Зачаття хлопчика. Як правильно зачати хлопчика. Які існують способи зачати хлопчика

Зачаття хлопчика. Як правильно зачати хлопчика. Які існують способи зачати хлопчика. Зачаття хлопчика. Як правильно зачати хлопчика. Які існують способи зачати хлопчика.

Зачаття хлопчика або дівчинки.

Не знаю правда чи вигадка, але кажуть, що існують спеціальні

дієти і способи які впливають на зачаття хлопчика чи дівчинки, тобто Ви можете “замовити” стать майбутньої дитини. Сама я ні яких дієт не дотримувалася, але як і хотіла народила хлопчика. Можливо хтось скористається даними способами і дієтами і народить дитину того статі, якого хоче. Як же правильно зачати хлопчика чи дівчинку?

Способи зачати хлопчика.

Якщо ви хочете зачати хлопчика, то вводите в Ваш раціон багато м’яса, картоплі, бананів, кураги, чорносливу та бобових. За півгодини до заняття любов’ю в чоловіком, прийміть душ з розчином бікарбонату. Дуже сильно на стать дитини може вплинути Ваш стан; якщо Ви засмучені і переживаєте, то більшою мірою можете зачати хлопчика, а якщо щасливі і спокійні, то дівчинку. Якщо Ви хочете щоб сталося саме зачаття хлопчика.

1. Напої: вино, пиво, чай, фруктові соки, мінеральну воду.

8. Сухофрукти: фініки, чорнослив, курага.

Способи зачати дівчинку.

Що робити якщо Ви хочете, що б у Вас народилася дівчинка. Їжте більше молочних продуктів, ще корисні горіхи, грейпфрукти, какао, редька.

Дієта для зачаття дівчинки.

Якщо Ви ходите зачати дівчинку, Вам рекомендується вживати в їжу:

1. Напої: кава, чай, мінеральні води (кальцієві), какао.

2. М’ясо: Можна їсти все сорти м’яса, але в обмеженій кількості.

3. Риба: тільки свіжа риба.

4. Хліб і крупи: Всі види випічки без солі і дріжджів.

5. Яйця: без обмежень.

6. Овочі: картопля в обмеженій кількості, морква, буряк, спаржа, огірки, помідори, перець, цибулю, горошок, баклажани, кабачки, Патісони.

7. Фрукти: всі, крім перерахованих у примітці.

8. Сухофрукти: арахіс, мигдаль, фундук – несолоні.

Примітки:

    Дотримуйтеся дієти, якщо легко її переносите і немає якихось медичних протипоказань. Чи не пересолюйте їжу. Корисно вживати мед, цукор, прянощі, варення. Не бажано вживати: напої з газом, консервовані соки, ковбасу, шинку, сосиски, солона і копчена риба, креветки, раки, сир, звичайний хліб і вироби промислового виробництва, консервовані овочі, кукурудза, смажену картоплю, сливи, абрикоси, черешню, смородину, диню, банани, апельсини, сіль, соду, маргарин, оливки, все консерви.

Висновок: Зачаття хлопчика. Як правильно зачати хлопчика. Які існують способи зачати хлопчика. Сподіваюся ця стаття допоможе Вам народити дитину того статі, якого Ви плануєте.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00558 sec