Зарядка для схуднення ляшек, зарядка для схуднення ніг – MissFit. Ru

Зарядка для схуднення ляшек, зарядка для схуднення ніг – MissFit. Ru Зарядка для схуднення ляшек Зарядка для схуднення ніг (внутрішньої частини стегон)

Зарядка для схуднення ляшек – чи існує така? І чому внутрішня сторона стегон так важлива? Адже її не видно. Насправді,

жінки знають: некрасиві стегна видно завжди, навіть якщо носити брюки і довгу спідницю. Вважається, що розробити її непросто. Якщо робити вправи на задню частину стегон – одночасно задіюється і передня частина, і сідничні м’язи, і пр. Але внутрішня сторона вимагає особливої??уваги.

Вправа перша вважається спільним. Воно полягає в правильній ходьбі. Її проводять на біговій доріжці з посиленим режимом, або з гантелями. Гантелі бувають різної ваги, включаючи і маленькі – їх і треба брати. Слідкуйте за амплітудою руху стегон, вона не повинна бути великою. Також потрібно стежити за правильними рухами рук – вони повинні рухатися взад-вперед, а згин повинен бути фіксованим. Роблячи цю вправу, ви відразу побачите, що ноги і живіт підтягуються. Щоб напружити внутрішні м’язи стегон, потрібно розгинати коліна при викиді ноги вперед, тобто, по суті – дотримуватися техніки ходьби. Робіть руху пружними за допомогою упору носком при відштовхуванні. Приділяти ходьбі потрібно не менше 30 хвилин на день. Нехай це і буде ваша ранкова зарядка для схуднення в домашніх умовах.

Вправа другого краще робити в приміщенні, але підійде і рівна галявина – якщо використовувати підстилку. Треба встати на карачки, тримаючи спину прямо. З цього положення ногу в зігнутому коліні підняти вгору, до стелі, або до неба. Це прекрасна вправа допоможе не тільки зміцнити ікри. З його допомогою вдасться підтягнути заповітну внутрішню частину стегон, а також – поліпшити форму м’язів сідниць. Не забувайте напружувати м’язи ніг при маху, а коли нога опущена – їх треба розслабляти. Повторити мах кожною ногою треба не менше 20 разів.

Вправа третя допоможе зробити рельєф ноги більш жіночним. Крім того, таким чином можна ефективно видалити жир зі внутрішній поверхні стегон, а також стати пластічнєє. Початкове положення – сидячи на підлозі з прямими ногами, притиснутими до поверхні підлоги. Підтягуйте верхню частину тулуба до носків ніг по черзі. Тягнутися руками. Не забувайте, що потрібно правильне дихання – при видиху дотягнутися до носочка легше, а це гарантія результатів. І це не тільки зарядка для схуднення ніг, рекомендована спортивними тренерами. Схоже вправу з меншою інтенсивністю рекомендують на певних стадіях для лікування хвороб спини. Потрібно, дотримуючись техніки, зробити 20 повторів.

Ми привели різнопланові вправи. Але в даному виді вони допоможуть зробити м’язи міцнішими. Вони не допоможуть у набутті м’язової маси і рельєфу – для цього потрібні важкі гантелі і особливе харчування. Головне – пам’ятати, що атлетичне тіло є запорукою здоров’я. Якщо вам здається, що для задишки і жирових відкладень не на часі – займіться собою.

Comments are closed!