“Зелена” дієта | Як схуднути влітку? Ефективні дієти | passion. ru

“Зелена” дієта | Як схуднути влітку? Ефективні дієти | passion. ru “Зелена” дієта

Дієта на ягодах

Ідеальний варіант для тих, хто любить свіжі ягоди, але терпіти не може дієти. Так ваше схуднення буде відносно легким і принесе мінімум

стресу організму. Тільки без фанатизму: розвантажувальні дні під час ягідної дієти – точно перебір!

Як дотримуватися: Під час цієї дієти ви вільні самі складати свій раціон, головне, щоб його калорійність не перевищувала 1000-1100 ккал, включаючи калорійність 500 г обраних вами ягід.

Ягоди потрібно розділити на два рази і з’їсти на сніданок і полуденок. Прийомів їжі, до речі, у вас має бути п’ять. Якщо вам необхідно перекусити перед сном, то замініть ягідний полуденок на пізній ягідний перекус.

Чого очікувати: Схил в 2-4 кілограми на ягідної дієті ви зможете побачити як через 2 тижні, так і через місяць. Результат залежатиме від того, наскільки грамотно ви складете своє меню, розрахуєте його калорійність і кількість присутніх в ньому жирів і вуглеводів – головних ворогів фігури.

Приємним доповнення до дієти стане поліпшення обміну речовин і позбавлення від ознак його порушення: головного болю, дратівливості, безсоння.

Кому підходить: Якщо ви любитель пожувати за роботою «для натхнення» або грішіть тим, що постійно тягнете небудь в рот за переглядом телевізора, ягідна дієта вам напевно підійде. Ягоди володіють всіма перевагами насіння, горішок і чіпсів – їх можна «потягувати», перебиваючи апетит, і при цьому вони позбавлені головного недоліку – високої енергетичної цінності. Загалом, і рот зайнятий – і фігура зі здоров’ям не страждають.

Що врахувати: Ложка дьогтю в ягідної дієті все ж знайдеться. На жаль, натуральні та екологічно чисті ягоди знайти не дуже просто. Чи не заморожені і не підозріло великі й блискучі на полицях супермаркетів, а хай і непоказні, задрібні, іноді не дуже якісно перебрані, але «справжні», без хімікатів.

Але навіть відшукавши такі «золоті» ягоди, ви не застраховані від алергії, причиною якої вони часто стають, а також від підвищення кислотності шлунка і печії. Тому, якщо у вас є навіть легка алергія на будь ягоди або проблеми з шлунком, краще проконсультуйтеся перед початком дієти з фахівцем. Адже мова йде не про жменьці ягід в тиждень, а про 500 грамах щодня.

Де подивитися:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00551 sec