Зелений чай для схуднення » Про чай

Зелений чай для схуднення » Про чай Зелений чай для схуднення

Зелений чай для схуднення

Користь зеленого чаю для схуднення в Китаї була відома вже давно, ще за правління перших імператорів. Чим же корисний зелений чай, чому існує безліч дієт на зеленому

чаї і чи допомагає він схуднути – на ці питання ми і постараємося знайти відповіді.

Зелений чай корисний напій не тільки з метою схуднення, але і в цілому для здоров’я. Зелений чай є хорошим иммуностимулятором, позитивно впливає на нервову і серцево-судинну системи. Він багатий на кофеїн, який тонізує в перебігу дня, бадьорить і при цьому діє набагато делікатніше, ніж кава.

У зеленому чаї міститься багато антиоксидантів, які дуже благотворно впливають на організм, покращують стан і колір шкіри, покращують травлення. Антиоксиданти омолоджують шкіру, зменшують кількість зморшок і при регулярному вживання зеленого чаю, можна помітити, як ваша шкіра молодшає, а зморшки зникають.

Серед багатьох видів чаю, зелений чай для схуднення найбільш ефективний. Він покращує метаболізм, прискорює обмінні процеси і виводить токсини і шлаки з організму. Таким чином, вага знижується природним шляхом без шкоди для здоров’я і навіть з користю.

Відомо також, що процес схуднення на зеленому чаї, відбувається не тільки завдяки поліпшенню метаболізму. Зелений чай виводить зайву рідину з організму завдяки м’якому сечогінній дії. Для посилення ефекту можна додати трохи молока, бажано знежиреного.

Однією з властивостей зеленого чаю є зниження рівня цукру в крові, за рахунок чого знижується апетит, а це важливо в процесі схуднення.

Як схуднути за допомогою зеленого чаю

Для того щоб схуднути, зелений чай необхідно пити 3-6 разів на день і обов’язково без цукру і цукрозамінників. Важливо також дотримуватися декількох правил: зменшити споживання жирної їжі, не їсти на ніч, займатися фізичними вправами. Пити зелений чай краще охолодженим, так як на те, щоб нагріти напій, організм витрачає додаткові калорії. Для посилення ефекту, можна деякі прийоми їжі замінювати чашкою зеленого чаю.

За допомогою зеленого чаю можна влаштовувати розвантажувальні дні. Один раз на тиждень можна влаштувати розвантажувальний день на зеленому чаї. Це допоможе схуднути, поліпшити самопочуття і добре позначиться на роботі кишечника.

· Чотири ложки зеленого чаю залити 1,5 л гарячого кип’яченого молока, дати настоятися 15-20 хвилин. Пити протягом дня.

· У літр молока додається один літр завареного зеленого чаю. Також пити в перебігу дня.

Перш, ніж влаштовувати розвантажувальний день, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. При деяких захворюваннях, наприклад при гастриті, такі розвантажувальні дні можуть принести шкоду організму.

  • Зелений Чай
  • зелений чай допомагає щоб схуднути
  • чай щоб схуднути
  • чи допомагає зелений чай схуднути
  • Чи допомагає зелений чай схуднути?
  • від чого допомагає зелений чай
  • зелений чай для схуднення?
  • Зелений чай помагае схуднути
  • зелений чай худати
  • суxaрі допомагають xудати?

Comments are closed!