Здорове харчування для схуднення або як позбутися жиру без дієт |

Здорове харчування для схуднення або як позбутися жиру без дієт | Здорове харчування для схуднення або як позбутися жиру без дієт. Як працює жирова клітина.

У нашому організмі міститься приблизно 30 мільярдів жирових клітин, здатних накопичити до 67,5 кг. жиру. Функція жирової клітини

– створювати жирові запаси в період харчового достатку і спалювати жирові накопичення, коли виникне необхідність.

Регулюють цей процес ферменти. Ті, що потенциируют відкладення жиру, називаються жирообразующих, ті, що допомагають спалювати жир – жиророзщеплювальних.

І чоловіки, і жінки мають рівне кількість жирових клітин. Але у жінок, жирообразующих ферментів більше і сама жирова клітина більше в розмірі. Активізує жирообразующих ферменти жіночий статевий гормон – естроген. Цей гормон вказує і шлях, куди слід складувати більше жиру. В основному, це – сідниці і стегна (у жінок) і живіт (у чоловіків).

У чоловіків м’язова маса більше жіночої на 40%. Чим велику м’язову масу має організм, тим більше спалюється енергії і, відповідно, менше утворюється жиру.

Як позбутися від жиру без дієт? Чи можливо?

Скільки б ми не мучили себе низькокалорійними дієтами і голодом, жирові клітини не стануть слабкіше і, тим більше, не помруть. Вони мають величезну захистом. Протягом еволюційного шляху розвитку організм людини «усвідомив», що чим більше жиру він зможе запасти в період достатку, тим довше зможе протриматися в період відсутності їжі.

Під час дієти організм переходить в режим надзвичайного стану – відбувається накопичення (до подвоєної кількості) і активізація жирообразующих ферментів. Кількість жиророзщеплювальних ферментів, навпаки, знижується на 50% по відношенню до харчування без дієт.

Ось і виходить, що сідаючи на чергову дієту, організм втрачає все менше жиру, а після завершення дієти, вага все швидше повертається, та ще з надлишком. Низькокалорійна дієта – кращий друг жирової клітини!

Поруч існує ще одна проблема. Під час дієти втрачається м’язова маса (а її відновлення займає місяці!) І загальний обмін речовин знижується. Виникає порочне коло.

Отже, дієти небезпечні тим, що: зменшують м’язову масу, знижують обмін речовин і сприяють накопиченню жиру. Відмовтеся від низькокалорійних дієт назавжди.

Якщо гормони і базовий рівень обміну речовин складно контролювати, то наступні фактори, що активізують накопичення жиру. ми, цілком, можемо взяти під контроль. Що б зрозуміти, як позбутися жиру . потрібно виявити такі огріхи в харчовій поведінці, як:

    Голодування Переїдання Нерегулярний прийом їжі Пізній насичений вечерю Жирна їжа Гіподинамія (знижена фізична активність)
    Дробове (3-5 разів на добу харчування) не більшими порціями Чи не переїдати. Чи не пропускати прийоми їжі (не допускати між прийомами їжі інтервалу більше 5 годин, виключаючи період сну) Є не пізніше, ніж за 3 години до сну. Обмежити вживання жирної (тварин, насичених жирів) їжі. Регулярні фізичні навантаження. Краще, якщо це будуть вправи, що стимулюють розвиток м’язової маси. Правильний психологічний настрій.

Безкоштовна книга “Секрети здорового харчування” Для того, що б безкоштовно отримати книгу, введіть дані у форму нижче та натисніть кнопку “отримати книгу”

  • жирові клітини позбутися

Comments are closed!

_0.31MB/0.00613 sec