Завантажити безкоштовно книгу «Легкий спосіб скинути вагу», Аллен Карр | WebReading – книги для людей

Завантажити безкоштовно книгу «Легкий спосіб скинути вагу», Аллен Карр | WebReading – книги для людей Аллен Карр – Легкий спосіб скинути вагу

Їжте що хочете, насолоджуйтеся їжею і залишайтеся струнким – це вам гарантує унікальний і ефективний метод Аллена Карра. Скиньте вагу без дієт, підрахунку

калорій і застосування сили волі. Програма харчування, розроблена Алленом Карром, дозволить вам насолоджуватися смаком їжі, вгамовувати голод і втрачати вагу. Завдяки цій програмі ви зможете:

– є улюблені продукти і страви;

Відгуки читачів

Надія 13.02.2010 в 2:39 Відповісти v

Аллен Карр-просто чарівник сніспосланий до нас на Землю. Обажаю його книги. І, як наслідок, тепер обажаю ЖИТТЯ. Ось МОЯ ІСТОРІЯ:

Вперше я познкомілась з цим автором бестеллера з причини самої глобальної проблеми всього людства, яка торкнулася і моєї родини (мене і мого чоловіка) – це пристрасть до алкоголю.

Кожен день нашими “друзями” були ларьки і виногорілчані відділи в супермаркетах… Кожен день випивати 1-3 банки коктеля або пива. Вишневий RED `S, Клинское-лайм, YAGUAR, ТРОФІ, MILLER і багато ін А по вихідних так взагалі: вино, мартіні, коньяк, горілка… + сигарети: vogue, sobranie, parlament (1-2 пачки в день) . Пишу марки до того, щоб ви не подумали, що ми “бухали” самогон і портвейн, а як раз таки, всім відомі І НЕ НАЙДЕШЕВШІ напої + сигарети. У НЕТВЕРЕЗОМУ ВИГЛЯДІ, не для кого не секрет, людям властиво робити дурні, необдумані вчинки, а як наслідок – СВАРКИ і ЧАСТІ СКАНДАЛИ, та й самочуствие, щоправда лише зараз усвідомлюю, було хріновим.

ТАК БІЛЬШЕ НЕ МОГЛО ТРИВАТИ…. І я стала шукати літературу, яка змогла б мені допомогти впоратися з цією проблемою і, ДО ЩАСТЯ, натрапила в книжковому на АЛЛЕНА КАРРА. ” Легкий спосіб кинути ПИТИ “. Спочатку сама прочитала цю книгу, після чого читала її вголос чоловікові… ЦЕ РЕАЛЬНО ДИВО, а не книга.

Зрозумівши прінцип дії, описаного в ній методу, автоматично кинути палити. АЛЕ я все одно, з задоволенням і цікавістю прочитала ще одну книгу Аллена Карра. “Легкий спосіб кинути палити. ТЕПЕР НАС обох воріт ВІД СПИРТНОГО І ВІД СИГАРЕТ.

СВАРКИ припинилися. Зайняти РАЗОМ З ЧОЛОВІКОМ СПІЛЬНОЇ РОБОТОЮ, ПРО ЯКУ РАНІШЕ ТІЛЬКИ МРІЯЛИ і на яку раніше не вистачало часу і сміливості…: (ми з чоловіком всерйоз зайнялися проведенням весіль та корпоративів.)

В одній з цих книг на передостанній сторінці я побачила рекламу книги Аллена Карра: “Легкий спосіб скинути вагу”, і тут же побігла в найближчий книжковий її купувати! І, кака чи не дивно, вона теж подіяла. Я її прочитала в кінці літа (у серпні) і зараз (до лютого) схудла ВЖЕ НА 7 кг. Зараз читаю книгу чоловікові… Так що ЧИТАЙТЕ, ЧИТАЙТЕ І ЩЕ РАЗ ЧИТАЙТЕ АЛЛЕНА КАРРА. І змінювати своє життя на краще. УДАЧІ 🙂

Comments are closed!

_0.31MB/0.00962 sec