Зарядка не тільки вранці, або Легкий спосіб розпрощатися із зайвою вагою | KM. RU

Зарядка не тільки вранці, або Легкий спосіб розпрощатися із зайвою вагою | KM. RU Зарядка не тільки вранці, або Легкий спосіб розпрощатися із зайвою вагою

Прості вправи, відомі багатьом ще зі шкільних уроків фізкультури допоможуть знайти струнку фігуру

А також

– прекрасне розташування духу. Вже кілька років серед тих, хто хоче схуднути, активно обговорюється популярна дихальна зарядка для схуднення, відома під назвою бодіфлекс. Ефективність бодіфлекса обумовлюється правильним диханням, супутнім виконання вправ. Багато жінок з пишними формами після регулярних занять набувають бажану фігуру – підтягнуту і струнку.

Вправи, розроблені професійними тренерами бодіфлекса, підходять для людей будь-якої фізичної форми, не передбачають виснажливих повторень і вимагають зовсім небагато часу для виконання. Завдяки особливому способу дихання, клітини збагачуються киснем, в результаті чого відбувається інтенсивне схуднення певних частин тіла. Тому можна сказати, що бодіфлекс являє собою найефективнішу зарядку для схуднення.

Основні правила

Тільки за умови регулярного виконання комплексу вправ можна розраховувати на те, що зайві кілограми підуть і не повернуться.

Зарядка повинна бути різноманітною, щоб не викликати неприємних відчуттів і відрази при монотонних повтореннях одних і тих же вправ. Розумно чергувати: один день зарядка для схуднення стегон, другий для схуднення рук і так далі. Ви можете скласти основний комплекс вправ особисто за своїм смаком та уподобаннями, а щодня додавати до нього вправи з інших комплексів.

Зарядка для схуднення схожа на ранкову зарядку, тільки проводитися може в будь-який час дня. Головне, щоб після прийому їжі або до нього проходило не менше двох годин.

Ранкова зарядка

Перш ніж приступити до виконання комплексу вправ бодіфлекса, необхідно навчитися правильно дихати. Ось основні принципи дихання, які потрібно знати.

* Округляючи губи, видихніть через рот все повітря.

* Зробіть сильний вдих через ніс.

* Щосили видихніть через відкритий рот.

* Затримайте дихання, втягнувши живіт. Виконуйте вправу. У думці можна рахувати до десяти.

* Вдихніть через ніс, наповнюючи повітрям живіт.

Виконувати вправи системи бодіфлекс найкраще до сніданку, на порожній шлунок. З усього комплексу вправ ви можете вибрати для себе ті, які вам найбільше подобаються і які ви вважаєте найбільш для себе ефективними.

1. Почати зарядку можна з виконання вправи для обличчя та шиї.

Початкове положення – ноги на ширині плечей. Спирайтеся руками трохи вище колін, немов збираєтеся сісти. На затримці дихання виконайте наступне: зберіть губи в гурток, опустіть їх вниз і висуньте мову з усіх сил, губи при цьому не розслабляйте. Очі при цьому широко відкриті і дивляться вгору. Постарайтеся витримати цю позу на вісім-десять рахунків і повторити п’ять разів.

2. Ця вправа зміцнює м’язи рук і грудей.

Початкове положення те ж, що і для попередньої вправи. Руки поставте перед собою, з’єднавши їх пальцями, тобто стосуватися можна тільки пальців іншої руки. При виконанні дихального вправи намагайтеся стискати пальці рук зі всієї сили, відчуваючи напругу в руках.

3. Вправа для зміцнення стегон.

Для цієї вправи сядьте на підлогу, широко розвівши ноги. Не відриваючи п’яти, потягніть на себе носки ніг. Долонями зіпріться об підлогу за собою. Виконуйте дихальна вправа. Під час затримки дихання, втягніть живіт, нахиліться вперед, руки поставте на підлогу між ногами. Нахиляйтеся вперед і просувайте вперед пальці рук по підлозі, немов крокуючи ними. Затримайтеся на кілька рахунків. Розслабтеся. Повторіть три рази.

4. Вправа для зміцнення м’язів черевного преса.

Випрямите ноги, лежачи на спині. Підніміть їх, злегка згинаючи в колінах. Ступні при цьому стоять на підлозі. Потягніться руками вгору. Голова лежить на підлозі. Виконуючи дихальна вправа, намагайтеся відірвати плечі і голову від підлоги і заглянути за спину.

Користь від таких вправ очевидна. Завдяки ранковій зарядці спалюються жири, так як її, як правило, виконують натщесерце, і організму доводиться витрачати жири, які він уже встиг відкласти. Крім того, з її допомогою ви як би «запускаєте» свій обмін речовин. Після декількох тижнів регулярного виконання такої зарядки ранкове пробудження стає більш приємним.

