Забобони Про правильне харчування, Заважають Вам Схуднути | Уроки харчування

Забобони Про правильне харчування, Заважають Вам Схуднути | Уроки харчування Забобони про правильне харчування, що заважають вам схуднути

На сьогоднішній день правильне і здорове харчування – це найефективніший і здоровий спосіб схуднути і підтримувати вагу, який дає довгострокові результати.

На жаль не всі це розуміють і вчаться

його правилами. На це є маса причин і я хотіла б обговорити ці причини і забобони, які заважають людям знайти стрункість і здоров’я.

1. Треба схуднути на дієті, а потім на правильне харчування.

Дійсно більшість людей з надмірною вагою припускають, що на багато швидше і краще буде, якщо вони спочатку схуднуть на який-небудь суворій дієті, яка обіцяє позбавити їх від 10 кг за тиждень. а потім обов’язково почнуть правильно харчуватися і будуть тим самим підтримувати ефект від дієти.

Це не більше ніж самообман. Ті, хто хоч раз сиділи на дієті знають, як важко витримати на ній більше 7 днів. Тим більше після звірячих обмежень під час дієти ви точно зірветеся і навіть, якщо перейдете на ПП, то все одно неусвідомлено для вас організм заповнить відсутні сили зайвими калоріями.

Тому, якщо ви вирішили худнути за допомогою ПП, то просто переходите на нього відразу чи поступово, як вийде, чи не влаштовуючи собі перед цим «голодні часи».

2. Правильне харчування – це дуже дорого. Напевно це саме маячний припущення, а проведені дослідження показали, що серед населення з середніми доходами людей з надмірною вагою більше, тому що всі думають, що сосиски дешевше.

Наведу приклад для нашого регіону. «Пристойні» сосиски коштують близько 200 руб кг, курячі грудки коштують 170 руб кг, риба близько 130 руб кг, яйця 30 руб.

Далі. печиво коштує близько 120 руб / кг, а банани 30-60руб, виноград 70руб, яблука 30 руб і т. д.

Капуста, морква, буряк, огірки, помідори, болгарський перець – від 20 до 70 руб за кг.

Порівняйте, продукти правильного харчування коштують на багато дешевше, ніж сосиски, ковбаса і бутерброди з маслом.

3. Щоб правильно харчуватися треба багато вільного часу. Так дійсно, правильно харчування передбачає 4-6 разові прийоми їжі в день. Але. ви ж встигаєте вранці випити чашку кави, вмитися і зачесатися? Чому б не виділити 5 хвилин на повноцінний сніданок. Ви встигаєте 5 раз попити чайку в робочий час? Чому б не зробити здоровий перекус за 2 хвилини. Зрештою, ви ж ходите в туалет, розмовляєте по телефону, встигаєте сидіти в інтернеті? Тому у вас напевно знайдеться 5-10 хвилин на те, щоб вчасно поїсти.

4. Правильне харчування – це несмачно. Ще один поширений міф, так як з продуктів, які входять в рекомендовані для здорового харчування можна приготувати таку величезну кількість смачних страв. що ними теж можна об’їстися. Чого тільки коштує запечена курка з салатом зі свіжих овочів.

5. Худнути на ПП дуже довго. Насправді все відносно. Що ви оберете: все життя сидіти на дієтах, то скидаючи, то набираючи вагу, постійно розшукуючи нові способи схуднути, Або витратити 3-6 місяців і схуднути назавжди, легко і просто підтримуючи вагу?

Вирішувати, звичайно, вам.

Сподобалася стаття? Поділіться, будь ласка з друзями:

  • днів після дієти пп
  • пп і дієта після
  • як схуднути на 10 кг на пп

Comments are closed!