Збільшення росту

Збільшення росту. Збільшення росту – справа тонка.

Якщо ви хочете збільшити зростання свого тіла, то спочатку треба задати собі питання: “А чи дійсно у мене відставання в рості ?”

Дуже часто у підлітків буває так, що подруга трохи вище молодої людини, хоча в молодій людині 185 сантиметрів зросту. Я думаю,

що це не відставання в рості і те, що я вам пропоную, можливо, вам не потрібно. Але і в цьому випадку можна збільшити зростання або, сказати по простому, трохи підрости використовуючи наші кошти.

А якщо відставання в рості насправді спостерігається, то в першу чергу для збільшення зростання необхідно дізнатися причину відставання в зростанні .

Перш ніж ми з вами будемо збільшувати зростання . треба дізнатися стан вашого здоров’я. Для збільшення зростання дуже важливо гарне здоров’я, тому що погане здоров’я і може бути найголовнішою причиною відставання в зростанні .

Фактори негативно впливають на збільшення зростання.

  Ендокринні захворювання часто є основною причиною відставання в зростанні .

Це, в першу чергу, недолік гармонов зростання . Гормони росту – це загальна назва кількох гармонов . відповідають за зростання . Гармонія зростання можуть називатися ще фактори росту або інсуліноEдібний фактор росту ( IGF-1, IGF-2 і т. п.) і ще, мабуть найвідоміший гормон росту . соматотропин .

Карликовість викликана в першу чергу недоліком чинників зростання . Головним гормоном росту вважається соматотропин . Для лікування карликовості вже давно і досить успішно використовують замісну терапію використовуючи ін’єкції саматостата (некращим аналог соматотропіну ). Тільки дуже багаті могли собі дозволити соматотропин через його дорожнечу. Сьогодні наука зробила крок далеко вперед і виробництво соматотропіну змінилося.

Проблема виробництва соматотропіну була в тому, що Малекула соматотропіну не стійка і термін зберігання був все тільки кілька годин. По-цьому його треба було використовувати відразу ж після отримання. В Ізраїлі досі використовують цей спосіб і курс лікування соматотропином стоїть у них від $ 6000 до $ 20000. Що далеко не всім по кишені.

Американський вчений Рой Дітман зробив цікаве відкриття і розробив полімерну матрицю для соматотропіну . Малекула соматотропіну “вставляється” в цю полімерну матрицю як в каркас і отримує потрібну стійкість. В результаті зараз є препарат саматотропіна який можна зберігати при кімнатній температурі дуже тривалий час. Це Біоджевіті ( BioGevity ) і його ціна всього $ 60,00.

Захворювання щитовидної залози теж можуть призводити до відставання в рості . За цим, перш ніж починати збільшувати зростання треба вилікувати щитовидну щелезу, а також шлунково-кишковий тракт. Захворювання системи травлення теж можуть призводити до відставання в рості . Адже для нормального росту організму потрібно достатня кількість різних поживних речовин, які засвоюються всій травною системою. І якщо у Вас є які-небудь проблеми шлунково-кишкового тракту, їх треба вирішити до того як почати збільшувати зростання . Якщо у Вас “погана спадковість”, то це теж може трохи заважати збільшення зростання .

Фактори позитивно впливають на збільшення зростання.

Хороше харчування. Деякі вважають, що вони добре харчуються маючи на увазі те, що у них завжди достатньо дорогий капченой ковбаси, чорної ікри, овочів і фруктів на столі. Це найпоширеніша помилка. Під хорошим харчуванням я маю на увазі збалансоване соченаніе білків, жирів, вуглеводів і не тільки, а також (що, мабуть ще більш важливо) вітамінів і мінеральних речовин. Вітаміни – це не тільки вітамін С, а мінерали це не тільки Кальцій!

Через інтенсивне неправильного землеробства, коли десятиліття з полів прибирають ВСЕ що виросло разом з усіма мінералами з грунту, а вносять назад у грунт тільки азот, калій і фосфор, грунту катастрофічно збідніли. І продукти харчування, отримані з урожаю вирощеного на “бідних” грунтах, лішіни життєво важливих мінералів і мікроелементів.

Якщо говорити про вітаміни, то справа йде не краще. Вітаміни людині потрібні в основному для двох важливий справ. Перше – вітаміни це каталізатор обмінних процесів в організмі. Друге – вітаміни нейтралізують наслідки впливу на організм людини шкідливих факторів навколишнього середовища. І якщо ще сто років тому людині було достатньо їсти овочі та фрукти, рибу і м’ясо для поповнення вітамінів, то тепер, у зв’язку з погіршенням екологічної обстановки, потреба у вітамінах для нейтралізації наслідків впливу на організм шкідливих факторів навколишнього середовища, різко зросла. А кількість одержуваних вітамінів з їжею різко зменшилася з кількох причин:

– кількість споживаної їжі зменшилася, (раніше їли більше для заповнення великих енерговитрат на фізичну працю);

– їжа тепер рафінована, пастеризована, консервована і т. п. (При всіх цих видах обробки продуктів харчування вітаміни руйнуються);

– овочі і фрукти збирають тепер недозрілими для збільшення термінів хранінія (тільки в стиглих овочах і фруктах максимальну кількість вітамінів, а деякі вітаміни є тільки в самих стиглих плодах).

І є ще розхожа думка, що вітамінів можна наїстися прозапас. “У червні я їм кубніку кілограмами, щоб запастися вітаміном С на весь рік.” – Кажучи дуже багато і дуже помиляються. На превеликий жаль вітамін С не накопичується в організмі (як і інші вітаміни теж) і вже через три-чотири години повністю виходить з організму. За цим вітаміни треба заповнювати щодня на протязі всього року. З їжею це неможливо зробити через її бідності. Але є вихід! Вітамінно-мінеральні комплекси. Можна використовувати різні, дорогі або дешеві (Ви звичайно розумієте, що дорогі краще дешевих), але якщо вже Ви зібралися збільшувати зростання . то треба використовувати найкращі. Найкращим, на мій погляд, вітамінно-мінеральним комплексом є Maximol .

Maximol sol . – Іонізований колоїдний розчин вітамінів, мінералів, мікроелементів. Maximol Містить також 21 (!) амінокислоту і три травних ферменту. У цілому більше ста поживних компонетни! Супер засіб. Рекомендую. Це одне з моїх найулюбленіших засобів.

Ось це буде гарне харчування!

Фізичне навантаження. Як Ви абсолютно правильно розумієте, для збільшення зростання дуже важливі фізичні вправи. Турнік, гімнастика, біг і т. п. Не обов’язково домагатися великих спортивних результатів, але фізкультура повинна бути обов’язкова для підвищення ефективності збільшення зростання .

Засоби для збільшення зростання.

 • препарати для збільшення росту
 • вітаміни для росту підлітків
 • вітаміни для росту підлітка
 • витаминний комплекс для росту пидлиткам
 • засоби для швидкого росту підлітків
 • збільшення росту відгуки
 • назва витаминив для росту пидлиткив
 • соматотропин
 • Травянi чаi для збiльшення росту тiла
 • Як почати збІльшувати рІст

Comments are closed!

_0.32MB/0.00994 sec