінки судин, повертає їм еластичність і провідність. Але повернемося до питання схуднення.

Як працює зелений чай в процесі схуднення Зелений чай сприяє схудненню не тільки за рахунок того, що збільшує швидкість метаболізму. Відомі також і інші корисні властивості цього напою, наприклад:

    зелений чай є м’яким сечогінним засобом, а, отже, сприяє виведенню зайвої рідини з організму. Незважаючи на те, що зазвичай зелений чай не п’ють з додаванням молока, з метою схуднення цей гастрономічний етикет можна і порушити: якщо в зелений чай додати трохи знежиреного (не більше 0,5%) молока, то сечогінний ефект значно посилиться і рідини буде виводиться більше. Крім того – це непогана профілактика проти набряків ніг;

поліфеноли, які містяться в надлишку в зеленому чаї, сприяють посиленню теплообміну в організмі за рахунок переробки відкладених жирів. Дослідження показали, що якщо випивати 3-6 чашок зеленого чаю в день, то обсяг спалюваних жирів збільшиться приблизно на 45%; одне з корисних властивостей чаю – здатність знижувати рівень цукру в крові, а значить – пригнічувати відчуття голоду, що дуже сприяє схудненню: достатньо за півгодини до їжі випивати чашку зеленого чаю, щоб під час обіду наїстися значно меншим обсягом їжі, ніж зазвичай.

Comments are closed!