Закуска під алкоголь: як правильно закушувати? – Краса та здоров’я

Закуска під алкоголь: як правильно закушувати? – Краса та здоров’я Закуска під алкоголь: як правильно закушувати?

Виявляється велика частина людей на Землі не вміють правильно пити. Вибирати закуску під який-небудь вид алкоголю виявляється також не кожному під силу. У цій статті постараємося

з’ясувати які спиртні напої, чим краще закушувати.

Чим закушувати горілку?

Не секрет що традиційним і мабуть однією з улюблених напоїв в Росії є горілка. Чим же горілку краще закушувати . Напевно, багато хто воліє закушувати “гірку” солоними огірками, помідорами чи оселедцем з картоплею і цибулею. І такого роду закуска ніяк не є правильною і повноцінною.

І швидше за все, через якийсь час Ваш шлунок скаже вам те ж саме. А от якщо закусити горілочку тарілкою наваристого борщу чи щей, хорошим шматком м’яса або яким-небудь іншим гарячою стравою, то з ранку голова болітиме набагато менше або зовсім не буде синдрому похмілля. На превеликий жаль, дуже часто закускою до горілки обирають пиво, особливо наша молодь, пиво – сама невідповідна закуска до горілки!

Чим закушувати коньяк?

Вважаєте себе великим любителем коньяку, і знаєте чим його слід закушувати? Якщо Ви віддаєте перевагу закушувати коньяк шоколадом і лимоном із цукром, поспішаємо Вас засмутити. Лимон з цукром у поєднанні з алкоголем завдає шлунку просто чималу шкоду. Шоколад у свою чергу перебиває чудовий смак коньяку. Виявляється, коньяк слід попивати не поспішаючи, невеликими ковточками, звідси і висновок – в закусці коньяк не потребує. Справжні гурмани як доповнення до коньяку віддають перевагу каві.

Закуска під текілу

Ми з Вами з’ясували що коньяк закушувати не обов’язково, чого не можна сказати про текілу. Текілу закушувати просто необхідно. І закушувати слід правильно.

Багато закушують текілу сіллю, і не зовсім правильно чинять. Звідки взялося це помилка що текілу потрібно закушувати сіллю? Виявляється, в Мексиці, звідки до нас і прийшла текіла, мексиканці попередньо облизують задню сторону долоні насипавши на неї зовсім трішечки солі. У нас же до текіли готові ложками подавати сіль.

Сангріта – безалкогольний напій, і в той же час ідеальна закуска під текілу . Робиться сангріта із соків лайма, цибулі, помідора і апельсина.

Чим закушувати вино?

Якщо Ви подумали зараз про те, що вино слід закушувати свіжими фруктами – будете, м’яко кажучи, трохи неправі.

У теорії біле вино повинно відмінно поєднуватися з білим сортом винограду, але це тільки в теорії. В якості закуски під вино рекомендується вибирати сир. За традицією, до білого вина подаються птиця та риба, а до червоного вина – м’ясо і різного виду нарізки. Зверніть увагу, якщо Ви як м’ясної закуски зупинили свій вибір на свинині, бажано пити біле вино. і ніяк не червоне. Свинина – жирне м’ясо, яке і без того довго перетравлюється в шлунку, сухе біле вино полегшить процес травлення.

Суші і роли під вино

Сьогодні, всілякі суші і роли в Росії є улюбленими закусками до вин у представниць прекрасної статі. І це правильно, але в цьому випадку сорт вина має бути виключно білим сухим.

  • алкоголь і закуска
  • закуска до коньяка чи горілки
  • закуска до червоного вина
  • закуски до червоного вина
  • Чим закушувати вино
  • що купити в маркете закуска до вина?
  • яка закуска до коньяка
  • яка закуска до коньяку
  • якими продуктами закушувати текілу

Comments are closed!

_0.31MB/0.01384 sec