Запор під час дієт

Запор під час дієт Запор під час дієт

Б олее половини людей у??нашому суспільстві скаржаться на запори і серед них три чверті жінки. Запор – це коли спорожнення кишечника відбувається рідше, ніж через 48 годин (тобто дві доби), або людина відчуває почуття ‘незадоволеності дефекацією’, болісні зусилля при ній.

Або калу виділяється менше ніж 300 грамів за період у 72 години. Однак, у 10% людей із здоровим кишечником стілець може бути 1 раз на 2-3 дні, за умови, що вони цілком задоволені своєю дефекацією, не відчувають дискомфорту в животі. Знаменитий професор Нотнагеля згадував про пацієнтів, які испражнялись всього лише. 6-8 разів на рік.

Запори визначають як запізніле виведення, з організму калу через його обезвоженності. Запори відбуваються, коли спорожнення калу відбувається рідше, ніж три рази на тиждень, оскільки нормальна людина спорожняє шлунок в межах від 3 разів на день до 4 разів на тиждень. У Великобританії ними страждає до 30% -50% населення. У Росії – близько 30-35%. Позначаються відмінності способу життя і харчування. За латиною запор називається красиво – констіпація. Ми розрізняємо, в основному, дві причини закрепів: або втрата рефлексу виштовхування, чи уповільнене просування речовини через товсту кишку.

У тих випадках, коли втрачено почуття необхідності піти в туалет, ліки, а часто навіть і дієти, неефективні. Якщо випадок серйозний, тоді має бути розпочато даний перенавчання втраченого рефлексу за допомогою фізіотерапевта. Якщо, з іншого боку, це пов’язано з атрофованості кишечника, яке зустрічається найчастіше, лікування повинно включати:

– коригування дієти;

– лікування кишечника під час якого звичка ходити з регулярними інтервалами, чи відчуваєте ви потребу чи ні, буде заново відновлена;

– фізичні вправи (прогулянки, плавання, їзда на велосипеді, гімнастика) для зміцнення черевного м’яза;

– повна відмова від проносних засобів, оскільки вони порушують фізіологію. Їх надмірне використання веде до патології кишечника з важко виліковним поносом, болями в шлунку і значним зниженням вмісту калію;

– відмова від медикаментів, які викликають запори, таких, як антидепресанти,

– припинення низькокалорійної дієти, яка викликає гастрорефлекс товстої кишки;

Харчування жінки, яка страждає запорами

Вам слід починати день з прийому склянки свіжого фруктового соку вранці. Сік, випитий натщесерце, викличе рефлекс товстої кишки і бажання йти в туалет.

Збагачуйте свою їжу клітковиною. Споживання цільних зерен (макарони, рис, хліб грубого помолу) а також бобових рослин, які багаті нерозчинної клітковиною, повинні значною мірою задовольнити потребу. Якщо необхідно, ви можете додати 20 грамів пшеничних висівок (екологічно чистих), змішаних з молочними продуктами (знежирений сир, йогурт).

Раптове поглинання відразу великих кількостей клітковини може привести до здуття, газам або навіть болів у животі, якщо кишечник засмучений і роздратований. Тому будьте обережні в цьому випадку, і вводите її поступово. Почніть приблизно з 5 грамів висівок в день і збільшуйте їх на 5 грамів щотижня, поки ви не досягнете необхідної кількості.

Навіть якщо кишечник спочатку трохи протестує, продовжуйте їх приймати, оскільки ці симптоми не небезпечні і є свідченням того, що товста кишка знову починає функціонувати нормально.

Ваша їжа повинна сама по собі утримувати необхідну кількість клітковини, щоб не звертатися до різних смол і проносних засобів, йоторие продаються фармацевтами.

Недостатнє надходження рідини в організм (менше, ніж 1,5 літра в день) значно ускладнює спорожнення кишечника. Для боротьби з запорами прийміть столову ложку оливкової олії натще і випийте слідом за цим трохи свіжовичавленого лимонного соку.

Відзначимо, що лікування запорів дуже важливо, оскільки сприяє запобіганню: – виділення кислоти, викликаної роздратуванням шлунка; – Обмеження грижі; варикозних вен, що з’являються в момент напруги живота, коли люди, які страждають запором, спорожнюють кишечник.

  • запор під час дієти
  • запори під час дієт
  • під час дієти запор
  • як задовільнити товсту жінку

Comments are closed!

_0.31MB/0.00662 sec