І звичайно, звичка робити вранці зарядку може поміняти ваше життя і зовнішній вигляд. Ви не тільки позбудетеся від зайвих кілограмів, але і весь день будете перебувати в гарному, енергійному настрої.

Безумовно, ранкова зарядка не може стати панацеєю для людей з надмірною вагою, але не можна й недооцінювати її внесок у формування стрункої фігури. Починаючи свій день із зарядки, ви немов заряджаєте його енергією на весь день, наповнюєте силою і позитивними емоціями. Ні для кого не секрет, що під час занять спортом виробляються гормони щастя.

Вправи для схуднення протягом дня

Наступні вправи кожен може легко ввести в свій розпорядок дня. Вони не віднімуть у вас багато часу, сил, для їх виконання не знадобиться спеціальна спортивна форма або зал. Ви просто почнете з ними жити, помічаючи зміни в собі, своїй поставі і фігуру. Такими простими вправами можуть стати:

1. Втягування живота.

Якщо постійно виконувати цю вправу, напружувати прес, то коли це стане звичкою, ви помітите, що живіт став плоским, а жирові надлишки попросту розтанули.

2. Підтримання гарної постави.

Розгорнуті плечі, пряма спина, допоможуть постійно тримати м’язи прес в хорошому тонусі.

3. Виконання домашніх справ стоячи.

Це допоможе вам легко спалювати калорії, підтягувати м’язи, в тому числі преса, і тримати правильну поставу.

Крім того, не забувайте дихати діафрагмою, тим самим зміцнюючи м’язи живота, і вживати в їжу більше містять клітковину продуктів і води (для представниць прекрасної статі це особливо актуальним перед початком чергової менструації).

Для швидкого зниження ваги

Зарядка для швидкого схуднення може складатися з легкого бігу, швидкої ходьби, спокійного плавання протягом години. Останнє є найбільш ефективним вправою для схуднення, так як виникають додаткові витрати енергії для підтримки температури тіла, і при цьому згорає більше жиру.

Для схуднення рук

Вона необхідна для позбавлення рук від надлишків жиру. Як відомо, саме руки завжди видають справжній вік представниці прекрасної статі, і якщо вони повні, то жінка позбавляється можливості носити сукні без рукавів і сарафани.

* Руки розведіть в сторони, ноги поставте на ширині плечей, виконуйте повороти тулуба вліво – вправо.

* Встаньте і витягніть руки перед собою. Виконуйте кругові рухи кистями рук за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки.

* У позиції стоячи опустіть руки вниз. Починайте кругові рухи руками вперед, потім – тому.

* Виконуйте віджимання руками, стоячи біля стіни.

Для більшого ефекту можна виконувати махи руками, взявши в руки гантелі.

Для схуднення ніг

Може складатися з махів ногами. Для виконання вправи слід встати, поставити руки на пояс і виконувати махи прямими ногами: спочатку вперед, потім назад, після цього вправо і вліво. Починати можна з десяти повторів кожною ногою, збільшуючи щотижня на кілька разів. Виконуючи вправу, потрібно відчувати напругу в м’язах ніг.

Вечірня зарядка

Якщо ви хочете прискорити процес схуднення, вам для цього знадобиться вечірня зарядка. Як її може підійти швидка вечірня прогулянка перед сном. Також можна виконувати дихальні вправи, засновані на інтенсивних рухах животом (дихання при цьому здійснюється через ніс). Увечері, під час перегляду улюбленого серіалу, можна крутити обруч або виконувати присідання.

Прекрасним доповненням буде зарядка для схуднення стегон, яка виконується в положенні сидячи на підлозі: руки покладіть на плечі, при цьому права рука повинна лежати на лівому плечі, а ліва на правом. Можна також зчепити руки в замок на потилиці. Сядьте на гомілки і нахиляйтеся тулубом до підлоги вліво, потім вправо.

Виконуючи це просте вправою ввечері під час перегляду телевізора, ви зможете не тільки насолодитися улюбленим фільмом, а й допомогти собі позбутися зайвих кілограмів. А найголовніше – більше не буде приводу жаліти себе і скаржитися, що у вас не вистачає часу на регулярне відвідування тренажерного залу і заняття спортом. Необхідно лише бажання змінювати себе і зробити свою фігуру стрункою і привабливою.

  • зарядка для підтримання фігури в формі
  • снідати перед ранковою зарядкою чи ні

Comments are closed!

_0.32MB/0.00709 sec