Здоровий спосіб життя і правильне харчування. Що, та як – простою і зрозумілою мовою

Здоровий спосіб життя і правильне харчування. Що, та як – простою і зрозумілою мовою.

Здоровий спосіб життя, правильне харчування – останнім часом все частіше ці словосполучення крутяться у нас на слуху! Інтернет, телебачення, радіо, газети,

журнали, сусіди, родичі, друзі – всі перейшли на тематику здоров’я. І адже не даремно! У наші часи тема здорового способу життя стає все актуальнішою, оскільки обстановка яка відбувається у світі примушує нас до цього!

Хто скаже нам звичайним споживачам без медичної освіти і наукового ступеня правду про те, чим ми харчуємося останнім часом і чи корисно це для нашого здоров’я:

    Рекламщики, які готові, що завгодно нам розповісти, тільки б ви придбали у них їх нею продукцію. Їх якщо послухати, то соки, які розводять з китайського концентрату, дуже корисні, бадьорять і зроблені тільки зі свіжих фруктів. Пийте ці напої, кажуть вони, адже це і є те саме « правильне харчування», до якого Ви повинні прагнути! Їжте регулярно жуйки – адже це правильний кислотно-лужний баланс, здорові зуби, та й взагалі це крутий і правильний спосіб життя. А про те що ці жувальні гумки давно відійшли від класичної рецептури, і використовують захарозаменітелі типу аспартам, вони звичайно сказати забули! Розрекламовані йогурти – це правильне харчування. Сумніваюся, та й логіка мені забороняє в це вірити. Так, я не сперечаюся, йогурти це дуже смачна і корисна річ, і вона безпосередньо відноситься до теми правильного і здорового харчування. Вони містять в собі молочно кислі бактерії, свіжі фрукти багаті вітамінами. Все це, безсумнівно, корисно для нашого організму! Але я зараз кажу не про промислове виробництво, а про домашній йогурт, який максимум від сили зберігається в холодильнику три дні! Про яку користь для здоров’я, можна говорити про продукт, який може зберігатися пів – року. Та ні там ні яких корисних речовин для нашого організму, і не було за визначенням. Усі корисні бактерії були вбиті і законсервовані хімічними речовинами спочатку, для того щоб термін зберігання можна було збільшити до максимуму. Але відсутність корисних речовин це ще половина біди, куди гірше здогадуватися і гадати з яких країн третього світу були використані фрукти для цього продукту. Якими хімічно «Ешками» він був законсервований, і якими пофарбований. А підсилювачі смаку, додані туди для більш яскравого його відчуття. Ось Вам і « здорове і правильне харчування»! Про гіпермаркети я взагалі мовчу, там взагалі, по їх ним словами, фруктово-овочева ідилія, створена для здорового способу життя . І картопля, вирощена Російськими фермерами на Кубані, і яблучка з кращих садів. Коротше все у них «кльово» і корисно! Тільки за фактом виявляється, що велика частина фруктів і овочів у них із закордону – вирощені на нітратах та пестицидах. Або вчені, які навряд чи виявляться в потрібний момент, що б повідати нам правду. Сумніваюся. Тому доводиться розраховувати тільки на свої знання, які перемішані в каші разом з красивими рекламними гаслами.

Чому ми так свято віримо словами з екрану, рекламного щитка, або продавцям.

Та тому що на нас впливають психологічними хитрощами, які мимоволі змушують нас вірити.

Існує ціла індустрія з впровадження інформації вигідною виробникам продуктів харчування. Ці люди не замислюються про шкоду або користь їхньої продукції, їх головна мета продати. Зрозуміло ці продукти не викличуть у Вас моментально летального результату або навіть харчового отруєння. Але в сукупності, через деякий час, при накопиченні в організмі шкідливі речовини, можуть викликати серйозні проблеми здоров’ю.

Для того щоб цього уникнути, треба знати хитрощі на які йдуть виробники, щоб потім відсівати той чи інший продукт харчування зі своєї споживчого кошика. І тоді здоровий спосіб життя почне налагоджуватися потихеньку сам.

Але крім людського фактора несумлінності, так само існує і фізіологія нашого організму, по якій той чи інший продукт не слід вживати певної групи осіб під избегании проблем зі здоров’ям. Наприклад, страждаючим якими або хворобами, або людям які страждають не сприйнятливістю на конкретний продукт харчування. Щоб бути в гармонії зі своїм тілом треба якнайменше навантажувати свій організм, тим, чим йому протипоказано. І тоді організм Вас віддячить своєю довговічністю, і безболезненностью, за те, що Ви його підтримували в здоровому стані.

Мій сайт здорового і правильного харчування повинен допомогти Вам зрозуміти, що і як є, щоб отримати максимальну користь від їжі. Як правильно вибрати і не попастися на обман. Для тих же, кому важко дається сприйняття через читання текстів, я постараюся викласти відео ролики на кожен продукт харчування.

Незважаючи на всі мої пізнання і здатність відрізняти якісний продукт від підробки, я не буду нав’язувати Вам своєї думки. Корисний або шкідливий продукт, висновки робити Вам! Я лише надам інформацію, яка допоможе зробити правильний вибір. Удачи Вам в починаннях здорового способу життя, і не хворійте!

Comments are closed!

_0.31MB/0.01742 sec