Зелені коктейлі для схуднення – Схуднення – LADY. tsn. ua

Зелені коктейлі для схуднення – Схуднення – LADY. tsn. ua Зелені коктейлі для схуднення

Чи можна схуднути без дієт і самокатування? Виявляється, можна. У цьому на власному досвіді переконалася Марина Гладких – автор книги “Від зелених коктейлів до сироїдіння.

Як я схудла на 15 кг і повністю змінила своє життя”. Як їй це вдалося і в чому суть даного методу схуднення?

| Getty Images / Fotobank Суть методу

Говорячи про свій досвід зниження ваги, Марина зізнається, що не ставила перед собою мети у що б то не стало схуднути. Просто її сестра – Вікторія Бутенко (автор книги “Зелень для життя”) кілька років тому винайшла прекрасний спосіб оздоровлення – зелені коктейлі, які готуються на основі свіжої листової зелені, дикорослих трав і овочів-фруктів. Вирішивши ввести в свій раціон ці живі напої, Марина протягом декількох місяців вживала їх поряд із звичайною їжею. У результаті не дорахувалася 15 кілограмів. Більш того, Марина помітила, що покращився стан її шкіри, підвищилася гострота пам’яті, з’явилося більше внутрішньої енергії, внаслідок чого відпала необхідність пити літрами кави і є висококалорійні десерти. Разом з відходом зайвих кілограмів прийшло розуміння, що їжа – це просто їжа, і вона в житті аж ніяк не головне.

вивести з організму важкі метали і холестерин,

збагатити організм хлорофілом, який за своєю структурою дуже схожий на молекулу гемоглобіну,

знизити калорійність раціону,

не випробовувати голоду, пропускаючи один прийом їжі.

Але саме приємно, що вживаючи зелені коктейлі, зовсім не обов’язково повністю перебудовувати свій раціон. Досить просто випивати щодня по 2-3 порції цього корисного напою до, а ще краще замість одного з прийомів їжі.

Як готувати зелені коктейлі?

Винахідник зелених коктейлів Вікторія Бутенко радить використовувати для цього будь-яку листову зелень. Це може бути салат латук, петрушка, кріп, листя селери, салат лоло-росса, лоло-Біанка, романо, шпинат. Добре додати до цього що-небудь з дикорослих трав, таких як листя кульбаби, щавель, м’ята, лобода, конюшина, кропива, подорожник, снить, мокриці. Пропустивши їх через блендер (потужністю не менше 1000 ват), додайте трохи фруктів (яблука, груші, персики, банани, полуниця, виноград, манго, ананас, ківі) і розведіть вийшло пюре чистою водою (до консистенції густого коктейлю). При цьому пам’ятайте, що фрукти мають становити 60% коктейлю, а зелень – 40%. Щоб ефект був більш помітним, намагайтеся змінювати склад листової зелені. А фруктова основа може залишатися незмінною. Для того щоб коктейль вийшов максимально корисним, вибирайте найтемнішу зелень, так як саме вона містить максимальну кількість хлорофілу.

За рахунок чого працює дана система?

Принцип схуднення на зелених коктейлях будується не на відмові від улюблених і смачних продуктів, а на побудові більш різноманітного, багатого зеленню раціону. Пам’ятайте, збільшуючи кількість рослинної їжі в своєму щоденному меню, ви тим самим покращуєте обмін речовин і своє самопочуття. Марина Гладких переконана, що зелені коктейлі – це не дієта, з якою можна зійти, а спосіб життя, дотримуючись якого людина пізнає, що таке здоров’я. Випробувавши це чудове відчуття легкості, ви навряд чи захочете повернутися до колишнього способу життя.

Фізичні навантаження

Паралельно з переходом на зелені коктейлі привчіть себе до фізичних навантажень. Пам’ятайте, активний рух і загартовування – невід’ємні атрибути здорового способу життя.

Кілька простих рецептів зелених коктейлів:

змішайте в блендері шпинат, м’яту, банан, жменю будь-яких ягід і розведіть все це водою;

перебейте листовий салат, петрушку, авокадо, помідор і додайте трохи води;

  • вікторія бутенко зелень для життя
  • як збагатити організм хлорофілом
  • зелені коктейлі для схуднення

Comments are closed!

_0.31MB/0.00425 sec