Зефір і пастила – дієтичні солодощі. Користь зефіру і пастили

Зефір і пастила – дієтичні солодощі. Користь зефіру і пастили. Зефір і пастила – дієтичні солодощі. Користь зефіру і пастили.

У перекладі з грецької «зефір» означає ім’я грецького бога, володарює над хмарами і вітрами. Ще його називають «легкий вітерець». Зефір має повітряну,

легку і ніжну консистенцію завдяки чому «тане» в роті.

Зефір, як і пастила складається з фруктового – ягідного пюре, цукру, білка, агар-агар і пектину – природних загусників. Залежно від виду желирующего речовини розрізняють зефір:

  на желатині на агар – агарі.

  Найбільш корисний зефір, у виробництві якого використовується агар-агар. Що являє собою кожний з інгредієнтів, я висвітлювала у статті про мармеладі. до складу якого теж входять перераховані вище компоненти.

  Користь зефіру полягає в утриманні пектину. Унікального компонента рослинного походження, який виводить солі металів, токсини, нормалізує рівень холестерину в крові. Білок, у складі зефіру, є будівельною основою для м’язів, а глюкоза активізує діяльність мозку і сприяє міцному імунітету.

  Крім цього, зефір ще містить залізо і фосфор. У свою чергу співвідношення в зефір і пастилі вуглеводів 75%, білків 0,5%. і повна відсутність жирів. Калорійність зефіру і пастили не більше 300 ккал/100г. На жаль, будь-яких інших вітамінів в зефір і пастилі немає, всі вони знищуються в процесі приготування.

  Вибираємо зефір і пастила.

  Намагайтеся вибирати ці ласощі з більш-менш натуральних інгредієнтів. Насамперед, зверніть увагу на його колір – він повинен бути білого або кремового кольору, в такому вигляді вміст барвників зводиться до мінімуму. Аромат зефіру і пастили не повинен бути занадто сильним – це повинен бути легкий, приємний запах ванілі або цукрової пудри у зефіру і ягідний у пастили, в цьому випадку можна уникнути високого вмісту ароматизаторів. На дотик зефір повинен мати м’яку, але пружну форму, без обвітрилася скоринки. Зберігатися ласощі повинні, в закритій від доступу кисню упаковці і термін не більше того, який вказаний на упаковці.

  Якщо ж все-таки хочеться покуштувати зефір і пастилу чи не природних кольорів і ароматів, будьте готові, що у вироби додані збільшені дози барвників та ароматизаторів. У кращому випадку, якщо ви самі в домашніх умовах приготуєте зефір і пастилу, тільки так ви зможете використовувати виключно натуральні інгредієнти і максимально урізноманітнити смак.

  В асортименті в магазинах представлені також зефір і пастила в білої та чорної глазурі, зефір з вмістом всередині желатину, пастила посипана кокосом і пастила з вмістом горіхів або інших добавок. Майте на увазі, що зазначені різновиди солодощів важчі додатковими калоріями і легкими вуглеводами, які можуть відкладеться у вигляді жиру на вашій фігурі. Тому вибираючи вкусняшки до чаю будьте обачні і звичайно виконуйте міру.

  • зефір дієтичний
  • дієтичний зефір
  • зеФір домашній діетичний
  • Дієтичні солодощі
  • дієтичний зефір рецепт
  • діетичні солодощі при вагітності
  • домашній дієтичний зефір
  • З чого склади складаэться зифир?
  • зефір є дієтичним
  • корисний дієтичний зефір

Comments are closed!

_0.31MB/0.00933 sec