Здорове харчування | Здоровий спосіб життя

Здорове харчування | Здоровий спосіб життя Рубрики Здорове харчування

Здорове харчування – це одна зі складових здорового способу життя. Від того що ми їмо сильно залежить загальний стан організму. Адже є продукти – корисні, а є шкідливі. Вибираючи в свій раціон корисні продукти, ми покращуємо своє здоров’я,

допомагаємо своєму організму бути більш міцним і витривалим, продовжуємо своє життя. А ось неправильне харчування може призвести до сумних наслідків і цілого букету хвороб таких як, діабет, серцево-судинні захворювання, ожиріння, підвищення кров’яного тиску і багатьом іншим.

Добре якщо батьки прищеплюють культуру здорового способу життя і здорового харчування в тому числі, з самого народження маленької людини.

Отже, повторюся, здорове харчування – запорука здорового способу життя. Ось 10 нескладних правил, яких потрібно дотримуватись:

    Харчуватися потрібно повноцінно і різноманітно. Вітаміни, макроелементи і мінеральні речовини постійно потрібні нашому організму. Містяться вони в різних продуктах, тобто чим різноманітніше меню, тим більший набір корисних речовин надходить в організм. Є потрібно частіше, дотримуючись режим. Сніданок, обід і вечерю. У проміжках між ними можна їсти фрукти. Дробове харчування допомагає знизити вагу, а так же показано при деяких захворюваннях. Пропускати прийом їжі не можна. ОE-перше, організм виснажується, з’являється відчуття швидкого стомлення, по-друге, після цього в наступний прийом їжі, її з’їдається більшу кількість, що зовсім не несе користь для організму. Вживання солі і цукру потрібно знизити. Вживання великої кількості солі веде до підвищення кров’яного тиску, захворювань нирок і суглобів, а велике вживання цукру до діабету і зайвої ваги. До того ж цукор і сіль містяться в багатьох вже готових продуктах. Від солодких газованих напоїв потрібно взагалі відмовитися, замінивши їх мінеральною водою. Є більше цільнозернових продуктів. До них відносяться хліб з висівками, або з борошна грубого помолу, крупи з нешліфованого зерна. У цельнозенових продуктах багато вітамінів і клітковини, тому вони знижують почуття голоду, але є низькокалорійними. Вживати фрукти і овочі щодня. Фрукти, ягоди та овочі є важливим джерелом мінералів і вітамінів. Є рибу не менше одного разу на тиждень. Особливо, корисна жирна риба, яка містить жирні кислоти Омега-3, що допомагають попередити серцеві захворювання. Необхідно більше пити чистої води. Кава, чай, солодкі газовані напої не в рахунок. Знизити кількість уживаних жирів, особливо тварин. Їх надлишок відкладається в організмі і погіршує роботу підшлункової залози і печінки. Відмовитися від фаст-фуду. З ним ви отримуєте зайву вагу, і депресію.

Тепер ми бачимо, що здорове харчування зовсім не обмежує наш раціон, а навіть навпаки розширює його.

Здорове харчування – це не нескінченна дієта. згадка про яку викликає неприємні відчуття і асоціації з необхідністю обмежувати в кількості і різноманітності вживаних продуктів харчування. Вона навпаки ситна, різноманітна і смачна.

Як кажуть “Все велике починається з малого». Зробіть один з перших кроків назустріч своєму здоров’ю. Почніть правильно харчуватися, і ваш організм віддячить вас! Ви заново відчуєте, що жити здорово!

Приблизний покроковий план на шляху до здоров’я і щастя дивіться ТУТ.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00417 sec