Зарядка для схуднення живота

Зарядка для схуднення живота Зарядка для схуднення живота

12.02.12 Спорт Переглядів: 12171 1

Живіт є найслабкішим місцем. По ньому можна судити, схуд людина або поправився, можна надягати балахони або красиві обтягуючі сукні, а можна засмучуватися через його в’ялості і розтяжок. Ось тому жінки, прагнучи до схуднення, з прискоренням

працюють особливо над цією норовливої??частиною тіла.

Регулярні тренування є першим кроком до схуднення живота. Посилити дію зарядки можна хіба що за допомогою дієт для схуднення живота.

Почати зарядку слід з найпростіших вправ, які знайомі ще з дитинства. Наприклад, качати прес – лягти на підлогу, підігнути ноги в колінах, на видиху зігнутися і опустити голову, а на вдиху – лягти. Такий зарядкою можна підсилити верхні м’язи живота. Робити стільки, наскільки вистачить сил, – Максимальна кількість разів.

1. Руками вхопитися за важку нерухомий предмет – щільний стіл, диван, ліжко – коліна зігнути, на видиху підняти ноги високо над головою, а на вдиху – опустити.

2. Ноги зігнути під прямим кутом в колінах. Руки зчепити за головою. Піднімати верхню частину тіла до кута в 30. Повторювати 5-10 разів.

3. Не встаючи з підлоги зігнути ноги і тазостегнові суглоби під кутом в 90 градусів. Треба постаратися подужати до живота стегна, одночасно слід чинити опір руками, упертим в колінах. Зробити до десяти разів.

Зміцнення прямих м’язів живота:

лікті покласти під голову так, щоб вони були розведені в різні боки. Голову підняти разом з тазом на вдиху. При видиху повернутися до первісної позицію. Цю вправу слід робити в швидкому темпі; ніжки схрестити і підняти вертикально підлозі. Ручки вздовж тулуба. Злегка підвестися і опустити таз, при цьому спиратися на руки. Зробити 3-5 разів.

Вправа для схуднення бічних і центральних м’язів живота: праву ногу підняти на 60 градусів і тримати. Ліву – в цей час зігнути в коліні. Права рука витягнута паралельно правій нозі, ліву – витягнути вперед і вгору під кутом в 60 градусів. Змінюючи положення проробити аналогічне вправу з лівої ніжкою. Робити 5-10 разів.

Зарядка для схуднення та посилення косих м’язів живота

Покласти ручки за голову, коліна залишити зігнутими. На вдиху піднятися, на видиху – лягти. Сісти на край дивана чи крісла. Руки завести за спину і спертися об стіл, стілець і пр. Вдихаючи, повільно підняти тулуб. Необхідно стежити, щоб ніжки були прямими, в іншому випадку вправа буде зроблено неточно. У положенні стоячи, поставте на ширину плечей злегка зігнуті ноги, руки на стегнах. Щосили напружувати попу, а таз висунути вперед. Повернутися до первісної позицію і розслабитися. Зручно розташуватися на стільці. Руки на поясі. Повернутися вліво, а потім вправо. Повторювати в кожну сторону по 10 разів. Встати на коліна. На вдиху прогнутися назад з рівною спиною. На видиху повернутися до первісної позицію.

Для досягнення найбільшого ефекту в схудненні займатися зарядкою найкраще вранці, до сніданку, або, як мінімум через два-три години після їжі. Вранці організм дуже інтенсивно і ефективно спалює жири.

Вправи для схуднення живота слід виконувати по 15-20 разів, і просуватися від «простого» до «складного». Робити зарядку для схуднення живота необхідно постійно, не робити перерви, не шкодувати і не жаліти себе. Але до фанатизму теж доводити не варто: дві-три тренування на тиждень достатньо, щоб у досить короткий термін часу порадіти шовковим і пружним животиком.

Якщо є проблеми з хребтом, то перш ніж приступити до зарядки для схуднення живота, слід проконсультуватися з лікарем. Інакше можна обзавестися проблемами зі здоров’ям.

  • качати прес ноги на стулі під прямим кутом
  • Худання за допомогою вдоху та видоху
  • як похудати на живіт зарядкою якщо проблеми з хребтом

Comments are closed!

_0.31MB/0.00922 sec