Зайва вага при вагітності

Зайва вага при вагітності Зайва вага при вагітності

Почнемо з популярного, але проте дуже важливого гасла, який говорить: «Вагітність – це не час для експериментів». Перш ніж скористатися будь-якими рекомендаціями, які пропонує дієта під час вагітності або розвантажувальні дні при вагітності, обов’язково порадьтеся з акушером-гінекологом!

Дієта

при вагітності – це всього лише перехід на правильне харчування і зміна способу життя. Ні в якому разі перед вами не повинна стояти мета неодмінно скинути вагу. Якщо ваша майбутня дитина недоотримає важливих для його розвитку вітамінів і мікроелементів велика небезпека того, що у вас будуть ускладнення при пологах, або затримка в рості або розвитку малюка. Позбавлятися від зайвого жиру можна, однак це не повинно йти на шкоду маленькій істоті, яке повністю залежить від вас.

Вагітній жінці необхідно вживати не менше 2500 кілокалорій на добу. Можливо, що ваш індивідуальний показник добової норми вище (або нижче) – це залежить від ваших первісних даних. Щоб визначити його точно, слід порадитися з дієтологом. Менше рекомендованого їсти не можна, однак і надмірне вживання калорійної їжі не піде вам на користь. Дієта при вагітності – це збалансований добовий раціон. Розвантажувальні дні для вагітних протипоказані в більшості випадків.

Крім того, під час вагітності рекомендується займатися фізичними вправами. Це допоможе вам поліпшити циркуляцію крові, зміцнить серцево-судинну систему і попутно позбавить вас від жирових відкладень в різних частинах тіла. Ходьба по годині на день, заняття в басейні або їзда на велосипеді дають прекрасні результати – за місяць ви зможете втратити пару зайвих кіло за місяць, причому вага буде йти саме засчет спалювання жиру, а не зарахунок чого-небудь іншого. Також фізичні вправи допомагають підвищити життєвий тонус і зменшити притаманне вагітним почуття постійної тривожності, що вкрай позитивно позначається на зовнішньому вигляді.

Резюме: поєднуйте правильне збалансоване харчування з регулярними фізичними навантаженнями, і ви зможете підійти до кінця вагітності з меншою кількістю жирових відкладень, ніж раніше.

Ефективне схуднення (дивитися всім):

Comments are closed!

_0.31MB/0.00517 sec